Jednoho dne jsme se s přítelem vybrali na dovolenou. Jelikož jsme byli oba dost vytížení z práce, nevěděli jsme se dočkat, kdy vytoužený 22. srpen přijde.

avatar

Příběhy čtenářek a čtenářů
Máš zajímavý příběh či názor? Pošli ho na kamoska@kamoska.cz

Když nastal ten den, byla jsem šťastná, velmi jsem se těšila, že si konečně odpočinu. Můj přítel se také těšil, náramně, intenzivně jsem to na něm viděla. Když jsme přicházeli na letiště, byl takový spokojený, vysmátý a klidný. Uvědomovala jsem si, že je to jediný chlap, který mi dal pocit výjimečnosti, důvěry, lásky a jistoty.

Jak požádat polovičku o ruku na dovolené?

Nezapomenutelná dovolená

Cesta letadlem byla klidná, připadalo mi to, jako kdybych letěla každý den a lidé v letadle také. Jako rutina, když si ráno myjete zuby. Můj přítel se celou cestu díval z okna a usmíval se na mě. Když jsme konečně dorazili, ubytovali jsme se a lehli jsme si spát. Oba unavení, vyčerpaní, jsme se smáli celou noc. Toto na něm miluju a stále jsem milovala nejvíce. Jak mě ví rozesmát, jaký má humor. Stále mi řekne, že není vtipný, jen že to já mu stále nahrávám. Asi jsme se našli. Dnes už vím, že určitě. Nezapomenutelná dovolená mého života začala. Ráno, 23. srpna, jsme se šli vykoupat do moře. Moře bylo čisté, průhledné, my s přítelem jsme byli odpočatí a naladěni strávit nejkrásnějších deset dní v našem životě. Když se téměř končil první vytoužený den, Peter mě ještě poprosil, abychom se šli projít, že má pro mě překvapení a mám se obléci do šatů, ve kterých se cítím nejvíce výjimečná. Překvapilo mě už jen to, že mi řekl, že má pro mě překvapení. Peter nikdy nevěděl vydržet s tím, aby mi něco neřekl, když mě chtěl překvapit, ale neptala jsem se .

Na celý život

Pěkně jsem se oblékla, nalíčila, těšila se. Vzal mě za ruku, řekl mi “Jsi nádherná” a šli jsme na procházku k moři. Byla jsem šťastná, Petr byl klidný, tušila jsem, že by se mohlo stát to, v co jsem pevně doufala. Procházeli jsme se městem, které bylo živé, hrála hudba, lidé se veselili, usmívali, krásná atmosféra. Peter mě však pořád tahal dál a dál od lidí, až bylo úplné ticho. Jediné, co bylo slyšet, byla hra vln na hladině moře. U vody zastavil, podíval se mi do očí, klekl si na kolena a řekl “Budu tě milovat, dokud umělá růže neožije” .. “Vezmeš si mě?” Poklekl s nejkrásnějším prstenem na světě. Podívala jsem se do nebe, byla jsem ta nejšťastnější žena v životě. Petr, on je ten Petr, který mi poprvé v životě ukázal, co je to žít naplno a být šťastná. Byl ten , který mě rozesmál vždy, když mi bylo nejtěžší, donesl kakao v noci k posteli. Ten Petr, kterého jsem milovala z celého srdce. Ten Petr, který vždy věděl, že piji jen mátový čaj. Ten Petr, který si vždy pamatoval věci pro mě důležité, ten chlap se kterým jsem si uměla představit celý život. Objala jsem ho a dřív, než to vůbec stihl dopovědět, vykřikla jsem “ANO”.

Snubní prsten

Tento den, spolu se svatebním dnem byly ty nejkrásnější dny v mém životě. Když se podívám na můj překrásný snubní prsten, který nás spojuje, mám v mysli všechny vzpomínky, které jsem prožila na nejkrásnější dovolené mého života. Jakoby to bylo včera…

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář