On je tak krásný a určitě by vám to spolu slušelo. A dokonce i směrem k tobě vydává nějaké podivné signály. Jenomže, jak poznat ty správné a neztrapnit se?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Kamarádka to ví vždycky dřív

Pokud máš nějakou velmi dobrou kamarádku, které se nebojíš svěřit se svou tajnou zamilovaností, tak pak máš skoro vyhráno. Kamarádky mají zvláštní schopnost, pomocí které dokážou rozeznat, když tě někdo v okruhu 10 kilometrů balí. Nedělám si legraci, mám s tím mnohé zkušenosti. Jde o to, že ty se příliš jednotlivými signály zaobíráš a hledáš v nich, nejseš si jistá apod. Je to kvůli tomu, že jde právě o tebe. Naopak kamarádka je jen přihlížející, která ty signály zachytí v nejčistší formě a objektivně ti je může vysvětlit. Někdy to sice může chvíli trvat, než to správně pochopí, ale na její radu rozhodně dej.

Kamarádka to ví vždycky dřív a většinou i správně.
Kamarádka to ví vždycky dřív a většinou i správně.
zdroj: 39thandbroadway.com

Co se škádlívá, to se rádo mívá

Tahání za vlasy, schovávání věcí, ale hlavně lechtání a šimrání. Ačkoliv to vypadá jako zbraně hromadného ničení pro kluka z páté třídy, divila by ses, jak někteří kluci dokážou zůstat dětinští i když jsou starší. Hlavně lechtání a dloubání do boků, které je tak nepříjemné, nebo provokováním něčím, co ti vadí. Pokud se takhle kluk chová, je to více než podezřelé.

Jako tvůj stín

Dalším poznávacím znamením stydlivého, ale zamilovaného kluka je, že je neustále tam, kde jsi i ty. Kamkoliv jdeš, tam jde i on. Na jednu stranu to může znít lehce úchylně a slídičsky, ale musíš se na to podívat také z jeho strany. Jednak má jednoduše rád tvou přítomnost a jednak jsi určitě neustále v doprovodu kamarádek. Takže i kdyby chtěl, tak ti nemůže nic říct, protože přesila holek je prostě na zamilovaného a nejistého kluka moc.

Jako stín
Stydlivý kluk může chodit neustále za tebou, protože má rád tvou přítomnost.
zdroj: quinnae.wordpress.com

Oči jako dvě kotvy

A máme tady klasiku. Neustálé pohledy z očí do očí a následné uhýbání. Není nic jednoznačnějšího. Stále se na tebe dívá a pak uhýbá očima? Pak už je jen tvůj. Pomocí tohohle jasného signálu a poté vtíravých kamarádek jsem se dala dohromady i já se svým klukem.

Pohledy
Pohledy z očí do očí jsou známou klasikou.
zdroj: tecdiary.tumblr.com

Holky mají přednost – někdy

Ačkoliv v poslední době jsou kluci mnohem otrlejší než dříve, stále někteří z nich čekají, až je osloví dívka. Těžko říct, jestli se sami bojí nebo prostě jen nechtějí být odmítnuti. Proto pokud nejsi nějaká stydlivka a myslíš si, že jsi jeho signály rozluštila správně, neváhej a jdi do něj!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář