Vykutálená metoda G-Shot slibuje po píchnutí speciální injekce do bodu G pořádné vzrušení v posteli. Můžeš takové metodě věřit, nebo se jedná jen o další podvod?

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

G-Shot pro tvůj bod G

Během uplynulých pěti let podstoupilo proceduru G-Shot tisíce žen po celém světě. Zvětšení bodu G je hitem ve Velké Británie a USA. V takovém Los Angeles údajně ženy stojí dokonce fronty a místní kliniku navštívily více než 2 tisíce žen za uplynulých 5 let. Celé kouzlo spočívá v injekčním zavedení kolagenu, jehož výsledkem je trvalé zvětšení bodu G z velikosti hrášku až na velikost desetikoruny.

Rychlá a drahá procedura

A jak píchnutí injekce probíhá? Celá záležitost trvá údajně 30 minut pod lokálním anestetikem a právě těchto 30 minut má způsobit revoluci ve tvém sexuálním životě. Vše musí dělat odborný lékař, cena za G-Shot se v přepočtu pohybuje kolem 25 tisíc korun. Už čtyři hodiny po zákroku můžeš dovádět na plné obrátky v posteli.

Injekce do bodu G ti zajistí orgasmus při každém sexu

Funguje G-Shot?

Některé ženy neváhají a na specializovanou kliniku se slétají ze všech koutů světa. G-Shot se stává velmi populární a některé pacientky, která mají proceduru za sebou, si ho nemohou vynachválit. Dovolila jsem si přeložit ve zkrátce příběh Caroline Cushworthové z Leedsu, jenž se rozhodla pro G-Shot ve svých 41 letech.

Bod G
foto: themeanings.com

Příběh nadržené Caroline

Její sex sice nebyl špatný, ale po pořádném prozkoumání svého těla a objevení bodu G začala věřit, že její milování můžeš být o dost lepší. Možnost zvětšit bod G několikanásobně jí zaujala. I přes velký strach ze zákroku si nyní užívá sex plný několikanásobných orgasmů. Lze takovému příběhu věřit a nechala by sis ty sama píchnout injekci do bodu G?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • ghiano

    Proč to potřebuješ? K čemu ti to bude dobrý??

  • karol

    já bych to moc potřebovala, za ty peníze mi to opravdu stojí, dělaj to v česku nevíte někdo?

  • rozy

    otázkou je, zda to není jen tahání peněz z kapes…. pokud bude účinnost prokázána, tak proč by to nemohly podstoupit slečny, které mají s orgasmem problém.