Ačkoliv ne každý ho zažil, ten kdo měl to štěstí a poznal, co znamená slovo orgasmus, potvrdí, že je to skvělá věc. Co kdyby to šlo ale ještě vylepšit?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Pravý mokrý orgasmus

Orgasmus jsou sice jen stahy pánevních svalů, ale na druhou stranu jde o jednu z nejlepších věcí na světě, která je srovnatelná minimálně s tunou čokolády nebo zmrzliny. Sice ne každá dívka má to štěstí, aby ho dosáhla, ale těm, kterým se to již povedlo, a vědí, jak skvělý je to pocit, teď můžu říct, že ta slast jde ještě vylepšit! A to tím, že se z něho stane pravý mokrý orgasmus. Jde o to, že dívky, které mohou ejakulovat, mají intenzivnější prožitek, protože jejich tělo je více uvolněné. Ačkoliv někdo může říkat, že je to spíše prokletí, pro jiné to může být splněný sen.

Jak dosáhnout OPRAVDOVÉHO orgasmu?
Tak co? Dáš si jeden opravdový orgasmus?
zdroj: weheartit.com

Jak toho dosáhnout a proč?

Pokud dívka má mokrý orgasmus, nemá co řešit, ale pro ty, které ho nemají, je tu sice zdlouhavější, ale o to zaslouženější pomoc. Pokud se dívka dostatečně uvolní a nebojí se, může podobného orgasmu dosáhnout také. Celé tělo je uvolněné, křeče a napětí je to tam, a nejvyšší orgasmus, jaký jsi kdy měla, může přijít. Jediný menší háček je v tom, že budeš potřebovat tolerantního kluka, který bude mít dostatek trpělivosti a porozumění.

Informace k noze!

Všechny tyto zajímavé poznatky jsem se dozvěděla ze zajímavého videa, jehož obdobu jsem ale na internetu nenašla, a proto jej nepřikládám. Jeho autorem je kluk-muž, který se ženským orgasmem velmi dlouho zabýval a zkoumal jej. Se svými dívkami se nebál experimentovat a hrát si s jejich těly. A výsledky jeho práce jsou opravdu velmi zajímavé. Zprostředkovaně se vám tedy pokusím jeho myšlenky přiblížit.

Základem je smysl pro humor

Tak přesně tak zní první rada, kterou se dozvídáme. Je důležité, aby se dívka uměla zasmát mimo jiné i sama sobě a nebyla to žádná zakřiknutá stydlivka. Je potřeba uvolnění a hlavně se nebát. Ženský ejakulát totiž stejně jako u mužů vystřikuje ze stejné trubice, kterou se močí. Mnoho dívek se pak tedy bojí, že se jim chce čůrat a raději vše potlačí a křečovitě zastaví. A přesně to je ta chyba. Nemůže stát nic hrozného. V nejhorším případě se prostě jenom počůráš. A proto je potřeba tolerantního chlapa, protože ne vše hned vyjde napoprvé. ☺

Smích
Smysl pro humor ti může pomoci k nalezení pravého orgasmu.

Posilování „holčiny“ ti pomůže

Za další je pak potřeba vědět, které svaly se vlastně stahují a jak. K tomu jsou dobré informace v článku, který vyšel na Kámošce vcelku nedávno. Pokud budeš posilovat, jsi na cestě k úspěchu.

Masáží k orgasmu

Napětí a křečovitě stažené tělo je tou nejzákladnější chybou při sexu vůbec. Naopak by ses měla uvolnit a povolit všechny zatnuté svaly (tedy kromě těch potřebných nebo třeba těch vaginálních). A tady nastupuje na scénu klučičí postava. Je potřeba, aby tě pomocí masáží zbavil napětí, které se v blocích ukládá. Takže spousta oleje na ruce a můžeme začít. Pod kůží by to mělo být tvrdé asi jako zrníčko rýže – na těch je potřeba pracovat a zbavit se jich. Velmi časté zóny jsou na krku, zadku, vnitřní straně stehen, nad a pod prsy, nad lasturkou, apod. Každá dívka je má jinde, ale toto jsou ta nejčastější. Není to sice nic moc příjemného, ale je to pro dobrou věc. Stejně tak je potřeba, aby kůže byla uvolněná, proto je potřeba pracovat při klíčních kostech a lopatkách. Při výdechu by se kluk mě snažit za ně co nejvíce chytit a dostat pod ně. Samozřejmě ale nic nesmí jít přes velkou bolest.

Masáž
Masáží k odstranění nahromaděného stresu.
zdroj: publishersvault.com

Prsty na Spidermana

Na přivedení dívky k orgasmu by měl kluk použít pravou ruku, přičemž akčními prsty by měl být prostředníček a prsteníček – tedy jako na „spidermana“. Je to tak prý nejlepší, protože ostatními prsty se dá zapřít o dívčina stehna. A po jejich vsunutí do pochvy nedělá nic jiného, než že s nimi hýbe nahoru a dolů. Ne dovnitř a ven, ne doleva a doprava. Jen nahoru a dolů. Při dosažení orgasmu je zapojeno celé tělo, které se svíjí a kroutí – a máme tu celotělový orgasmus. Při dosažení vrcholu má mnoho dívek tendenci se snažit dostat klukovi z dosahu. Nedělejte to, ale řekni svému klukovi, aby nepokračoval, ale jen prsty položil na klitoris. Cyklické vlivy orgasmu se nezastaví, ale ani nejsou nepříjemné.

Spiderman
Spiderman ví, jak na to.
zdroj: toddalcott.com

Hodná holka

Dosažení mokrého orgasmu se dívky bojí. Aby se nestyděly a dokázaly se natolik uvolnit, že by toho mohly dosáhnout, je potřeba trénovat. Autor videa říká, že se svou partnerkou chodil na záchod, a když čůrala, držel ji za ruku a vždycky ji stiskl a řekl „Hodná holka“. Ano, je to trochu jako na psa, ale důležité je, čeho tím dosáhl. Stejně totiž svou partnerku stiskne a pochválí, když na ni jde mokrý orgasmus a ona se teď nebojí „to pustit“. A věřte, ta holka měla potom i problém stát na vlastních nohách, jak byla slastí mimo.

Dolíčky, které nejsou na tváři

Kromě smyslu pro humor také autor říká, že mnohem jednodušší pořízení je s dívkami, které mají na spodní části zad, těsně nad zadkem, takové dolíčky. Jsou vcelku viditelné, takže není potřeba je nijak speciálně hledat. Pokud je nemáš, nevěš hlavu – je možné, že jsou jen zanesené tukem (pokud jsi třeba trochu při těle) nebo stresem.

Veušiny dolíčky
Venušiny dolíčky
zdroj: lapatilla.com

Závěrem

A přesně takhle se to holky dělá. Základem je se ale nestydět a nebát. Důležité je také si s partnerem rozumět a komunikovat s ním, aby věděl, co a jak má dělat. A samozřejmě to chce mnoho času a tréninku, než se to povede, protože nic přeci nejde samo od sebe. Žádný učený z nebe nespadl.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář