Alkohol dokáže snadno odbourat zábrany a mnohdy výrazně zvyšuje chuť na sex. V jistém ohledu může být alkohol, tedy pokud je konzumovaný s mírou, prospěšný. A to především tím, že se tvá chuť na postelové hrátky zvýší, odhodíš všelijaký stud a můžeš se tak snadno proměnit v sexuálního dravce. Ovšem na druhou stranu alkohol neblaze působí na funkci ženských i mužských orgánů a tím pádem může sex negativně ovlivnit. Co se tedy s tělem po požití alkoholu děje a co jeho přemíra může způsobit?

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Myslíš si, že ti pár skleniček vína pomůže k lepšímu a divočejšímu sexu?

Myslíš si, že ti pár skleniček vína pomůže k lepšímu a divočejšímu sexu?

Zrádné to afrodiziakum

Alkohol v míře je považován za afrodiziakum. Pokud si jej tedy dáš na kuráž a navození té správné nálady, může být do sexu přínosem. Takže skleničce se zajisté bránit nemusíš. Z opačné strany však může být alkohol velmi zrádný a ovlivnit tak tvé chování, celý sex a přinést sebou různá rizika. V momentě, kdy hranici alkoholu překročíš, můžeš ztrácet svou sebekontrolu a dostat se do takových situacích, kterých bys litovala – například nechtěné těhotenství, vaginální problém, pohlavní nemoci, nebo probuzení vedle „fešáka“, který se ti pod alkoholovým opojením velice líbil. Po přemíře alkoholu se navíc ta pravá vášeň vytrácí a sex nejspíš nebude takový, jaký si třeba očekávala. A jak alkohol působí na ženy i muže?

Ženy a alkohol

Ženy mají po požití většího množství alkoholu problémy s tou správnou citlivostí, která jim umožňuje dosáhnout orgasmu. Alkohol totiž dokáže výrazně oddálit dobu tvého vyvrcholení a tlumí nervový systém. Pokud to tedy s alkoholem přepískneš, nejspíš se orgasmu nedočkáš a stimulace při sexu pro tebe nebude tolik intenzivní, jako při střízlivém stavu, stejně tak jako doteky partnera.

Muži a alkohol

Muži zase po větším množství alkoholu trpí na méně pevnou, či žádnou erekci. Může se tedy stát, že zezačátku vše půjde hladce, ale pak může dojít k ochabnutí jeho penisu. Pokud však partner alkohol snáší dobře, může se vám kvůli jeho nižší citlivosti prodloužit délka vašeho milování, v němž můžete vyzkoušet řadu nových praktik, což lze považovat za určitý přínos. Negativní by však na tom mohlo být, že ani muž nemusí dosáhnout po alkoholu vyvrcholení. Velmi podstatný je tedy fakt, že přemíra alkoholu může špatně působit na zdraví vašich pohlavních orgánů a především mužům může časté a velké množství alkoholu uškodit na správné funkčnosti jejich penisu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář