Nevyšlo ti v minulosti pár seznámení a lámeš si hlavu s tím, kde se stala chyba. Nyní máš před sebou další seznamování s nějakým jiným klukem. Snažíš se prvotřídně vyfintit, aby ti nebyl schopný odolat, a na celkové přípravě si dáváš opravdu záležet. Jediné, co ti pak bleskne hlavou, je, aby seznamování neskončilo stejným způsobem, jako ta předtím. Rozeznej tak jeho signály už v počátcích a zavčasu ukonči seznamování, které by stejně nemělo budoucnost.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Prokouknout někdy do mužského uvažování není snadné. Rozklíčuj jeho chování a zjisti, zda-li má doopravdy zájem!

Prokouknout někdy do mužského uvažování není snadné. Rozklíčuj jeho chování a zjisti, zda-li má doopravdy zájem!

Nevidíš žádnou jiskru

Muži jsou snadno čitelní a už podle jejich výrazu při seznamování poznáš, zda má o tebe zájem či nikoliv, což mnohdy platí i u žen. To, zda má o tebe zájem poznáš nejen pomocí celkového výrazu, ale hlavně očí. Pokud vidíš, že jeho oči budí dojem vyhaslé sopky a postrádají jakoukoliv jiskru, je evidentní, že tenhle kluk o tebe moc zájem nemá. Údajně se pozná mužův nezájem i tehdy, pokud se mu nerozšiřují zorničky. Tato skutečnost se dá zpozorovat opravdu těžko, pokud se tedy zrovna nenacházíš v jeho těsné blízkosti. Pokud o tebe zájem opravdu nemá, poznáš to i podle celkového výrazu, který je nudný, znechucený a postrádá radost z vašeho randění.

Nedává ti prostor

To, že o tebe zájem nemá, se však dá poznat i podle vaší konverzace. Máš z vašeho mluvení dojem, jako kdyby on byl jeden velký gramec, který nejde zastavit a to i tehdy, pokud se snažíš přispět i svým povídáním? Seznamování je od toho, aby se oba podle konverzace blíže poznali a zjistili o sobě něco víc. Buď to je jen velký ukecánek anebo takto projevuje svůj nezájem dozvědět se o tobě něco víc.

Neustále sleduje hodinky

Jste teprve na začátku seznamování a on už čučí na hodinky a zdá se ti být tak trochu nervózní? Pak to může být dalším signálem toho, že zájem o tebe nemá. Je možné, že nervozita může pramenit z toho, že se mu líbíš, ale pokud je do toho zapojeno i kontrolování času, pak už je něco v nepořádku. Sama ze svých vlastních zkušeností znáš, že když tě něco nebaví nebo třeba nemáš o nějakou aktivitu zájem, hlídáš hodinky a modlíš se, kdy to konečně skončí. Stejný případ tedy může prožívat on, ale je mu hloupé ti říct – “holka, nemám zájem, jdu domů” a tak raději zírá do ciferníku s nadějí, že brzy přijde doba, kdy se rozloučíte a on bude moci jít domů bez toho, aby tě nějak urazil.

Pořád s někým hovoří

Dalším signálem toho, že zájem zkrátka nemá je, když při vašem seznamování s někým neustále volá, tudíž nenastává žádný prostor k tomu, abyste se lépe poznali. Samozřejmě jedno volání nemusí hned znamenat, že zájem nemá, ale pokud to překračuje určitou mez, jeho zájem bude někde v hlubinách moře. Opět je to jeho znakem, jak ti dát najevo, že jsou pro něj momentálně přednější věci, než vaše seznamování a vše, co je s ním spojené.

Mluví o jiných ženách

Jednoznačným signálem toho, že nemá o tebe zájem je především to, že neustále mumlá o jiných ženách, které jsou ti při vašem seznamování úplně šumák, ale on je z toho v sedmém nebi. Mluví o bejvalkách, holkách, které se mu líbí nebo dokonce snad o barmance, která vás obsluhuje? Pak bohužel zájem nemá a tímhle způsobem ti to dává nelichotivě najevo. Pokud se rozhodl pro seznamování s tebou, měla bys být hlavním bodem jeho zájmu bez toho, aby byl viditelně na větvi z holek okolo. Totéž platí i o šilhání po jiných holkách. Pokud při seznamování civí na jiné holky, místo toho, aby si pořádně prohlédl tebe, pak opět dává signál, že zájem opravdu nemá.

Systematicky tě odrazuje

Máš dojem, že na seznamování nedorazil normální kluk, ale kluk, jehož brácha je nejspíš E.T.? Povídá neustálé nesmysly nebo dokonce věci, které by snad mohly pocházet se Spielbergovi tvorby? Pak to může být projev toho, že nemá o tebe zájem. Pokud muži povídají při seznamování věci, které jim ženy jen stěží mohou věřit, budí u nich nedůvěryhodný dojem, že žena nakonec bude ta první, které od seznamování odstoupí. Samozřejmě, že jsou v jiných situací naprosto normální, ale pokud nemají zájem a nechtějí holku přímo odpálkovat, mohou zkusit tuhle metodu, která na mnohé zabírá. Zkrátka pokud se ti na jeho vyprávění něco nezdá a celkově je nepřirozené, je jasné, že tenhle kluk o tebe zájem nemá.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář