Ten koho miluješ je tisíce kilometrů daleko a nejde jen o to, že spolu nesnídáte nebo nesledujete společně film. Nemáte ani sex. Co zkusit Skype sex? Koukni, jak na to.

avatar

Kateřina Kafková
Cílevědomá a usměvavá dvacítka s vášní pro psaní, módu, boty a pěkné muže.

Důležitá je důvěra

Pokud nevěříš svému partnerovi, pravděpodobně tě ani nenapadne mít s ním Skype sex. Může tě totiž nahrávat a sdílet po internetu. Takže ve chvíli, kdybys byla naprosto důvěrná a prožívala své intimní chvilky, tě může sledovat miliony lidí. Ujisti se tedy, že svému partnerovi můžeš věřit!

Jak na žhavý Skype sex?

Začněte pomalu

Než začnete svůj virtuální sex, musíte nejdříve postupně navodit potřebnou atmosféru. Nechcete přeci hned začít konverzaci: „Ahoj, už jsi tvrdej?“ Lepší bude si nejdříve nenuceně povídat a postupně přecházet k lechtivějším tématům. Pokud jsi nervózní a plachá, dej si při tom sklenku vína. Udělejte si s partnerem takovou atmosféru jako by to bylo skutečné.

Nezapomeň na pomocníky

Bez ohledu na to, jak reálný se váš Skype sex bude zdát nebo jak nadržená jsi, počítej s tím, že to bude bez onoho „průniku“. Je to jen na tvé představivosti. Ale měla bys mít u sebe nějakého pomocníka, jako je třeba vibrátor. Prsty možná stačit nebudou. Nestyď se a užij si opravdový orgasmus!

Možná ti jen prsty stačit nebudou.
Možná ti jen prsty stačit nebudou.
zdroj: pinterest.com

Slova

Nestyď se! To je úplně to nejhorší. Svým studem totiž snadno můžeš pokazit celou atmosféru. Buď sexy a provokativní. Nemůžete totiž zkoušet nové polohy, užívat si orální sex nebo jiné hrátky. Jediné co můžete dělat, je mluvit. Poprvé bude těžké o tom všem mluvit. Budeš mít strach a stydět se. Ale po druhé – už je to jednodušší. To že budeš mluvit vyzývavě, neznamená, že musíš být, jak pracovnice z Hot Line. Dej svému partnerovi najevo, že ti chybí, jak moc potřebuješ cítit jeho doteky a polibky. Pocity o vašich touhách a potřebách musíte sdílet oba.

TIP: Pokud jsi hodně plachá a nejsi příliš výřečná, vyzkoušej si váš virtuální sex ještě před tím, než se doopravdy stane. Přečti si třeba nějakou erotickou povídku a zjisti, jak mocná mohou být jen obyčejná slova. Načerpej pořádnou inspiraci.

Vyfikni se

Teď víš, co dělat pro své potěšení – to je to, co je i jeho potěšením. Ovšem teď mu opravdu nemůžeš vykouřit a on tě nemůže cítit nebo do tebe pronikat. Je tedy velice důležitý vizuální efekt. Udělej si tedy perfektní make-up, uprav si vlasy, vezmi si sexy prádlo a nastav dobře světlo. Neumíš si představit, jak moc to může pomoct!

Vezmi si na sebe sexy prádlo.
Vezmi si na sebe sexy prádlo.
zdroj: pinterest.com

Nezapomeň!

Stále měj tedy na paměti, že muži jsou více vizuální než ženy. Nestačí jim jen cítit a slyšet, musí to také vidět. Nepoužívej svou hračku jen pro sebe. Ukaž mu, jak ho kouříš na umělém penisu, prstu nebo lízátku. Buď u toho stejně vášnivá jako by se to doopravdy dělo. Tohle ho opravdu vyrajcuje! Po takovém Skype sexu už ti za jinou určitě neuteče a bude chtít co nejdříve za tebou. Snad byl tento článek dobrou zprávou pro váš vztah na dálku a přinese ti mnoho potěšení. Třeba si ani článek nemohla dočíst dokonce. Máš příchozí hovor!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář