Na začátku každého vztahu se zdá být všechno nádherné, a to především díky objevování svých osobností navzájem. Na první pohled se všechno může zdát dokonalé, ale poté se objevují problémy, které jsou těsně pod povrchem a začnou se projevovat ve chvíli, kdy to nejméně čekáš. Tento článek ti poradí, jak dbát na to, aby tvůh vztah s přítelem kvetl a co muži v ženách vlastně hledají.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Většina kluků hledá v přítelkyni také spřízněnou duši, se kterou je sranda. Zkrátka takovou kamarádku do nepohody!

Většina kluků hledá v přítelkyni také spřízněnou duši, se kterou je sranda. Zkrátka takovou kamarádku do nepohody!

Každý potřebuje svůj prostor

Chceš-li být ve vztahu v ideální pozici, soustřeď se především na to, aby váš vztah byl úspěšný. Pokud se ptáš, jak toho docílit, odpověď je jednoduchá. Jde především o pochopení toho druhého, nesmíš tedy na svého kluka tlačit ať se jedná o jakékoliv jeho rozhodnutí. Nechej tedy každému důležitému rozhodnutí čas a průběh. Tvůj kluk pozná, kdy je správný čas na všechno. Krom toho je také dobré nechat tvému miláčkovi prostor na činnosti, které ho baví. Nechej ho proto trávit určitý čas činnostmi, které má rád a samozřejmě i s jeho práteli.

Nezávislost je důležitá

Měla by jsi být na svém příteli nezávislá stejně tak, jako jsi nezávislá na činnostech, které tě baví. Buď pro svého kluka dobrou oporou, když tě bude potřebovat, avšak na něm nesmíš lpět celou dobu. Muži jsou rozdílní v tom, že jsou schopni se dívat na svět humornou stránkou, kdežto ženy jsou emocionálně založené, což může narušit vztah. Udělej si sama ze sebe či z jakékoliv vhodné situace legraci ať tvůj kluk ví, že ti smích není cizí.

Sdílej s ním jeho zájmy

Ve většině případech platí pravidlo, že muž má rozmazlovat ženu – což je pravda. Stejně tak je důležité, aby žena hýčkala lásku svého přítele v jakékoliv podobě. Můžeš udělat například to, že svému příteli uvaříš něco dobrého k jídlu, či si na sebe koupíš pěkné spodní prádlo. Radost bude dvojnásobná. Skvělý vztah závisí také na tom, jak se svým miláčkem sdílíte společné zájmy. Pokud například muž miluje sport, bylo by dobré, kdyby jsi s ním sdílela jeho sportovní okamžiky. Když sleduje hru, klidně můžeš koukat s ním a požádat ho, aby ti vysvětlil, na jakém je to principu. Tvůj kluk uvidí, že se máš zájem mu naslouchat a zároveň tě baví to, co jeho.

Dobrá přítelkyně = nejlepší kámoška

Vzhledem k tomu, že většina vztahů odstartovala na základě přátelství, je nejlepší ho tak nechat pokračovat i přesto, že je mezi vámi něco víc. Dokonalý vztah je o tom, že v tobě kluk uvidí i nejlepší kamarádku, která mu bude oporou a může jí věřit. V rámci vztahů je komunikace nutností. Vždy, když budeš vědět, co tvůj miláček cítí, co si myslí, bude tak mnohem snadnější mu porozumět.

Buď tak trochu nedostupná

Muži mají rádi ženy, které nejsou tak snadno lapitelné a vědí, že znají svou cenu. To v něm vyvolává ještě větší touhu tě hýčkat a milovat. Muži si cení ženy víc, když vědí, že je trpělivá, důsledná a nemění pokaždé své nálady. Takže už zapomeň na věčné dárky, milostné dopisy či každodenní esemesky, které říkají jedno : “Jsem tvoje.” Je důležité ho nechat tak trochu v nejistotě. Z toho bude šílet, ale právě tím si ho získáš.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://kauschimi.blog.cz Atla Kauschimi

  Každý člověk je individuální :) . Nejde zaškatulkovat kluky ,stejně jako to nejde ani s holkami. Dle mého rady na těchto stránkách moc poučné nejsou :D – ale je to pouze můj názor.

  S pozdravem, nerdka.

 • Vendy

  a víte, co naštve úplně nejvíc? když se celou tu dobu snažíte bejt ta nejhodnější a nejnenáročnější přítelkyně a až když je konec zjistíte, že jediný, co mohlo vztah zachránit, byla trocha přísnosti…:D

 • cassie

  návod na něco takového neexistuje..kdyby to bylo tak snadné,nebylo by tolik rozchodů,rozvodů..:D chce to samozřejmě snahu i z druhé strany..
  Tak mě napadá,že náš vztah s přítelem nezačal kamarádstvím,byla to láska na první pohled:)