Svého miláčka můžeš znát jako své boty, ale vymyslet mu dárek je stejně pěkná fuška. Zabere to někdy i několik dní a skončí i pořádným fiaskem. Jaké dárky jsou možná právě pro toho tvého?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Klasika

Největší klasikou jsou parfémy, náramky, řetízky, oblečení, … Jsou to dárky, které při dobrém výběru určitě potěší. Jenže většinou se využijí jako dárek k Vánocům, narozeninám či předešlém Valentýnu a co tento rok? Rozhodně nedoporučuji kupovat další parfém nebo obvyklé trenky. Lepší je muže nějak zaujmout a ukázat, že sis s vymýšlením jeho dárku dávala opravdu záležet.

Jak ho na Valentýna zaujmout?

Vyžadují čas i finance, ale zaručují kvalitní zážitek

Pokud je tvůj partner opravdu hodně romanticky založený, tak je skvělou volbou cesta např. do Benátek. Rozhodně ho ale nezahlcuj výlety po památkách. Spíše ho překvap večeří, výletem v gondole a příjemným ubytováním v hotelu, který doplní romantickou noční atmosféru. Tento dárek vítají spíše ženy, ale také romantické mužské duše, kterých není zrovna málo.

Vyhlídkový let.
Vyhlídkový let.
zdroj: im.slevomat.cz

Pro ty dobrodružnější typy je zajímavější cesta balonem anebo vyhlídkový let letounem. Není to tak finančně náročné, jak se na první pohled zdá a před Valentýnem se většinou na internetu dají zakoupit slevové kupony, které se pohybují v rozmezí 1200 – 2500Kč.

Daruj mu sebe i ve chvílích, kdy s ním nejsi

Perfektním dárkem jsou fotografie nebo obrazy, na kterých jsi znázorněná přímo ty. Může se jednat o normální fotku, na které prostě sedíš na lavičce a usmíváš se. Ale můžeš si nechat vytvořit akt, na kterém pozná, že stojíš jedině o něj. Podle mě je dobrým nápadem nechat fotku vyvolat ve velkém formátu (jako plakát), aby si ho mohl pověsit na stěnu. Nebo vytvořit uměleckou koláž, kterou můžeš udělat i sama. Ke stáhnutí na internetu totiž najdeš spoustu programů, ve kterých to zvládneš levou zadní. Já doporučuji Picasa 3, který je opravdu jednoduchý, ale zaručuje docela kvalitní výsledky.

Co se týče obrazu, tak dobře víš, že je období retro stylu. Rozhodně zajímavým (a určitě dráždivým) dárkem by pro něj bylo tvé znázornění jako pin-up girl. Jestli nevíš, co to přesně znamená, koukni na obrázky a hned ti to dojde. Jestli nevíš, jak hledat malíře, tak stačí zadat do vyhledávače „obraz na zakázku“ nebo „obraz na objednávku“. Ale provedení můžeš darovat i ve formě fotografie.

Proměň se v pin-up girls a nech se namalovat.
Proměň se v pin-up girls a nech se namalovat.
zdroj: blogspot.com

Jak ho na Valentýna zaujmout?
Obrázek, na němž budeš jako pin-up girls, bude jednoznačně originální a žhavý dárek.
zdroj: blogspot.com

Překvapení na Valentýna
Myslíš, že bys u malíře nevydržela? Zkus fotografa. I takový dárek tvého kluka nesmírně potěší.
zdroj: chivethebrigade.files.wordpress.com

Ty ho znáš nejlépe

Rozhodně se nesnaž za každou cenu vybrat nejlepší nebo nejdražší dárek. A za druhé, nevybírej dárek, aby ses jím mohla chlubit svým přátelům. Ten, na kterého máš právě myslet je darovaný, takže tvůj přítel. Můžeš mu vyrobit koláž z jeho nebo svých fotek (např. sportovní úspěchy) anebo darovat let balonem. Ale také mu můžeš dát prosté přáníčko, ve kterém mu upřímně napíšeš, co pro tebe znamená. Nebo mu můžeš napsat básničku, ve které shrneš váš vztah. Stačí se jen zamyslet, jaký vlastně je. Má rád překvapení, velké dárky nebo jednoduchost?

Vybírej podle srdce

Co se týče mě, tak já Valentýna neslavím. Dárky (i ty nahoře zmíněné) mu ráda vybírám během roku, ať už je čtrnáctý únor nebo třeba dvacátý listopad. Má o to větší radost, protože nic nečekal, ale navíc ví, že mám o něj opravdu zájem a ten je každodenní. Vybírej tedy podle svého srdce a lásky. Všem zamilovaným a i těm, které láska teprve čeká, přeji krásného Valentýna.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Týna Ryglová

    Já jsem letos na Valentýna připravila pro přítele dobrou večeři, koupila bílé víno a nachystala pěkný film. Musím říct, že večer se nám povedl. Je super si udělat jednou za čas romantický večer a věnovat se jen jeden druhému. On pro mě letos připravil nejkrásnějšího Valentýna, jakého jsem kdy zažila. Našel si totiž doručení květin Brno u https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-brno a nechal mi od nich poslat květiny do práce, čímž mě krásně překvapil.