S přítelem jsem chodila přibližně dva roky, než jsme se domluvili na tom, že se přestěhuji k němu domů. Jak se mi povedlo prosadit změny v jeho království?

avatar

Příběhy čtenářek a čtenářů
Máš zajímavý příběh či názor? Pošli ho na kamoska@kamoska.cz

Jak jsem začala bydle u přítele na baráku

Muži jsou nezmaři

Jakmile žije muž jak vlk samotář, bývá doopravdy složité ho donutit k nějakým větším změnám. Z toho důvodu jsem měla z přestěhování na barák mého miláčka docela strach. Přece jen mám vlastní vkus, a tak jsem měla v hlavě už představu o tom, co bych chtěla změnit. Jako první jsem navrhla změnu kuchyně. Přece jen miluji vaření a on zase jezení, a proto tenhle nápad prošel jak po másle. Zamilovala jsem se do kuchyně od Albero a po nějaké chvilce už jsem kouzlila dobroty na nové kuchyňské lince. To největší přemlouvání ještě mělo přijít.

Jak ho donutit k renovaci?

Přece jenom náš vztah už trvá nějaký ten pátek, a proto jsem chtěla přemluvit k tomu, abychom společně náš nový domov začaly renovovat. Do některých místností jsem vybrala dřevěné obklady, do jiných zase designové tapety a čekala, jak se moje interiérové představy budou shodovat s tím, co chce přítel. Do jeho pracovny jsem sice zasahovat nemohla, ale jinak souhlasil ve všech bodech. Dalším důvod pro renovaci se objevil s příchodem ošklivého počasí, kdy jsme zjistili, že stávající okna vůbec nětěsní. Na nějaká plastová okna jsem se podívala zde a dohodla se s partnerem na tom, že i když to není malá investice, rozhodně se vyplatí. Nyní jsme ve fázi, kdy vymýšlíme, na co dalšího se vrhnout. Vidím to buď na podlahy, nebo výběr nového nábytku do ložnice.

Můj tajný projekt

Společné bydlení se nám náramně osvědčilo a já jsem ještě dnes šťastná z toho, že můj přítel nepatří k takovým těm chlapům, co si na vlastní bydlení nenechají ani šáhnout. Vždyť my ženy přece máme lepší vkus, no ne? Jako poděkování a překvapení jsem si pro něj přichystala úpravu zahrady, která byla dost zanedbaná. Koupila jsem bio hnojivo pro květiny, vybrala několik semínek, rozchodila starou sekačku a dnes máme zahradu, po které budou třeba jednou pobíhat nějaké naše společné ratolesti.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář