Začátky vztahu jsou časy úsměvů a ďolíčků ve tvářích. Většinou si to užíváme. Jenže když najdeme pana skvělého, dokážeme se pěkně ukvapit. Proč na to jít raději pomalu?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jak nenaskočit do vztahu příliš nebezpečně?

Že by pan báječný?

Když se na obzoru objeví potenciální pan Božský, tak to chce zakročit! Pokud se nám někdo vážně líbí a rozumíme si s ním, tak jsme zkrátka okouzlené. Rozhodně si nechceme nechat uniknout šanci mít toho skvělého chlapa po svém boku. Když už to vypadá na začínající vztah, je to ještě více vzrušující. Jenže u toho vztahu to chce zpomalit, i když se jedná o možného životního partnera. I se skvělým mužem si můžeš brzy lézt na nervy.

Vlastní rozvrh – narušen

Jde totiž jednoduše o to, že jsme každý zvyklí na jiný denní rozvrh. Pokud se s někým potkáme, tak musíme počítat s tím, že zase on bude mít jiný. Proto se do toho musí oba dostat společně a postupně, dokud se rozvrhy nepropojí. Když u svého nového přítele často přespáváš, tak ho to může utlačovat, aniž by ti to docházelo. Nebo on tebe. Vstáváme v jinou dobu, máme nějaké plány apod. A když se hned na začátku začnete vídat téměř denně tak se rozvrh naruší příliš. Začíná i zahlcování sms zprávami a přesné představy o tom, kde ten druhý je. V dlouhodobém vztahu je třeba mít přehled, ale v začínajícím vztahu je třeba ještě ponechat trochu volnosti. Protože skok ze single do stavu: zadaný, pak může pořádně podusit.

Užívej si randění

Na randění není nic špatného. Naopak, je to dost příjemná záležitost. První pusa, první procházky ruku v ruce, … A návštěvy výstav, restaurací a kina jsou i oživením. Tím, že se hned naskočí do stavu: vážný vztah a budete pořád po svém boku, může poukázat na věci, který druhý nesnese. Vstáváš moc brzy? Nebo moc pozdě? Vybavuješ se pořád s někým po telefonu? Ať už je to cokoli, není na to ten druhý zvyklý. Po čase by si třeba zvykl a uvědomil si, že to k tobě zkrátka patří. Navíc ty si zase zvykneš, co jemu vadí a co ne. Příliš brzy se z nějaké drobnosti může stát pořádná nevýhoda pro tebe nebo pro něj. A nějaká hloupost, která by s tebou ani nehnula, tě nyní vytočí do nepříčetnosti.

V klidu, do ničeho se nehrnout

Není třeba se do ničeho hrnout. A urputně se někoho držet. Sama kolem sebe u párů vidím, jak rychle může nastat ponorka. Nejdřív se musíte vzájemně poznat a až poté si svůj životní prostor spojit ve váš životní prostor. I když je to hodně individuální a někteří mají rychlejší tempo poznávání, stále je t

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář