Jaro je v plném proudu, je květen „lásky čas“, ale ty jsi pořád sama? Tak to tu pro tebe mám několik rad, jak zatočit se samotou.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Léto bude za chvíli tady

Pokud jsi bez kluka, ale ráda bys na tom něco změnila, neexistuje lepší doba, kdy by ses do toho měla pustit. Kluci jsou během léta mnohem vnímavější a snad to nebude jen tím, že holky nosí minisukně a krátká tílka. Je více příležitostí, kde někoho nabalit, protože přes léto, kdy je teplo, se více lidí pohybuje venku, kde je sluníčko, které povzbuzuje k dobré náladě. Kam tedy zamířit?

Léto
Léto bude za chvíli tady – prázdniny jakbysmet, tak proč váhat?

Sport, párty, letní hospůdky

Shrnuto v nadpisu – je mnoho možností, kde někoho v létě potkat. Venku je počasí akorát na sportování a je jedno, jestli jsi fanda běhu, bruslení, ježdění na kole nebo plavání. Kluci jsou všude, stačí se jen dobře dívat a nesedět doma na zadku. Přičemž je samozřejmě jen výhodou, že přitom můžeš získat lepší postavičku a provětrat si hlavu. Stejné je to potom s pařbami, kterých je v létě jako hub po dešti. Stačí se jen nebát a prostě to risknout. Risk je někdy zisk. A pokud ne, mysli na to, že toho kluka už třeba nikdy v životě neuvidíš – což je pravidlo především prázdninových párty a tancovaček.

Rady aneb jak dát ruce dál od samoty

Někteří lidé ale prostě nemají takové štěstí v lásce jako jiní, a přesně pro ně jsou tu tato pravidla, kterých by se každý takový single člověk, který se chce onoho „single“ zbavit, držet.

1. Důležité je mít zdravé sebevědomí – určitě si nenajdeš nikoho, pokud si neustále budeš připadat špatně – vyraz ven, kup si něco hezkého na sebe i kdyby jen pro ten dobrý pocit.

2. Optimismus je základ – nemá smysl věšet hlavu hned po prvním nevydařeném vztahu. Pro jedno kvítí přece slunce nesvítí!

3. Vyvarovat se myšlenek na bývalé – nemá smysl přemítat nad bývalými, to je přece za tebou, tak nač si tím kazit den? Stejně tak jako srovnávání ostatních kluků s bývalým – je to hloupost.

4. Nespokoj se se vším – někdy si lidé připadají natolik sami, že vyrazí ven s kýmkoliv, protože si myslí, že na víc prostě nemají a jsou rádi, že o ně má zájem alespoň někdo. A to je také často kámen úrazu.

5. Být společenská – toto pravidlo je velmi podstatné, před televizí nikoho nepotkáš!

6. Nepřipadat si divně, že nejsi ve vztahu – to, že jsi sama, neznamená, že bys byla divná, ale znamená to jen tolik, že jsi ještě nepotkala toho pravého.

7. Usmívej se – s úsměvem jde přeci všechno lépe, takže si nezapomeň držet úsměv na tváři.

Času není nazbyt

Ačkoliv jsi sama, nechceš a nemáš čas někoho hledat? Přesto tu pro tebe existuje několik udělátek, se kterými se můžeš cítit lépe, než sama. V dnešní době existuje mnoho osamělých lidí, kteří vymýšlejí různé způsoby, jak se tak necítit. Uveďme si několik příkladů, které jistě stojí za povšimnutí, a když už nic, tak můžou sloužit k pobavení.

Čokoládový hošan

Tahle sice starší, ale přesto dobrá, reklama je jen důkazem toho, že čokoláda je lepší než sex. Čokoládový přítel, který je k nakousnutí a se kterým se nikdy nemůžeš cítit sama – no existuje lepší kombinace? Snad jen kdyby uměl mluvit. Jde o buchtu s příchutí čokolády a karamelu, která tu pro tebe bude vždy, když budeš chtít. Na reklamu, na tohoto skvělého společníka, se můžeš podívat tady.

Čokoládový manžel
Jak se nebudit ráno v posteli sama.
zdroj: nenne.bloggproffs.se

Hladce-obrace a je tu kluk

Pokud jsi šikovná na ruční práce, pak by pro tebe neměl být problém, nějakého toho přítele si vyrobit. Noortje de Keijzer je výtvarnice z Nizozemí, která se rozhodla zatočit se samotou trochu svéráznějším způsobem. Svého přítele si jednoduše upletla a vytvořila si tak svého „dokonalého prince“. Toho si potom dala do postele a on do rána obživl. Nikdo ti nezaručí, že se tento zázrak stane i tobě, ale i tak je to celkem dobrá náhražka.


Ač umělkyně, ty si můžeš podobného kluka pořídit taky.

Kousek těla stačí

Pokud snad nepotřebuješ celého chlapa, ale stačí ti jen pocit, který by ti imitoval, že s tebou v posteli někdo je, tak v tom případě je tu tento vynález. Jedná se o pouhé „mužské“ rameno, na kterém se dá spát. Jde tedy jen o takový vylepšený polštářek na spaní.

Polštářek
Vylepšená varianta polštářku na spaní.
zdroj: omgthatsucks.blogspot.cz

Závěrem

Všechno by se mělo brát s nadhledem. Základem je uvědomit si, že rozhodně nejsi jediná, která je sama. Mnoho lidí je nezadaných a je jedno, jestli tak činí dobrovolně nebo nedobrovolně. Pokud chceš zabránit tomu, abys žila sama někde s kočkami jako poustevnice, musíš si prostě jen víc věřit a být trpělivá. Řím přeci také nepostavili za den!

Ten pravý
Protože to, že jsi teď sama, neznamená, že musíš dopadnout takhle.
zdroj: graphics99.com

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář