Existuje mnoho alternativ sexu, které se hodí pro takové momenty, kdy chceš vztah řádně opepřit, překvapit svého miláčka, nemáš chuť na klasické dovádění či zrovna klasický sex (například z důvodu menstruace) nemůžeš mít. Jednou z takových alternativních praktik je bezesporu sex mezi prsa. Pro tebe to asi nebude až tak zajímavé, ale věř, že pro muže je tenhle způsob dráždění opravdu hodně vzrušující. Pokud zrovna nevíš, jak na něj, nezoufej a čti dál.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Tenhle pohled nenechá žádného kluka chladným. Máš chuť vyzkoušet, jaké je to uspokojit ho svým poprsím?

Tenhle pohled nenechá žádného kluka chladným. Máš chuť vyzkoušet, jaké je to uspokojit ho svým poprsím?

Strčit ho mezi prsa vyžaduje nutné předpoklady

Žhavá alternativa nemusí vyhovovat každému páru, a proto je dobré zvážit, zda-li právě sex mezi prsa je ta správná sexuální praktika. Doporučit ji můžu hlavně zkušenějším párům s chutí experimentovat. Prsa vnímá hodně z nás za jednu z nejintimnějších oblastí na těle, a proto pokud na sobě ještě cítíš nějaký ostych, zbytečně se nepřemlouvej. Z celé akce by byl nakonec pouze jen trapas. Musíš si být jistá tím, že něco podobného chceš zkusit. Sex mezi prsa doopravdy dělá dobře hlavně klukům, takže je pouze na nás, zda-li jim takovou slast poskytneme. Praktika je vhodná pouze pro dívky, které mají prsa velikosti 3 a víc. S menším vybavením nelze sex mezi prsa moc dobře provozovat, což je docela pochopitelné. Pokud máš k dispozici miláčka a větší prsa, můžeš jít na věc. Jako pomocníka si určitě vem také lubrikační gel nebo masážní olejíček. Tvoje prsa musí hezky klouzat, jinak by nebylo dráždění příjemné. Pyj je pevně sevřen mezi prsy, a proto nesmí nikde nic dřít.

Vhodná poloha

Klasická poloha pro dráždění poprsím je ta, kdy si lehneš rovně na záda a roztáhneš ruce tak, aby si nad tebe mohl kluk pohodlně kleknout. Penis směřuje přesně mezi prsa, kterými ho pevně sevřeš. Prsa může držet i tvůj přítel, ostatně to pro něj bude velmi vzrušující. Teď už je jen na tvém miláčkovi, aby si pohyby pánve a třením penisu mezi kluzkými ňadry dělal dobře. Nezapomeňte na prsa i penis použít lubrikační gel. Pokud chceš a je to možné, můžeš špičku penisu při přírazu ještě dráždit jazykem. Partner je tak stimulován ještě víc. Některým mužům se tření o hrudník a kontakt varlat s bříškem partnerky velmi zamlouvá. Sex mezi prsa lze provozovat pochopitelně i v jiné poloze (například ve stoje), ale zmíněná klasická poloha je pro první experimenty nejvhodnější.

Bude se ti to líbit?

Jak už jsem napsala, tak tato praktika není pro většinu žen nějak extra vzrušující. Pokud máš ale hodně citlivá prsa, může tě miláčkovo dovádění a pohled na něj také hezky vzrušit. Penis je ostatně docela dobrý masážní nástroj. Některým z nás se například líbí, když si mohou při této praktice penisem dráždit bradavky. A jestli přece jen nepatříš k těm, které něco podobného vzrušuje, můžeš si být jistá alespoň tím, že tvůj partner bude doopravdy spokojen. Sex mezi prsa je zkrátka zajímavou a pro vztah oživující alternativou klasické soulože.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://svatonovice Lukáš pulzar

    ja rád ruchám do řitě, mám boží knír a holky na mě letěj……….

  • nickki

    tak mě se sex mezi prsa líbí:) a vzrušuje mě, i když samozřejmě ne tolik, jako milování, orální sex apod. :) .. když nad tím tak přemýšlím, nejvíc mě na tom vzrušuje asi to, že partnerovi se to líbí – a je pro mě příjemné, když mě svým “nástrojem” kdekoliv masíruje, hladí.. :) a taky ho moc ráda uspokojuju pusou ;)