Rozešel se s tebou kluk a ty ho chceš strašně moc získat zpět? Není to vždy tak snadné a bohužel ani ne vždy možné. I tak se ti pokusím poradit a přijít na to, jak celou situaci brát s nadhledem. S čistou hlavou možná rychleji přijdeš na to, jestli chceš svou lásku doopravdy znovu oživit. Rozchod stojí každou z nás hodně nervů a slz. Proč teda nezjistit, jestli se takovému riziku s tím stejným klukem chceš vystavit znovu?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jak ho získat zpět

Rozešel se s tebou kluk a ty nevíš, jak ho získat zpět?

Univerzální řešení

Jestli si myslíš, že v lásce a vztazích celkově existuje nějaké univerzální řešení, budu tě muset už ze začátku zklamat. Každý kluk je jiný, stejně jako situace, kvůli kterého si ho ztratila. Možná si se s ním v naštvanosti rozešla sama a teď tě to mrzí, možná se s tebou rozešel právě on. Návod krok za krokem zkrátka není. Na druhou stranu to ale neznamená, že ti nemůžu poradit, jak v konkrétních situacích reagovat. Předem tě však musím upozornit, že nezřídka budeš muset zahodit svou vrozenou tvrdohlavost a pýchu. To ty jsi tentokrát v pozici toho, komu se stýská po jeho lásce.

Bleskový rozchod

Občas snad každá z nás vypustí z úst něco, co si ani předem nerozmyslela. Takový spontánní výkřik nás pak nejen mrzí, ale i štve. Pokud si se se svým klukem rozešla během zbytečné hádky, nepochybně ho teď chceš zpět. Zdravý vztah by měl podobné zaváhaní minimálně jednou bez problému přežít. Zamysli se nad tím, proč si se s klukem během hádky rozešla a jestli se to nebude opakovat. S případnou snahou o vyříkání zbytečně nečekej. Rozumný partner určitě zváží všechny okolnosti a dojde mu, že si se nechtěla doopravdy rozejít. Tvoje nebo vzájemná omluva není podle situace možná tak špatný nápad.

Bleskově se s tebou mohl rozejít ale i kluk. Ani chvilku nepochybuj o tom, že mu snad nechybíš. Zbytečný rozchod štve každého zamilovaného bez ohledu na pohlaví. Možná se ti omluví za deset minut SMSkou, možná ti donese za týden kytku. Pokud by mu to přece jenom nedošlo, svěř se mu s tím, že tě takový rozchod mrzí a možná by bylo fajn si o něm promluvit. Tvému klukovi by už pak na 100 % mělo dojít, o co ti jde.

Stále ti chybí

Rozešli jste se nějaký ten týden zpět a stále ti chybí. Trápíš se každou chvilku a stále na něj myslíš. Možná se budeš divit, ale tímto procesem si prochází po rozchodu každá z nás a neznamená to, že kluka chceme doopravdy zpět. Čím déle si s partnerem chodila, tím je vzpamatování se s jeho nepřítomnosti bolestivější. Pronásledují tě všemožné myšlenky včetně návratu k němu. Svůj opravdový záměr si nejlépe otestuješ tak, když se zbavíš všech věcí s ním spojených. Neposlouchej dál vaše písničky, neprohlížej si fotky a neplakej do plyšáka, co ti dal k výročí. Snaž se nějak prakticky využít svůj volný čas, věnuj se koníčkům, kámoškám, seznamování, sportu nebo kultuře.

Pokud chceš kluka stále zpět, asi byl pro tebe rozchod vskutku špatným krokem. Po zvážení svého bývalého kluka kontaktuj a jdi s pravdou ven. Nesnaž se ho za každou cenu přemlouvat. Zeptej se ho na to, jestli mu také tak chybíš a uvidíš, co ti odpoví. Podle odpovědi a pocitů uvidíš, jestli má návrat vůbec cenu. Velkou roli hraje v tomto případě důvod, kvůli kterému jste se rozešli, povaha obou partnerů a doba před rozchodem.

Našel si jinou

Pokud tě kluk nechal kvůli jiné, jsou nějaké kroky z tvojí strany nejen zbytečné, ale do určité míry i ponižující. Nesrážej si sebevědomí a přestaň se užírat myšlenkami na to, proč si tvůj kluk našel jinou. Už vůbec se nesnaž vymýšlet nějaké bláznivé nápady, jak jeho nový vztah rozbít. Čas je nejlepším lékem. Chtít zpět někoho, koho jsme milovali, je přirozené. Nemusíš se za to stydět, ale nesrážej se kvůli tomu na kolena. Tvůj kluk si možná jednou uvědomí, že udělal chybu a bude tě chtít zpět, ale to už tebe možná nebude zajímat. Ať už si ho milovala sebevíc, stále je na světě mnoho lidí (kluků především), kteří si tvé srdce mohou získat v budoucnu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • William

  Chci využít této příležitosti, abych poděkoval a svědčil o této skvělé kouzelné kouzlo chubygreat@gmail.com s pomocí své magie černé moci, kterou byl schopen změnit mnoho životů.
  Byl jsem ženatý za posledních deset (10) let se svým manželem bez dítěte, nikdy jsem nebyl potrat, myslel jsem si, že něco není v pořádku, a pak jsem se svým manželem navštívil několik nemocnic a místo ve jménu hledání pomoc, protože nám bylo řečeno, že žádnému z nás nebylo nic špatného.
  A pak jsem jednoho dne hledal na Google a viděl jsem svědectví o tomhle velkém kouzelnickém kolegu chubygreat@gmail.com o tom, jak pomohl někomu dostat svou ženu zpátky, když byli odděleni pomocí chubygreat, pak jsem ho kontaktoval a on Řekl mi věci, které jsem potřeboval udělat, dal některá pravidla, instrukce a některá ustanovení, která mám dělat nebo nabízet. Poté, co jsem udělal všechno, jak mi nařídil, mi pak řekl, abych si dal tři týdny, že se mi stane něco zvláštního, a třetí týden jsem se stal pozitivním, byl jsem těhotný. Díky chubygreat@mail.com za jeho velké síly, protože změnil můj život.
  Teď jsem matka tří dětí dvou dívek a chlapce a slibuji, že vám řeknu celému světu vašich velkých mocností. Díky chubygreat.
  Co ho čeká s 2348165965904 nebo emailem chubygreat@gmail.com

 • Nelson Bene

  Jak jsem dostal mého bývalého manžela zpět.

  Budu věčně zadlužen velkému doktorovi Ocoloseovi za to, že jsem opravil své rozbité manželství poté, co mě manžel opustil mě za svou milenku po dobu 6 měsíců. Nikdy jsem nevěřil kouzlům, dokud mě můj kamarád nepředstavil. Zpočátku jsem o něm byl skeptický, protože jsem slyšel hodně o falešných kouzelných kolečkách, ale za mnou pochyboval, protože jsem zoufale chtěl vrátit mého manžela zpět a já jsem udělal podle toho, co mi nařídil. Teď se můj manžel vrátí do jednoho týdne od kontaktu s ním. Žiju šťastně s manželem po 6 měsících rozvodu a nebudou si odpočívat, dokud nebude znám po celém světě. On také se specializuje na kouzla peníze, loterie kouzla, kouzla nemoc E.T.C. Spojte se s doktorem Ocolose nyní na jeho emailu: ocolosehelp@gmail.com
  Nebo WhatsApp +2348101599658

 • Sonia

  Pokud chcete, aby vaše Ex milenec, manželka nebo manžel zpět já prosím o radu, obraťte se na skvělý doktor. Ojenga prostřednictvím
  e-mailem greatojenga@yahoo.co.uk , protože on má sílu znovu sjednotit rozbité vztahy v rámci
  místo z 48 hodin, stejně jako pro mě. On byl schopen přivést zpět můj milenec, který mě opustil jeden rok
  jeho silný láskou kouzla a teď jsme šťastně žijí.
  Skvělý doktor Ojenga je opravdu silný a umí svou práci dokonale. Pokud tomu tak není pro něj bych mohl
  Nelze si představit, co by se stalo. Můj ex byl vždy vyzvednout argument se mnou a byl vždy
  bije mě. Začal hrát, bizarních a vtipné a odešel bez příčiny za jinou dívku. Myslel jsem
  všechny naděje byla pryč. Hledal jsem pomoc na internetu a narazil jsem na skvělý doktor Ojenga. Viděla jsem tak
  mnoho svědectví o něm. Byl jsem potěšen a já ho kontaktovat na jeho e-mail a řekl mu, co bylo
  děje. Zasmál se a ujistil mě uklidnit, že mi pomůže a že můj ex se vrátí
  mě prosit. Řekl mi, že požadavky a udělal jsem, jak mě poučil, protože jsem nemohl jít vidět ho
  osobně. On dělal svou práci a kouzlo pro mě a v době 48 hodin, můj ex přišel omluvit jen
  Jak mi řekl. Udělal jsem trochu a já se vrátil můj vztah. Stálo to za to. Dnes žijeme
  společně jsme ještě více v lásce než jak nám umožňuje být předtím, než odešel. Obraťte se na skvělý doktor
  Ojenga vlastní nápovědu. On se také specializuje na těhotenství pravopisu a mnoho více, můžete ho kontaktovat na
  greatojenga@yahoo.co.uk

 • Lucy

  ja se vam taky svěřim holky už to budou skoro 2 měsice co se smnou rozešel mj kluk opustil mě kvůli tmu že jsem přecitlivěla a že jsem mu pry ubírala energii a tahla ho ke dnu ano jsem negativni ale na mě se podepsala bohuel těžka minulost a to se ze začatku tvařil jak mě chape byl mi oporou ale po 8 měsícich mi začal vyčítat mé chovani a ja dodneška jak si vybavim nějakou krínou vzpominku jak jsme byli štastní ty nadherné okamžiky které jsem prožívala jedině s ním on mi čim dál vic chybi a když snikym nemluvim travim čas brečením a ještě v ten stejny den co se semnou rozchzel taky jsem měla připraveno co mu řeknu byla jsem připravena mu vyznat lasku ale jakmile jsem vypustila z úst první zamilovanu větu ta mi řekla dobré ja už musim jit a ja byla ještě vic na dně protože mě nechtěj ani poslouchat od toho rozchodu jsme se viděli 2 x a dopdlo to pořad stejně pořád mě odmíta ikdyž jsem se před nim snažila hrát na hrdinku jako že mě jen tak na kolena nedostane jakmilé se vzdálil propukla jsem v pláč , ale i přesto doufam, že se vráti a da mi ještě šanci pořád ho miluju i přesto jaky ma chyby ja je taky mám každy je má kdo je dneska bezchybný

 • lucy

  Dobrý den,

  rád bych Vám poděkoval za projevení Vaší důvěry. Na Váš dotaz Vám odpovím, co nejdříve to bude možné.

  O mé odpovědi na Váš dotaz, který vložím na internetový portál: http://www.partnerske-vztahy.eu, budete informováni emailem, který ode mě obdržíte.

  Přeji Vám pěkný den a držím Vám palce při řešení vašeho problému.

 • lucy

  Jste ve špatném potřebě lásky kouzlo přivést zpět své ex milence nebo sjednotit vaše manželství? Email
  DOCTOR OLOBO k rychlému řešení na
  (olobospelltemple@gmail.com~~HEAD=pobj) .I měl problém s mým přítelem
  rokem a před šesti měsíci, což nás vedlo apart.When rozešel se mnou, byl
  jsem zmást a nevěděl, co má dělat, aby ho dostat zpátky, jsem se cítil tak prázdný dovnitř. Dokud jsem narazil DOCTOR OLOBO na internetu o tom, jak mu pomohl tolika lidem řešit jejich různé problémy. i
  e-mailem ho a já mu řekl, můj problém a já jsem udělal to, co mě
  požádal, abych pro něj udělat, aby mi pomohl, aby stručně aby se dlouhý
  příběh krátký, Než jsem se nadála, v době kratší než týden, můj přítel
  mi dal zavolat a se vrátil ke mně a řekl mi, že bylo líto, co se děje mezi oběma z nás se zabývají a my jsme se vzali. S pomocí doktora OLOBO Také jsem porodila dvojčata. Jsem
  tak vděčný pro lékaře OLOBO a jeho super přírodního odlévání pravopisu a
  nebude ukončit publikování jeho jméno na internetu jen za dobrou práci,
  kterou vykonal. Pokud budete potřebovat jeho pomoc, můžete ho na e-mail olobospelltemple@gmail.com a on vám také pomůže taky. Budu navždy vděčný, že jste (DOCTOR OLOBO).

 • BELLA

  Jmenuji se TONY BELLA, já jsem z Velké Británie, chci sdílet můj báječnýsvědectví o tom, jak jsem dostal zpět svou bývalou milenku svého života zpátky, chci říct,lidé na celém světě existuje skutečná a efektivní kouzlo kolečkoline a je mocný, jeho jméno je Dr.UGBO, Pomohl mi v poslední doběsjednotit můj vztahspřítelem, který mě dumpingové, kdy jsemkontaktoval Dr.UGBO, vrhl kouzlo lásky pro mě a mého přítele, který
  řekl, že nemá nic společného se mnou mi zavolal znovu azačal prosit me.To někoho, kdo čte tento článek a nepotřebujepomoci Dr.UGBO může také nabídnout všechny typy pomoci, jako slučovánímanželství a vztah, vytvrzování všech druhů nemocí, soudPřípady, těhotenství pravopisu, Duchovní ochrana a šarže umožňující more.thank jednouZnovu báječný člověk mi pomohl, aby můj bývalý milenec zpětmi, děkuji, znovu a znovu děkuji Dr.UGBO, můžete si ho kontaktovatProstřednictvím tohoto e-mailu: [Ugboazen@outlook.com) ugboazen01@gmail.com)

 • KKKK

  Minulý rok o silvestra mi řekl že mě má rád ,nevěděla jsem co odpovědět ,někde uvnitř jsem ale byla ráda a tak jsem odpověděla,že já jeho taky,po pár měsících jsme spolu začali chodit…Jsme oba šíleně stydliví ,takže ten vztah byl spíše o povídání.Jenže časem nám nějak začala docházet témata a začalo být dusno.Pomalu jsme se spolu přestali bavit úplně.A ještě k tomu všemu mi jeho kámoši řekli ,že si píše s nějakou Italkou.(Od tý doby nenávidím Itálii :D ).Cítila jsem se hrozně,ale nemohla jsem se ho na to zeptat,nedokázala jsem to…Rozešla jsem se s ním,bylo to o ničem.
  Po asi týdnu co jsme se rozešli mi řekli ,že s tou Italkou chodí.Cítila jsem se hrozně podvedená,strašně mě to mrzelo,už jenom ta představa ,že já se sama doma topím v slzách a on už má jinou byla k zblití.Uplynuly asi dva měsíce a já si taky našla někoho jiného,teda spíš on mě…Vlastně jsem ho ani neměla moc ráda ,bylo mi ho líto.Jenže pak jsem zjistila,že je to pěknej hajz,takže jsem se s ním pěkně bez výčitek rozešla.Možná vám teť připadám jako pěkná mrcha,já si tak sama připadala.Uplynuly další měsíce a já ho zase začala výdat.Snažila jsem si ho nevšímat.Nenáviděla jsem ho.Jenže časem jsem se na něj přecejenom podívala,je tak roztomilej,vlastně ani nevím,co se mi na něm tak líbí,ale bylo to tak.Začalo mi to pomalu docházet,stále ho mám ráda.Začala jsem se s ním bavit,a nečekeně i on semnou a docela dost.Vše bylo jako předtím.Pořád jsme se pošťuchoval a já ho měla radši a radši.Rozhodla jsem se,teda spíš kamarádi mě překecali abych mu to řekla.Napsala ,teda spíš skopírovala jsem Tu zprávu,co mi poslal přesně před rokem.TU zprávu,kterou mi vyznal lásku.
  A STALO JSE TO,TAKY MĚ MÁ STÁLE RÁD ,BAVÍME SE SPOLU A ZÍTRA JDEME PO DLOUHÉ DOBĚ ZASE VEN ,TAK MI DRŽTE PALCE

  PS.MILUJU HO :)

 • Lenard Daniel

  měl obrovskou Bust-up s mým

  partnerské Vanessa, zavolala matce

  v slzách, ona řekla, že by mohla pomoci, jsem

  musí přiznat, že jsem byl velmi, velmi

  skeptický, ve skutečnosti jsem si nemyslel, že bude

  zavolat zpět, ale to bylo jen pár

  dny, kdy zavolala a zeptala se, aby

  přišel, mluvit, a mluvili jsme o

  hloupé nedorozumění a ona

  zahnutý mě s plazivý

  Kněz ….. se ukázalo, že nebyl, jeho a já jsem kontaktoval

  vysvětlil … poslal mu někteří

  Fotky Vanessa .. ..4 dny později Vanessa

  zaklepal na mé dveře, s úsměvem

  jako … ..its byly šílené rok, a my

  jsou stále spolu … to bylo vlastně

  skvělé, jsem velmi doporučuji

  služby, to je opravdu silný, a on

  také dělá vše, co vypadají kouzla,

  runy,

  rituály,

  modlitba,

  meditace, atd.

  opravdu funguje, pokud chcete, můžete zkusit

  [Http://joyofspirituality.webs.com]

  Opravdu jsem se zadlužil k němu.

  Duševní četby. Výkonný láska a vztah Insight. Inspirativní intuitivní četby které vám pomohou najít svou spřízněnou duši. Přesné odpovědi se dá nahlédnout a jasnost o jakékoli otázce aktuálně zabývá. Mám více než 20 let zkušeností jako psychické médium a spiritualista. Mohu odstranit negativní energii, které vám pomohou s vaší vlastní duchovní cestě. Mohu vás naučí správně meditovat během několika minut. Byl jsem pomáhat lidem po mnoho let. Pomáháme lidem znamená všechno me.Ever divit, co je za závojem? Svět ducha je zde, aby nám pomohli, veď nás, jak žijeme své životy v tomto fyzickém světě. Pokud jste v nouzi duchovního vedení o minulosti, současnosti nebo budoucnosti; nebo pokud jste ztratili někoho blízkého k Duchu a bude s nimi komunikovat dovolte mi, abych vám pomohl s dokladem o přežití. Jsem praktikující médium dává důkaz o přežití na Spiritualist církví a trénovali s některými z nejlepších médií v Torontu a od Británie oba tady v Torontu a ve Velké Británii. Používám obě své psychické a střední lodi dovednosti při nabízení vedení ze světa ducha, aby vám pomohl s výzvami života. Jak víme, jsme duch je s lidskou zkušenost. A nakonec, my se všichni vrátí z doby, kdy, odkud jsme přišli.

  Zavolejte ještě dnes na bezplatnou psychický čtení. Zjistěte si, zda ta, kterou milujete, je pravdivé nebo nepravdivé? Kdo jste přátelé a nepřátelé podle názvu. Pokud máte obavy zmatený nebo nešťastný přes lásku, podnikání, manželství, zdraví, práce, úspěch mohu pomoci nebo poradit ve věcech všechny života

  usilovat mě na priestmaniosuxsex na [gmail] .com

 • Míša

  je to už asi půl roku, po rozchodu s klukem. čekala /čekám na něj už 5 let. nejdřív si mě nevšímal a dělaa že mě nezná. byla sem malá a rozmazlená. Chodíme spolu na kroužek. a asi před 2.rokama,si mě začal všímat ;) chodili jsme na společný bazény,na soustředění a tam to všechno začalo jedním pitomím ploužákem. A pak se to už rozjelo . flirtovali sme spolu , a prostě to co patří. pak sme spolu začali chodit. chodili sme spolu měsíc. možná to ani né. jeho kámoši mě nemají moc v oblibě , a moji kámoši jeho. Ale já sem celej vztach srala na kámoše a věnovala se jemu. Ale on to pak vzdal nebavilo ho to. Né ten vztah ale to pomlouvání, nadávání atd.. Po rozchodu sem moc brečela každou noc , cely dny , nebylo semnou ani na jedno slovo. teď už se spolu začínáme zase bavit a já ho nehorázně moc miluju,chtěla bych ho zpátky. poradíte mi prosím, jak to mám udělat ? :3 děkuju :)

 • Sohpia

  Zdravím vás všechny na této stránce mi to přináší tolik radosti a štěstí dnes, takže jsem se rozhodl podělit o své štěstí a svědectví vám všem , jmenuji se Sophia jsem z New Yorku, jsem 52 let vdaná i pana George Cranor je na sever Amerika jsme 3 vyrostli děti a vnoučata , před 2 lety můj manžel řekl, že potřebuje rozvést , že již nemá zájem v manželství, které bylo , jak mě můj manžel opustil s dětmi , i cestovat do Afriky s přítelem na návštěvu jeho manžel v Africe Vánoční oslava tam dostat jsem narazil na mocné kouzlo kolečka , která pomáhají lidem opravit své rozbité manželství a vztah ,kouzlo kolečko se nazývá DOCTOR OBALLA , že je velmi silný , že kouzlo pro mě a řekl mi, že i by se měl vrátit do své země můj manžel se na mě čeká doma , když jsem se vrátil do New Yorku, myslel jsem, můj manžel s dětmi čeká na můj příchod můj manžel se mi omlouvat , a my jsme šťastně ženatý teď jsem velmi rád, že jsem se nikdy nezapomene tento mocný kouzlo ošetřit , pokud i vy potřebujete jeho pomoc mu kontakt se svým e-mailem : oballaspelltemple@hotmail.com

 • K.

  Měla jsem to podobně..

 • Salami Umar

  DÍKY MIKOKO Umar

  Jste čelí žádný problém v životě fyzicky nebo duchovní?

  Ahoj všichni, am paní James Margre, chci využít této příležitosti k poděkování velmi DR. Romanus MIKOKO duchovní domov pro jeho velkých děl a pro mocným kouzlem, že v poslední době kasty pro mě, aby mi pomohl přivést zpět můj bývalý manžel se ke mně do 48 hodin. Můžete ho kontaktovat přes jeho e-mail: romanusmikoko@yahoo.com On je velmi silný, obraťte se ho za jakoukoli pomoc, jsem tak šťastný, dnes jsem se podívat na mnoho kouzla čaroděje, ale on dokázal mi, že všechno je prst nejsou stejné.

  Kontaktujte jej na adrese: romanusmikoko@yahoo.com

  Duchovní pomoc Kontakt mikoko

  Kontaktujte jej nyní.
  Margret

 • Hanka

  Je to už rok, co jsem se rozešla s jedním úžasným klukem :( .. rozešli jsme se kvůli úplné kravině, snažila jsem se ho mít zpět :/ .. ale nešlo to, stál si zas svým :/ .. Po půl roce jsem ho potkala obejmul mě a řekl mi, že to bude dobrý a to je vše? .. to víš, že to dobrý nebude :( .. Po dalším půlroce jsme si povídali a já už věděla hned v tu dobu co jsem ho zahlídla, že to nebude dobré :( .. rozklepaly se mi kolena, motýly v břiše jako kráva, nevěděla jsem co dělat :/ .. Teď ho chci zas zpátky, každej den brečím a nemůžu bez něj vydržet :’( .. Poradíte mi, jak ho získat zpátky?? :) )

 • Anastazia

  Zdravím….když už jsme tedy u těch neštastných rozchodů,taky bych přispěla svou troškou do mlýna.Bylo nám spolu hezky,sice jsme byli každý jiné nátury,ale o to bylo hezčí,jak jsme se navzájem doplnovali.On drobný brýlatý intelektuál,já temperamentní a sebevědomá.Do dneška se mě všichni ptají….”Co na něm vidíš?? Vždyt je jako šedá myš,ty máš přece na víc “….ale na tom mi přece vůbec nezáleží,zkrátka jsem se do něj zamilovala.Všichni z něj měli akorát srandu,ale pro mě je vyjímečný.Vedle něj mi všichni ostatní muži poblednou a on mezi nimi září jako sluníčko.Když už jsme si k sobě našli cestu,šli jsme na to dost rychle a nějak jsme přeskočili tu krásnou seznamovací část,a byla to hlavně moje chyba,což mi také později vyčítal.Kvůli mým studiím,jsme spolu mohli být jen o víkendy.Mě osobně to nevadilo,líbilo se mi,že se mám celý týden na co těšit a myslela jsem si,že si tak budeme víc vážit jeden druhého.Když jsme se rozcházeli tak mi najednou sdělil,že mu to moje dojíždění dost vadilo….tenhle fakt mě dost zabolel,protože od začátku věděl do čeho jde a měla jsem za to,že mu to nevadí.Když jsme byli spolu,bylo nám krásně,skoro jsme se od sebe nemohli odtrhnout a pořád jsme si měli o čem povídat.Ale mě tam pořád něco chybělo….potřebovala jsem ujištění,že mě miluje,že jsem pro něho důležitá.Může se vám to zdát jako banalita,když nám spolu bylo hezky tak na co tyhle řeči že??? Ale za to může moje zkažené dětství….hodně jsem si toho zažila a nakonec mě opustili oba rodiče…odložili mě u babičky,jako štěně.A proto jsem občas trochu přecitlivělá,připadám si zase nechtěná a zkrátka potřebuju ujištění,že mě aspon někdo miluje.A tak jsem se po večerech často trápila,protože já ho opravdu milovala a on se ke mě někdy choval spíš jako ke kamarádce (s benefity).Vyvrcholilo to po silvestru,kdy jsme si naplánovali,že budeme spolu,ale sešlo z toho a to mi taky moc nepomohlo.A tak,jednou v noci jsem mu zkrátka poslala na Skype zprávu,že se chci rozejít a snažila jsem se mu to vysvětlit.Druhý den jsme se sešli,abychom si o tom promluvili.Čekala jsem,že bude za náš vztah aspon trochu bojovat,že se mě aspon pokusí přesvědčit,že to není nejlepší nápad.Ale on tomu jen nasadil korunu.Prý mě měl moc rád,ale nemiloval mě.Vůbec nevypadal,že by mu ten rozchod nějak vadil.Měla jsem připraveno,co všechno mu řeknu,ale když mi řekl tohle,tak jsem nedokázala nic moc říct.Nedala jsem na sobě nic znát,rozešli jsme se v dobrém jako přátelé,ale doma bylo slzavé údolí.Tak jsem si řekla že čas všechno zahojí….ale už jsou to zhruba tři měsíce,co jsme se rozešli a já pořád myslím jenom na Něj.Dřív jsem měla každou chvíli nějaký ten objev,ale ted si nedokážu představit být s někým jiným než s Ním.Úplně mě změnil….Ted si ještě pořád dopisujeme,jako přátelé,ale ani jeden z nás se nemá k tomu,navrhnout,abychom se sešli.Když se nad tím zpětně zamyslím,ten rozchod byla jedna z nejhloupějších věcí,co jsem kdy udělala.Snažila jsem se mu přes chat omluvit,sice to vzal,ale sama se mu nedivím že nechtěl hned navázat…..vždyt jsem to sama ukončila.Řekl že možná časem…ted je otázka jestli to myslel vážně,nebo mi jen nechtěl ublížit…..No,tím že jsem sepsala tenhle malý “román” jsem si dost ulevila.Nečekám že to někdo bude číst….takhle dlouhý text odradí většinu lidí,ale když už by se někdo prokousal až do konce,zajímal by mě váš názor,popřípadě rada.Děkuji za pozornost.

 • Majka

  Ahoj…mám takový problém…rozešla jsem se s klukem, protože mě naštval a tak dále…tak jsem se s ním rozešla…ale ted jsem si uvědomila že žárlím vždy když je s nákou holkou…a došlo mi že to bylo ukvapené rozhodnutí…chci ho zpět…Co mám dělat???

 • Beruška A.

  Ahoj, v pondělí se mi zdál sen o vězení že tam skončíme oba. Od uterka do středy jsem prozvracela. V utery se semnou rozešel a já sem nadně. Mě je 15 a jemu 28 no jo velký věkový rozdíl no ale to nevadí. Byli jsme spolu skoro 4 měsíce znala jsem ho jen od vidění. Pak nás spojilo posezení u kámošu společných. Ale ted v uterý mi napsal že se “JAKO BY NEZNÁME” ted se spolu bavíme ale já ho chci zpátky, jsme kámoši a on řekl jak se víc poznáme tak se třeba k sobě vrátíme, bydlíme kousek od sebe. Já si prostě život bez něj nedokažu představit. Strašně ho moc miluju!! Někteří lidi se nás ze začatku snažili rozeštvat. Chlapum v práci u něj se to nelíbí že semnou byl proč poslouchá ostatní a ne svoje srdce? :/ Kontaktujte mě na email- 15micinqa15@email.cz

 • petra

  Ahojky vcera se se mnou rozesel muj kluk.bydlela jsem u kamaradky ted byvaly a meli jsme s kamaradkou nejake problemy a on i rekl ja tam dojedu a uvidim v cem je problem proc se k tobe tak chova .tak jel a kamaradka mu nakecala nehorazne keci a ted je s ni a nme uplne ignoruje a ja ted nevm co mam delat poradi mo nekdo ??prece se to nedela ze se kvul mim problmum s kamaradkou on prestane bavim ja sem mu nic neudelala

 • Nikola

  Rozešla sem se sním před třema dnama bylo to tak že na mě furt sahal jeden kluk a on mu chtěl dát po tlamě a já mu asi tak už před měsícem řekla že jesi na něj šáhne tak je konec on mě nepslech a udělal to tak sem mu dala konec pak sem mu včera napsala jesi se ke mě nechce vrátit že ho moc miluju a on že niki promin ale musím si to rozmyslet tak sem mu napsala jesi si nepudem o nás promluvit ven tak sme šli zeptala sem se ho jesi ho můžu obejmout to mi dovolil dávala sem si naděje pak sme šli dostanu tam sme si lehly a mě byla zima on mě zakril objal a sundal si i oblečení aby mě sním přikryl já furt brečela že ho chci a když sem se ho zeptala jesi mě ještě mileje aspon trochu řek že ano a když sem se ho zeptala jesi se k sobě vrátíme tak mi řekl že už ke mě necítí to co před tím tak sem mu řekla at mě pustí že mi dává naději když mě obímá ale měl furt přeze mě nohu..:) Ale znašeho rozchodu se nemůžu vzpamatovat 3 dny brečím pořád 2 dny nejím vůbec nic a zvracím…nemůžu bez něj být a potřebovala bych poradit jak ho získat zpět ale chápu ho byla sem hrozná několikrát sem se sním rozešla za tych 9 měsíců asi 4 – 5 a ted toho lituju…:((((( kontaktujte mě prosím na email: niklicek145@seznam.cz

 • nešťastnice

  ahoj můj kluk se se mnou dnes rozešel jen proto že se mně jiný kluk zeptal jestli bych s ním chtěla chodit a jářekla ne a on mi pak řek že mi dává kopi ach jo ten svět je nespravedlivý předem děkuji za odpověď

 • Majka

  jak mam ziskat svoji lasku spet?poradte.dekuji.M

 • bublinka

  Bohužel se mi stala nepřijemná situace mu přiel se semnou dneska rozešel. Chci si ho ziskat spět kdo mi poradi kdo ma rady pošlete mi je prosim emailem:martinka.reckova@seznam.cz A nebo si mam najitt jiného jeden by tu byl! Prosim poradte :(

 • Aneta

  Ahoj,
  je mi 20 let a mému příteli taky. Před třemi dny se se mnou rozešel. Byl to druhý rozchod s odstupem 3 měsíců. Ten první byl vyvolán naprosto banální hádkou a byl zažehnán hned ten den, nedávala jsem tomu žádnou váhu. Teď se ale se mnou opravdu definitivně rozešel a co víc, jen po telefonu. Vím však, že mě má hodně rád, ale snažil se teď vše vyřešit rozumem.
  Jde o to, že studuje VŠ v Praze a ja zůstala teď na rok v Ostravě. Hlásím se však do Prahy a Plzně, do Prahy popravdě řečeno i kvůli toho, abychom tam byli spolu. On však zjistil, že v Praze na škole není šťastný a chtěl by se naplno věnovat hasiči v Ostravě. Hasičství jsem mu já však vždy rozmlouvala a hanila to, teď vím jaká to byla chyba.
  V neděli mi na nádraží, kam jsem ho šla doprovodit řekl, že přišel o svůj životní sen-být hasičem, že to V praze nesnáší a odjel. Ke všemu si zapomněl telefon doma, takže konverzace vázla až do pondělí večera. Vždy jsme byli zvyklí dlouho si povídat před spaním, dokonce mi častokrát spíše sám on volal. No ale v pondělí večer mi zazvonil telefon, volal mi ze skypu a řekl že to musím skončit, že náš vztah už mu připadal jako manželství a že chce tak jako než jsme spolu začali chodit, prostě se na víkend sebrat jen tak s kámoši a jet na závody apod. Nechápu ale, proč by se i toto nedalo skloubit se vztahem.
  Pondělní telefonát mě totálně srazil na kolena, bylo to velmi nečekané. Ještě před týdnem mi řekl, že pokud bych šla do Plzně, tak on taky. Že nechce být beze mě. Dnes- ve středu ,dva dny od rozchodu jsem mu napsala e-mail. Řekla jsem mu v něm, že ačkoliv jsem kdy co říkala o hasiči, že chci aby si šel za svým snem. Že se o něj sice budu bát, protože ho mám rada, ale budu to respektovat a chci mu být oporou. Navrhla jsem schůzku, s tím že na něj nijak časově netlačím ,abychom si o tom promluvili.
  Na odpověď jsem nemusela čekat dlouho, napsal, že to co jsem napsala zní uplně super, ale že to tak nechce. Že chce do budoucna abychom zůstali jen přátelé. A že schůzka není možná, protože se se mnou o tom nedokáže bavit z očí do očí, protože by pak mohl udělat něco čeho by potom zase litoval.
  Vím, že určitý vlil měli určitě i pár jeho kamarádu, kteří v životě žádnou přítelkyni něměli a vyčítali mu, že tráví čas se mnou a ne s nimi v hospodě. On to však podle mého ale zvládal skvěle, sám mi řekl, že chce být radši se mnou apod. Dokonce jsme oba plánovali společné bydlení v Praze. Podle mě z toho teď dostal strach, že by se musel moc vázat. Stačilo však o všem mluvit a mohli bychom se domluvit jinak, s odstupem času bych to taky ve 20 letech neviděla jako optimální řešení a že by náš vztah mohl dojít brzo do stereotypu.
  Myslím, že kdyby mě přestal milovat, tak bych to poznala. Možná teď při všem tom stresu se školama a prácí to mohlo trochu ovadnout, ale na jeho chování jsem poznala, že mu na mě záleží.
  Nevím co mám dělat, ale prostě nějak vnitřně cítím, že k sobě patříme.

 • Žaneta

  ahoj holky. Potřebuju radu. Před dvěma měsíci se semnou rozešel můj kluk … zažili jsme spolu toho opravdu hodně a bylo to mé nejkrásnější období v životě. Sice sem byla mladší ale mu to nevadilo a byl semnou šťastný a doopravdy o mě stál. Ale jednou se něco stalo jako ze dne na den. Začaly malé hádky a my jsme si přestali rozumnět. A nakonec se semnou rozešel. Teď to budou dva měsíci a já ho stále miluju a nedokážu na něj přestat myslet…. Když sem si myslela že se ke mě možná vrátí zjistila jsem že si prý na diskotéce našel o dva roky starší holku…. sám mi to řekl a to bylo dost bolestivé… a od něj hnusné… Zvláštní však je že tu holku nikdo nezná a tak mě napadlo jestli si to nevymyslel pro to abych na něj zapomněla… snažila sem se najít nějakého nového kamaráda ale nemůžu přestat na něj myslet…. prosím poraďte mi! strašně moc ho chci zpět!

 • Bublina

  Martino, já se ponížila daleko víc. Měla jsem sice předem naprosto promyšlený, co mu řeknu, ale jak jsme se viděli, hned asi při druhé větě jsem se šíleně rozbrečela a brečela a brečela a dotoho vážně mlela nasmysly. A on se na mě jen tak díval, a usmíval se, pak pokrčil rameny, řekl ,,Hmm..já už budu muset jít, čekaj na mě kámoši.” A odešel.
  Z tohoto sem usoudila, že ikdyž mám v hlavě pořád jenom jeho a chci ho zpět (!), je to vážně kretén.
  A držím palce, třeba to ještě dáte nějak dohromady ;)

 • Martina

  Ano chtěla bych ho zpět,ale nedá se s ním rozumně mluvit,nemluví se mnou vůbec a přitom to byl on kdo zradil,napsala jsem mu tisíckrát,že mi chybí,žádná reakce,takže jsem se akorát ponížila a ještě víc si ublížila:-(

 • DirtyAngel666

  Kdyby ten můj nebyl takovej tvrdohlavej moula, tak na něj možná i něco z těhle rad zafunguje, ale bohužel :-/