Vaše skvělá Kámoška si pro vás připravila opět pár tipů, jak se cítit krásnější. Většině žen jde o to, aby vypadaly na veřejnosti co nejlépe. Důležité ale je, aby se ženy cítily krásné za každé situace, takže nejen venku, v práci, ale i doma – a to i pokud jsou nahé.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Vaše skvělá Kámoška si pro vás připravila opět pár tipů, jak se cítit krásnější. Většině žen jde o to, aby vypadaly na veřejnosti co nejlépe. Důležité ale je, aby se ženy cítily krásné za každé situace, takže nejen venku, v práci, ale i doma – a to i pokud jsou nahé. Nyní už nemusíte mít mindráky, že si před vaším přítelem uděláte ostudu!

Nahota je krásná...

Nahota je krásná...

Dobré osvětlení dělá divy

Už víte, proč jsou mnohé slavné hvězdy vždy vyrovnané a sebevědomé? Vědí totiž jak si zařídit pohodlý domova tak, aby se cítily vždy překrásně. Základem dobře vypadajícího já je také v tom, jaké máte doma osvětlení. Stropní světla házejí vcelku nelichotivé stíny, proto je dobré si pořídit lampy. Nejlepší umístění budou mít v rozích místností. Pokud hodláte přítele překvapit sexy křivkami, vaši lampu či lampičku postavte do rohu, budete se divit, jak se na vás bude dívat!

Zamaskujte modřiny

Pokud se vám po těle nadělaly při úrazu či nějaké práci modřiny, určitě nevypadají dvakrát vábně a vy byste se jich ráda zbavila. Vše jde, když se chce. První a nejdůležitější krok je zamaskovat tmavě-fialové podlitinky. Použijte jemně meruňkovou rtěnku, se kterou potřete celou modřinu. Poté naneste krémový korektor, který přesně odpovídá tónu vaší pokožky. Možná budete potřebovat jiný, než na obličej. Uvidíte, že tímto zamaskováním vás modřiny a modřinky už nadále nebudou trápit.

Prodlužte si vaše nohy

Většina dívek touží po tom mít krásně dlouhé a štíhlé nohy. Ne všem ale příroda nadělila od narození perfektní nohy. My tu ale pro vás máme jedinečný tip, jak si nohy opticky prodloužit o pár centimetrů. Stačí, když si vyberete pedikúru v odstínu, který odpovídá vaší pleti. Pokud nevěříte, zkuste jedno chodidlo nalakovat tělovým lakem a druhou červeným. Ihned poznáte ten rozdíl.

Zamaskujte celulitidu

Dokud neexistují nějaké skutečně ověřené léky na celulitidu, máme pro vás nejlepší léčbu – samoopalovací krém. Je to totiž jeden ze způsobů, jak zamaskovat důlky a svráštěnou kůžo. Samoopalovací přípravky roztírejte rovnoměrně po celém těle krouživými pohyby tak, abyste zabránily pruhům či skvrnám. A jak vlastně funguje maskování celulitidy? Vše spočívá v druhé vrstvě, kterou nanesete taktéž po celém těle a obvzlášť pečlivě tam, kde vás nevzhledně povolená kůže trápí. Můžete používat i různé zpěvňující krémy s kapkou samoopalovacích látek.

Postavte se rovně

Držení těla je základ, proto byste na něj měla brát možná co největší zřetel. Pokud půjdete na ulici a uvidíte ženu, která jde vzpřímeně, určitě vás napadne, že je zcela vyrovnaná a zároveň působí elegantně. Kdežto dámy, které se hrbí, jakoby celý život nosily nákupní tašky, moc vábně nevypadají. Navíc budete vypadat o pár čísel štíhleji, sebevědoměji a také budete působit vyspěleji.

Jak na zářivou pleť

Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak získat zářící pleť je také nejlevnější. Je totiž snadné vytvořit si vlastní elixír, díky kterému bude vaše pokožka hladká a na pohled mladší. Postačí, když smícháte sůl s jakýmkoliv olejem – například mandlový, olivový či z růží. Je to jen na vás. Drhněte jemnými pohyby pokožku alespoň jednou týdně a již brzy si všimnete, jak je vaše pokožka “ozdravená” a hydratovaná.

Nezbedné rozšířené žilky

Pokud vaše nohy trápí rozšířené žilky, zvažte lékařskou pomoc. V dnešní době vám dermatologové mohou pomoci tím, že vám píchnou hypertonický solný roztok tak, že veškeré vystouplé či rozšířené žilky by měly zmizet. Ze všech ošetření je to nejlepší placená metoda. V zahraničí vás to vyjde okolo 500 dolarů za obě nohy, což je zlomek nákladů na laserové ošetření, které se kolikrát ani nepovede.

Vyčistěte svůj šatník

Je to možná překvapující, ale pokud pročistíte svůj šatník, budete se cítit lépe. Dejte jednoduše pryč ty věci, které vám jsou buď malé, nebo jste je na sobě dlouho neměla. Budete se cítit mnohem lépe, když odstraníte veškeré všci, do kterých se snažíte zhubnout. Vaše tělo nebude v neustálém stresu a vy budete vědět, že nosíte vše, co vám dokonale padne.

Červené pupínky na pažích? Už nikdy!

Určitě to znáte, pokud se vám na pažích či stehnech tvoří malé červené pupínky, nejedná se o vyrážku či akné. Jde o dědičné onemocnění zvané keratóza. A jak se jí zbavit? Dvakrát týdně si udělejte peeling a na podrážděná místa použijte hydratační kyselinou mléčnou.

Zarůstající chloupky

Pokud máte tendenci se často holit v oblasti třísel, kde vám poté zarůstají chloupky, určitě budete zvažovat odstranění chloupků s pomocí dermatologa. Ne každá žena ale má prostředky na to absolvovat celý kurz laserového odstranění, který většinou obsahuje šest procedur. Avšak vy si pamatujte, že jedna či dvě pouhé procedury mohou skutečně pomoci chloupky oslabit, a tak budou méně nápadné.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář