Je zaměstnaný něčím jiným a ty na „to“ zrovna máš chuť? Chceš se naučit, jak ho přimět, aby si tě všimnul a hořel touhou po tobě? Přečti si opravdu žhavé tipy, jak ho probudit!

avatar

Kateřina Kafková
Cílevědomá a usměvavá dvacítka s vášní pro psaní, módu, boty a pěkné muže.

Jsou to naprosto běžné situace – v televizi dávají fotbal, oblíbený seriál nebo jste na firemním večírku, kde na tebe prostě nemá čas. Co dělat, když ty zrovna máš chuť mu být víc než jen na blízku? Jak ho přimět, aby byl jen tvůj a dopřál ti to, na co zrovna máš chuť? Je to snadné, protože kluci se v takové chvíli většinou mozkem neřídí…

Buď dominantní

Kluci si rádi myslí, že mají svou dívku pod kontrolou. Většinou se ale mýlí, takže ho velice překvapí, když mu zavážeš oči a připoutáš ho k posteli. Pokud byl do teď unavený nebo nejevil zájem, učitě velice rychle změní názor. Pusť uzdu své fantazie a hraj si. Je jen tvůj!

Nevhodné doteky

Jste na večírku nebo nóbl večeři a on o tebe nejeví nejmenší zájem. Zkus se ho dotýkat a zrovna tam kde bys v tuto chvíli opravdu neměla. Bude vzrušený už jen z toho, že se to nemá! Zakázané ovoce přeci chutná nejlépe. Samozřejmě ale nechceš, aby to bylo příliš nechutné a ostatní lidé byli pohoršeni. Buď hlavně také nenápadná!

Jak ho postavit během několika sekund?

Zatancuj mu

Pomalý vyzývavý tanec je zaručeným trikem, jak vzbudit jeho pozornost. Pokud se umíš trochu hýbat, rozpal ho erotickým tancem. Můžeš to zkusit v klubu na diskotéce i doma v ložnici. Pokud ale chceš mít postel v dosahu, je lepší volit ložnici… Doma navíc můžeš k tanci připojit i striptýz. To už určitě neodolá!

Hraj si sama

Dostaneš na „to“ velkou chuť, když on zrovna sleduje fotbalový zápas nebo si hraje na počítači. Nesmíš ho rušit! Sex v tuto chvíli počká. Anebo ne? Začni si vedle něj hrát sama. Dělej si dobře a klidně u toho vzdychej. Uvidíš, jak rychle změní názor a rád se přidá!  

Pusť si péčko

Je zabraný do počítače a tebe si příliš nevšímá. Vezmi si svého notebooka a běž s ním klidně vedle do místnosti, kde si pusť nějaké erotické video. Jeho pozornost jistě rychle upoutá ozývající se „aaaach aaaach aaaach“. Pak už nebude třeba nic říkat. On velice rychle pochopí.

Překvap ho ve sprše

Vy dva, horká voda teče proudem, všude je pára – to půjde úplně samo. Přijď za ním do koupelny, když se zrovna sprchuje. Nic neříkej, zlomyslně se usměj a polib ho. Možná bude chvíli zaskočený, ale během chvíle jistě roztaje.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář