Vánoce jsou tady a skoro každá z nás se připlete k cukroví. Věděla jsi ale, že i pomocí této malé vánoční pochoutky ho můžeš snadno dostat do kolen?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Sladké mámení

Vánoce jsou kromě stromečku a dárečků charakteristické také spoustou dobrot a sladkostí, které se každý den objevují na stole. Nesporně mezi ně patří také cukroví. Perníčky, vosí hnízda, linecké, myslivecké knoflíky, čokoládové kuličky, vanilkové rohlíčky,… Všechna tahle lákadla nechají jen málokoho chladným. Ale co takhle tyto tradiční mlsky spojit se sváděním?

Afrodiziaka, aneb skvělí pomocníci

Nejdřív ze všeho se musíš rozhodnout, jaké cukroví svému miláčkovi uděláš. Bude to nějaké tradiční nebo zkusíš něco nového? Než se ale pevně rozhodneš, nech si ode mě poradit, které přísady ho zlákají na sex. Mnoho látek kolem nás totiž patří mezi tzv. afrodiziaka, neboli povzbuzují chuť na sex. A pokud si chceš i během vánočních svátků užít trochu toho sexu, tak tady máš menší přehled o tom, co tvého klukovi jistě nastartuje.

Mandle

Jedná se o starý symbol plodnosti, který prý stimuluje vášeň u žen. Takže neváhej udělat nějaké cukroví s mandlemi.

Mandle jako sexy povzbuzovák.
Mandle jako sexy povzbuzovák.
zdroj: saidaonline.com

Čokoláda

Velmi známý povzbuzovák, který je navíc i velmi chutný, takže i kdyby snad postelová akce nevyšla, pomůže ti zahnat špatné myšlenky.

Čokoláda
Velmi známý životabudič.
zdroj: pinterest.com

Káva

I ta pomáhá stimulovat vášeň, proto si určitě najdi nějaké recepty i s touto ingrediencí. A navíc káva obsahuje kofein, takže máš jistotu, že ani jeden během toho neusnete.

Káva
Kávové opojení.
zdroj: webmd.com

Muškátový oříšek

Především čínské ženy věří, že tento oříšek vzbuzuje touhu.

Muškátový oříšek
Vzbuzovač touhy.
zdroj: history.howstuffworks.com

Med

Už od dob starých Římanů je považován za velmi dobrý pro vyvolání touhy a vášně. Kdyby se ti snad nepodařilo najít nějaké cukroví s medem, vánočka politá touto sladkou pochutinou to jistí.

Med
Sladký med je skvělým afrodiziakem.
zdroj: bbcgoodfood.com

Skořice

Cukroví s notnou dávkou skořice velmi dobře stimuluje nejen mysl, ale i tělo.

Skořice
Voňavá skořice.
zdroj: dinasdesignsgraphics.com

Sexy cukroví

Kolečka, srdíčka, hvězdičky, stromečky,… Vykrajovátka na cukroví mají jistě své specifické tvary. Kdo z nás by si také na Vánoce dělal cukroví s motivem rozkvetlých kytiček a poletujících motýlků, že? Ale mnoho tvarů, mnoho možností. Co takhle svého přítele překvapit sexy vytvarovaným cukrovím? Taková hezká holčičí prdelka s tangy a ještě k tomu výborně sladká ho určitě dostane. Nebo myslíš, že budou lepší pořádná prsa? Proč ne – není nic jednoduššího než si koupit to správně tvarované vykrajovátko a začít. Pro holky je tu pak vykrajovátko ve tvaru mužského penisu. A jak holky, tak kluky jistě dostanou tvary kopírující pozice z Kámasútry.

Prdelky
Hezky tvarované dívčí zadečky.
zdroj: awhittier.blogspot.cz

Prsa
Další sexy varianta pro kluky.
zdroj: amazon.com

Penis
A tady je něco pro holky.
zdroj: hiwtc.com

Sexy pozice
Kámasútra jako inspirace pro tvoje cukroví.
zdroj: thechiconomist.com

Kouzla s ozdobami

„Sprosté“ cukroví bez barvy by tvého kluka nejspíš moc neuchvátilo. Nakup tedy cukrářské barvivo a vykouzli rajcovní cukroví plné barev. Uvidíš, že cukroví dostane ihned pořádnou šťávu. Jak vidíš, i Vánoce mohou být skrz na skrz prošpikované erotikou. Stačí jen vědět, jak na to. Nachystej tedy svému miláčkovi sexy cukroví a možná se už pomalu začni připravovat na svátky překypující sexem.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář