O aroma a chuti spermatu se dozvíš skoro všude a tohle téma je prakticky na denním pořádku. Kdežto o opačném tématu, tedy vůni a chuti dámského sekretu, se už nemluví v takovém množství, jako o mužském spermatu. V tomto článku se můžeš dovědět, co ovlivňuje chuť i vůni vaginálního sekretu a v závěru si přečíst mini anketu s kluky, kteří se na toto téma mile rádi vyjádřili.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Růže, vanilka, sladkosti a heřmánek? Kdepak! Často spíš kyselost, houby, rybina a další nehezké příchutě...

Růže, vanilka, sladkosti a mentol? Kdepak! Často spíš kyselost, houby, rybina a další nehezké příchutě...

Vagína a ovlivňovatelé chuti a vůně

U spermatu je zcela známo, co ovlivňuje jeho chuť. Za změnou chuti i pachu většinou stojí potraviny, což platí stejně i u ženského vaginálního sekretu. Vagína, její chuť i vůně, jsou ovlivněny hormonálními pochody, antikoncepcí, ale především potravinami, které chuť vagíny výrazně ovlivňují. Vagína je záporně ovlivněná například zelím, cibulí, česnekem, kedlubnou a další zeleninou, či jinými potravinami, které jsou následně v sekretu cítit. Kladně je vagína a její chuť spřátelená s ovocem – například banány, jahodami, ananasem a dalšími, což platí i v případě mužského semene. Nedobrý vliv na chuť poševního sekretu má červené maso a naopak dobrý vliv přináší mrkev.

Vaginální prostředí několika podob

Vagína neboli její sekret, může mít několik chutí. Většinou je známo, že má vagína kyselé prostředí, což tak samozřejmě mát být. Přeměna chuti na sladkou je tedy možná právě zmíněným ovocem. Někdy má však vagína naprosto neutrální chuť. Muži však často poševní sekret přiřazují i k chuti medu, rybám, někdy dokonce i k senu. Rozhodně se dá říct, že to, jakou má vagína chuť, záleží především na partnerovi a jeho vnímaní chutí.

Anketa pro gurmány

Kluci, děkuji za to, že jste ochotni účastnit se malé anketky. Ráda bych se vás zeptala, jak vám přítelčina vagína při orálním sexu chutná? Dokázali byste tu vůni k něčemu přiřadit?

Adam 17 let – Mě holka už od začátku chutná kysele, ale jen lehce. K čemu bych to přirovnal? Tak to opravdu těžko říct.

Denis 25 let – Má přítelkyně vůni své šťávy za celou dobu chození nějak mění. Jednou je to trochu kyselejší, jindy zase spíš sladké. Ale chutná mi :-) .

Mirek 21 let – Já mám takovou zkušenost, že mi přítelkyně voní jakoby po cibuli a to i tehdy, když jí nejí. Tak nevím, čím by to mohlo být. Ale taky se zažil, že někdy byla o něco kyselejší.

Štěpán 29 let – No asi takhle, já bych to přiřadil jako k citrónu, fakt. Je to celkem dost kyselé, ale není to pro mě překážkou. Má ex zas dříve chutnala i voněla trochu po rybách, řekl bych.

Roman 16 let – Tak to vážně nevím, k čemu bych tu chuť přiřadil. Ale spíš mi to přijde do sladka. Ale není to tak dlouho, co to bylo celkem nahořklé, čemuž jsem se celkem divil.

Petr 19 let – Já si nemohu pomoct, ale já jsem v tom vždy cítil houby :-) , ale jí to tak vůbec nepřišlo. Takže ani kyselé, ani sladké, ale prostě jako houby.

Jak vidíš, tak každý muž vnímá chuť a vůni vagíny zcela jinak. Určitě si ze své chuti či vůně při dodržování pravidel hygieny nemusíš dělat těžkou hlavu. Sama poznáš, jestli partnerovi chutnáš podle toho, jak moc iniciativní při orálním sexu je.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • expresso

    Me to voni a chutna.Mohl bych lizat a cuchat snad kazdo hodinu.