Už od malička si všechny přejeme toho svého prince. Nakonec náš kluk není takový ideál, jako ti z pohádek. Byli ale princové od Disneyho skutečně tak skvělí?

avatar

Tereza Dvořáková
Milovnice života a všeho příjemného, co přináší.

Kráska a ZVÍŘE

Zvíře!
I když pomineme jeho aktuální vzhled, nevyjde nic dobrého.
zdroj: jxs.cz

Už z jeho pojmenování plyne, že tento hrdina není úplně to pravé ořechové. I když pomineme onu vzhledovou stránku, abychom nebyly tak povrchní, připomeňme si, že se zvířetem nestal jen tak. Byl totiž sobecký a zlý. Sice se ze svých chyb napravil a nakonec byl dokonce i krásný, kdo by si ale vybíral člověka s tak pochybnou minulostí! Od Zvířete ruce raději pryč. Navíc v jeho zvířecí podobě by ani z hlediska erotiky nebyl nejlepší. Vždyť je celý chlupatý, slintá a má tesáky, kterými by nás prokousl!

ALADIN

Kriminálník!
Lže a krade, toho nebrat!
zdroj: blogspot.com

Mizera jeden! Lže o svém původu, při tom my samy víme, že tenhle snědý chlapík je normální zloděj. Takže lže a krade, co horšího může být? Nezláká nás ani na svou lampu, ze které leze nějaká modrá obluda! Bůh ví, jestli to není nějaký fake! Ukradl sice jen nějaké jídlo a pak ho občas dal i dětem, ale to z něj nedělá pana vznešeného. Očividně nemá ani drobné na jídlo, ten by nás jen sotva zajistil. Přemýšlej do budoucna a na Aladina se vykašli!

Sněhurčin PRINC

Princátko
Náhle si zmizí a líbá mrtvoly!
zdroj: fanpop.com

Krasavec na bílém koni, který za pomoci sedmi trpaslíků zachrání Sněhurku před smrtí a před zlou macechou. Na první pohled se zdá jako ten pravý, ale podívejme se na něj detailně… Když Sněhurka zpívala a on ji slyšel, musel být velmi blízko od ní. Špehoval ji snad? A když se do ní zamiloval hned na začátku, kde pak byl celou tu dobu, co chudák Sněhurka hledala ubytování a pak vařila trpaslíkům? Určitě se flákal s kámošema v hospodě nebo hrál hry na počítači! No a to nejlepší nakonec! Vždyť on to zkoušel na mrtvolu! Nevěděl přeci, že princezna oživne a nijak obzvlášť se neznali. Přesto ji líbal, i když byla v bezvědomí. Takhle využívat situace, to se nedělá, princi!

JOHN SMITH z Pocahontas

Ničitel!
Ničí životy nevinných lidí!
zdroj: wikia.nocookie.net

Podívejme se na minulost tohoto anglického fešáka. Než vůbec potkal Pocahontas, byl jedním ze své skupiny dobyvatelů, takže chtěl zničit tak krásnou přírodu Indiánů a postavit tam město, přestože si to tamní obyvatelé nepřáli. Jak nelidské! Vezmi si, že bys s takovým člověkem žila. Ten by ti zasahoval do tvého života hlava nehlava. Chtěl by tě změnit a také vše kolem tebe. Celou by tě ovládl. Vždyť náš hrdina svou posádku neopustil, ani když už Pocahontas znal. To je teda úroveň!

HERCULES

Svalovec
Stará se nejvíce o své svaly, pak by tě akorát tak rozmáčkl!
zdroj: everythingaction.com

Tenhle silák je možná namakaný s hezkou postavou, ale jinak je nepoužitelný. V hlavě má prázdno, je to normální trouba. A ještě k tomu nebezpečný, protože má takovou sílu, že ji sám neovládá. Co by pak udělal s tebou, vždyť by ti akorát tak ublížil. Herculovi se radši vyhni!

PRINC z Popelky

Stydlín a fanatik
Nejdřív se stydí a pak fanaticky hledá holku podle boty, no co to je za způsoby!
zdroj: fanpop.com

To je ale stydlín! Vždyť na plese mohl tancovat s tolika dívkami, on ale jen sedí a kouká. Navíc co když se Popelce ani nelíbil? To holt měla smůlu, protože on se zamiloval do ní a tak se nevzdával za žádnou cenu. A když po něm hodila botu (nebo střevíček, o to nejde), tak byl schopen prohledat celé město, jen aby jí tu botu vrátil. Vůbec nepochopil, že když po něm někdo hodí střevíc, tak to není zrovna dobré znamení. A ještě před vámi zdrhá, co nejrychleji může! Tenhle týpek je stalker a fanatik, pozor na něj!

ERIK z Malé mořské víly

Povrchní
Zamiluje se do ní díky hlasu, to je ještě více než povrchní!
zdroj: fanpop.com

Je to ale krasavec, to se musí přiznat hned na začátek, jen pohlédni na jeho modrá kukadla. Jak už ale z předchozího čtení víme, každý má své chyby, i tento fešák. Podle mého je velmi špatné se do někoho zamilovat jen díky jeho zpěvu! Vždyť to je ještě horší, než kdyby to bylo díky vzhledu. Navíc, když pak Ariel potkal jako normální holku jak to, že jí nepoznal? Tady něco nehraje, tady je někdo dost mimo nebo má v těch holkách už zkrátka zmatek, že pak zapomíná, která je která. Dokonce si málem vzal jinou za ženu!

Takže co sis z tohoto článku odnesla?

Že ani tvůj vysněný princ z pohádky není dokonalý. Nemusíš se tedy na svého kluka dívat skrz prsty, když má nějakou tu chybu, vždyť ty mají i princové! Buď ráda, že je takový, jaký je! Může být hůř – může být chlupatý, může to být zloděj, nebo nekrofil, hloupý svalovec a tak dál. A navíc, ani my nejsme dokonalé, co si budeme nalhávat, že?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kiara

  Sú to rozprávky pre deti… -_-

 • lilienviv

  Ehm… Ten John Smith neodešel dobrovolně, vrhl se před kulku která měla zabít otce Pocahontas a aby neumřel odvezli ho do anglie, kde ho ten tlusťoch s mopslíkem (co vyslal tu kulku) zajal a málem zabil. Potom se vrátil za Pocahontas, zachránil ji i jejího nového kluka a zůstal sám. Ale jinak dobrý článek :D D

 • An

  Tak to je boží! :D
  A odnesla jsem si, že nikdo (kromě mě :D ) není dokonalý. A že se nevyplatí snít a čekat na prince z pohádky