Aspoň pro mě jsou prosinec a Vánoce tím nejkrásnějším obdobím roku. Kromě ostatních jsou Vánoce v jednom bodě naprosto bezkonkurenčn í- jsou romantické samy o sobě. Není ale na škodu si trochu té nálady vyčarovat navíc. Chceš vědět jak? Tak se koukni na tenhle článek, který ti přinese hned několik zasněžených tipů.

avatar

Katka Jandová

Aspoň pro mě jsou prosinec a Vánoce tím nejkrásnějším obdobím roku. Kromě ostatních jsou Vánoce v jednom bodě naprosto bezkonkurenčn í- jsou romantické samy o sobě. Není ale na škodu si trochu té nálady vyčarovat navíc. Chceš vědět jak? Tak se koukni na tenhle článek, který ti přinese hned několik zasněžených tipů. Romantiku si pak můžete s miláčkem nadělit jako jeden z mnoha vánočních dárečků.

Kámoška ti poradí, jak si o svátcích užít zasloužené romantiky

Kámoška ti poradí, jak si o svátcích užít zasloužené romantiky.

Krok za štěstím

Zkus se třeba svým přítelem jít odpoledne nebo večer projít. V tomto případě je jedno kam, večer už moc lidí nechodí, proto si budete moct užít chození v pod nohama křupajícím sněhu. Z oken na vás budou svítit světla a ozdoby, které celou atmosféru zpříjemní. Pokud jsi momentálně singl, nic není ztraceno. Vyraž s kámoškou, se kterou se budeš cítit veseleji.

I nákupy mohou být romantické

K Vánocům neodmyslitelně patří vánoční trhy, které se v této době konají už v každém sebemenším městě. Za poslechu koled si můžeš dát skvělý punč se sušeným ovocem, pražené mandličky nebo speciální vánoční cukrovinky. Lepší než naše jsou bezesporu ty zahraniční, na pomyslné špici stojí ty ve Vídni. Určitě se na ně aspoň jednou vydej, cesta není vůbec nákladná (asi 500kč), zato zážitek je to obrovský. Spousta cestovek dnes pořádá na Vánoce speciální vánoční zájezdy i do evropských metropolí. Třeba takové Vánoce v Paříži nebo Londýně opravdu stojí za to!

Uměle vytvořená atmosféra na Vánoce

Můžeš si také romanticky vyzdobit svůj pokoj. Vše zkus ladit do zlaté, červené a zelené, sama uznáš, že tyhle barvy k Vánocům prostě patří. Buď trochu kreativní a nápaditě zakombinuj třeba květiny nebo větvičky do vázy. Celý pokoj provoň vonnými svíčkami nebo olejíčky. K dostání jsou i speciální vánoční aromata, pokud takové ovšem neseženeš, na Vánoce se zaměř na skořicovou, pomerančovou a „jehličnanovou“ vůni. Sedět doma v křesílku, pít kakao a koukat ven z okna, jak sněží, je ten nejúžasnější pocit na světě.

Pohoda u telky?

Vánoce více než jiné roční období nabízejí v televizi vysokou frekvenci filmů. Prim mezi nimi hrají ty dětské a romantické. Je jen na tobě, jestli vsadíš na klasiku nebo na žhavé novinky. Můžeš si uspořádat buď sama, nebo s kamarádkami filmový maraton. Stačí zajistit něco dobrého k uždibování a dostatečnou zásobu papírových kapesníčků. Buď stylová a zkoukni třeba Lásku nebeskou. Ne nadarmo patří k nejlepším filmům vůbec- navíc se u ní skvěle pobavíš. K dalším filmům, které se na Vánoce nejvíce objevují, patří Pretty Woman, Osobní strážce nebo Hříšný tanec. Se svým přítelem si romantickou atmosféru můžete vykouzlit okamžitě, a ani se nebude muset moc snažit. Stačí vánoční svátky prožívat srdcem a láska může propuknout.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Ivetka

    Šrekoleda…když se řekne Vánoční film, vybaví se mi tohle:-)))).