Líbání je vzrušující technika, kterou miluje každý. Přináší nádherné pocity těsné blízkosti, motýlky v břiše a mnoho dalšího. Styl líbání však může mnohé prozradit a už první líbání ti může povědět něco nového o tvém objevu. Co a jaká technika líbání odkryje jeho povahu? Kdy můžeš být šťastná, že jsi našla fajn kluka a kdy se dát raději na útěk.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Má při líbání tendenci lehce nebo více tě kousat, až se ti to zdá trošku víc, než bys sama čekala?

Má při líbání tendenci lehce nebo více tě kousat, až se ti to zdá trošku víc, než bys sama čekala? Co to znamená?

Dvě formy francouzáku

Je váš první francouzák procítěný, plný vzrušení, jemnosti a dalších příjemných pocitů? Připojuje k tomu i svou něžnost a ty se vznášíš v sedmém nebi? Má trochu i pootevřená ústa? Pak je to kluk plný vášně a romantiky zároveň. Svými otevřenými rty signalizuje, že ti dává prostor a nehodlá tě v ničem omezovat. Jestli je však jeho líbání drsné natolik, že ti vsune jazyk pomalu až k mandlím, bude to spíše majetnický a sobecký typ, s kterým by vztah do budoucna rozhodně růžový nebyl.

Až příliš nudné líbání

Na počátku líbání bylo vše super a najednou máš po chvíli dojem, že je vaše líbání víc jak nudné. Pokud se snažíš vaše líbání oživit a on stále jede po své nudné ose, pak vysílá signál, že jen těžko by se přizpůsoboval, splnění tvého přání by se nikdy nekonalo, nejspíš byste si nerozuměli a každý byste si „hrabal na svém písečku“. Pokud však na tvou změnu rytmu líbání reaguje, je to pozorný kluk, který nemyslí jen na sebe, dokáže najít kompromisy a s ním bude s největší pravděpodobností vztah jedna radost.

Střídavé líbání

Jednou líbá tak, pak zas onak a chvilku se u jedné formy líbání nezdrží? Pak to může znamenat to, že se ti snaží opět přizpůsobit. Vztah s ním rozhodně nuda nebude, naopak třeba pořádná jízda. Není to člověk, který by byl zahleděn sám do sebe a je velmi pozorný. Pokud však sama dáváš signál, s kterým žádáš o změnu líbání, nebo zastavení u jednoho stylu a on nereaguje, tak je to při nejmenším egoista.

Nakloněná hlava při líbání

Pokud má kluk nakloněnou hlavu při přibližování k tvým rtům i při samotném líbání, znamená to, že tenhle kluk si tě bude náležitě hýčkat, nikdy tě nenechá ve štychu, dá ti dostatek volnosti a je to příznivce kompromisů. Pokud je však při líbání přímý a tak trochu kamenný, spíše to vypadá na kluka s velkou dávkou sebelásky.

Otevřené nebo zavřené oči

Často se tvrdí, že otevřené mužské oči při líbání znamenají nulovou hodnotu jeho citu a nezájem, což vždy tak být nemusí. Naopak mohou signalizovat to, že jsi pro něj nádherná a vydržel by se na tebe dívat pořádně dlouhou dobu. Zavřené oči u něj mohou znamenat zase to, že si to s tebou náramně užívá a pomáhají mu, aby si to ještě více užil. V tomto momentě nejvíce prozradí přímo jeho výraz očí, z kterého lze mnoho vyčíst.

Kousavý polibek

Má při líbání tendenci lehce nebo více tě kousat, až se ti to zdá trošku víc, než bys sama čekala? Pak to může znamenat, že tenhle kluk je sice vášnivý, ale jeho hlavní cíl je dostat tě do postele. To sice může mít i pokračování, ale bohužel i nemusí.

Líbání na veřejnosti

Nebrání se tomu začít s líbáním na veřejnosti? Pak tím může okolí vyjadřovat, že se s tebou chlubí a chce dát všem na vědomí, že jsi zcela jeho. Tenhle typ kluka je zcela otevřený a tak trochu extrovert. Ovšem záleží na stylu líbání. Pokud je spíš jemnějšího rázu, je to dobré znamení a tím dává všem okolo najevo, jak moc tě má rád. Pokud je to však přehnané, bude to spíše majetnický a žárlivý typ.

Líbání plné sání

Při líbání ti lehce saje rty a je vidět, že by byl rád, kdybys mu i ty sací polibek oplatila? Pak je to s největší pravděpodobností mazlivý typ, kterému vášeň není cizí. Ukazuje tím, že je hravý a experimentování mu je vlastní.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • 72

    a co zbytek těla při líbání? já mám tendenci hrozně provokovat :-) a teď nemam na mysli sahání na různé partie :-) ) ale třeba se tulit, otírat a tak… copak to znamená??? :-) )))