Do redakce nám přišel začátkem dubna dost podivný mail od kluka, jenž si přezdívá Kenny (19). Dost nevybíravým způsobem nás upozornil na to, že z holek děláme jen obtoustlý prasata, když skoro v každém článku píšeme, že důležité je sebevědomí a radost ze života, než modelkovské míry a 0 % podkožního tuku. Kennyho jsem kontaktovala a nakonec jsme se na základě jeho iniciativy dohodli na rozhovoru přes skype. Ber tak prosím na vědomí, že v rozhovoru jsou jen jeho názory a snaž se jeho odpověďmi sebe a svou postavu nijak neovlivnit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

"Takový holky jsou jen vyžránci, nelíbí se mi to a šahat bych pak na ně nechtěl." (Kenny, 19 let)

"Takový holky jsou jen vyžránci, nelíbí se mi to a šahat bych pak na ně nechtěl." (Kenny, 19 let)

1) Ahoj, proč jsi chtěl, abys svůj názor mohl představit skrz rozhovor, nikoliv tvým samotným vyprávěním, kde bys svůj názor mohl více popsat? A proč si naše stránky vůbec kontaktoval?

Protože si na nějaký plácání a extra dlouhý psaní nepotrpim. Radši ti odpovim na to, na co se mě zeptáš. A podle toho, co jsem v emilovi poslal, se mě určitě budeš mít na co ptát. Napsal jsem, protože ty kecy nejdou moc dlouho číst jen tak bez odezvy.

2) Tak fajn. Tvůj názor mě dost překvapuje vzhledem k tomu, kolik holek zápasí s anorexií a bulimií. A většinou pak skončí v nemocnicích a mnohdy bojují i o život. Už takhle na ně hodně útočí současné trendy, které je ovlivňují, a pak jim určitě nepřidá, když potkají někoho, pro koho jsou holky nad 50 kg prasata.

Heleď, za to jako nemůže nikdo, že tohle je v současnosti cool. Doba je prostě jiná. Pryč jsou doby, kdy chlapy vzrušovaly tukové obruče na panděru. Ty holky si ale za to můžou samy. Kdyby ze sebe nedělaly chuděrky a stačily to stopnout, tak by se jim tohle stát nepomohlo. Prostě nemaj silnou vůli. No a co? Tak je to můj názor a záleží na tom, jak se s tim ta buchta popere. Když mi vyhoví, budu s ní, když ne, potáhne někam. Prostě takový holky jsou jen vyžránci, nelíbí se mi to a šahat bych pak na ně nechtěl.

3) Počkej, takže ty jako myslíš, že když jsou ty holky nemocné, tak se to dá stopnout? Chápeš vůbec, jak taková anorexie a bulimie vypadá? Jsou to nemoci, které mají souvislost s psychikou a poté celým tělem, které tím trpí. A bohužel lidská psychika někdy není tolik silná, aby to zvládla ustát. Můžeš i v této odpovědi vysvětlit, proč takové holky, co mají podle tebe „silnou nadváhu“, považuješ za prasata?

Stopnout to jde, když chtěj. A pokud se nemýlím, není to rozhovor o anorexii a bulimii, ale o mým názoru. Takže to pitvat nebudu. No prasata jsou proto, že jednak mají prostě nadváhu. Je hnus, když jim vykukuje špek z kalhot nebo z kalhotek a jsou prostě víc zaoblené. Mně se líbí, když je holka hubená. Hele třeba Victoria Beckham, to je ideál. Nádherná ženská. Když byla silnější, byla špekoun.

4) To sice ano, ale tvůj názor s tím úzce souvisí. Pokud po nějaké holce budeš chtít, aby hubla, než dosáhne tvé vysněné váhy, tak to k tomu může snadno sklouznout. Spíš mi přijde, že nevíš, co bys na to řekl a z odpovědi se vykrucuješ. Osobně bych o holce, která má 51 kg neřekla, že je špekoun. V některých případech to může být i silná podváha. Jinak Victorie Beckham je podle mě na některých fotkách opravdu extrémně a nezdravě hubená. Když měla pár kilo navíc, byla to opravdu pěkná ženská.

To je tvůj názor, já mám svůj. K tamtomu se vyjadřovat nebudu a je mi jedno, co si myslíš. Jo, kdyby byly všechny holky jako Victorie, to by bylo něco. A ona je pravá ženská, tahle jak je. Když se někdy podívám kolem sebe, vidím samej hnus. Holky by už měly se sebou konečně něco začít dělat a podívat se taky do zrcadla, jinak budou starý panny.

5) Koukám co odpověď, to perla. Vyvracet ti Victorii nebudu, ale nevím, jak můžeš něco takového říkat o běžných holkách. To ti vážně není alespoň trochu hloupé? Pro někoho ty holky mohou být krásné a nevím, proč bys je měl urážet. To si snad každou holku, s kterou začneš chodit, vážíš na váze, aby neměla ani o deko víc?

A víš, že ani ne? Ať si pro ostatní jsou, pro mě jsou to vážně prasata. A říkat si můžu, co chci. No nejdřív tu holku hodnotím podle očí. Už to poznám prostě.

6) Stalo se ti vůbec někdy, že jsi měl vážný vztah, který by s tvým divným názorem klapal? Narazil si někdy s tím, nebo jak to bylo?

Holku jsem měl jako na stálo. Jinak to byly jen chvilkovky. No a spolu jsme byli přes tři měsíce a ona byla ideál. Tak jak jsem si představoval. A měl jsem jí rád. Pak byla prej ve stresu, začala víc jíst a tloustla. To jsem nesnes a ukončil jsem to. Jo narazil a tak o sobě vím, že sem bezcitný hovado, debil a mám snad pokračovat?

7) Raději ne. To jsi jí asi moc rád neměl, když jsi jí opustil ve chvíli, kdy tě nejvíc potřebovala. Raději se ani nebudu ptát, jak jsi váš vztah ukončil, protože to by možná byla další pecka. Jen mě napadá, co vlastně budeš dělat do budoucna? Pokud chceš mít jednou rodinu, asi se to neobejde bez tloustnutí tvé partnerky, pokud tedy nějaká tvůj názor po celý život snese. To jí pak necháš na holičkách?

No klíďo se mě zeptej :D . Zachoval jsem se debilně no a asi mě teď nesnáší, ale já se přetvařovat nehodlám. Do budoucna? Tak za prvý děti nechci, ještě to tak. A kdyby jako jóo náhodou byly, tak bych tý svý dal čas maximálně půl roku. Nezhubla by? Tak nazdar, nechci doma usoplenou a obtloustlou mater se zástěrou. To už bych musel být hodně zažranej do toho, že jsem táta. To bych třeba na chvilku překousl. Všechny modelky po porodu zhubnou do měsíce.

8 ) Další otázku bych ráda směřovala k tobě. Sám požaduješ dokonalou partnerku, která nebude mít víc jak padesát kilo. Jak jsi na tom vůbec ty? Neplatí u tebe, že kážeš vodu a sám piješ víno?

Vyloženě dokonalost nechci, jen nesmí bejt tlustá. A já? Já o sebe náhodou dbám. Jsem dost vysportovanej, vždycky upravenej, hezkej tak jako co? Ty holky co se mnou i na chvilku byly, si nemohly stěžovat. Nejsem samolibej, prostě to tak je.

9) Poslední, na co se tě chci zeptat je, co by se muselo stát, abys třeba změnil svůj názor? Myslíš, že k té změně někdy dospěješ?

By mi jedině museli přehrát komplet software, jinak jako nevim. Fakt nevím, co by se muselo stát, ale muselo by to bejt sakra silný, abych se v tom všem změnil.

10) Doufám, že svým názorem neublížíš spoustě holkám. Možná ti třeba kvůli tomuhle přístupu utíká tolik holek pod rukama, s kterými bys jinak byl opravdu šťastný.

I to je možný, ale oni nějaké zas přiutíkají. Tak čau, mějte se a nežerte!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Oujeh

  Taková pěkná troláž, a 3 roky to spí. Škoda.

 • Nina Pavelková

  to odpovídal nějakej 13 letej kluk, který si z Vás dělal srandu… nevěřím, že někdo takovej existuje.

 • Jitka

  Tak hele, vidím ho jako blbce kterýmu je tak 15, to i moje 10ti letá ségra má dospělejší názor. Hele žádnou holku co by s tebou souzněla a byla “ideál” na celý život a přitom ani o kilo nepřibrala prostě NENAJDEŠ. Podle měla tvoje holka sters kvůli tobě, všechny od tebe utečou a skončí to tím že jediná holka která bude ochotná s tebou zůstat bude Štětka a i ta jednou pŕibere. Prostě žádná tvoje odeální Barbie s kostnatou prdelí co by s tebou měla vážnější vztah na dlouho se Nenajde

 • Janča

  naprosto nevyspělý fracek co ještě holku ani pořádně neviděl. To je můj názor. To jsem teda hrdá na to že jsem ´´tlustý prase´´ :D …. při mé výšce klidně ještě pár kilo přiberu :D …. A tenhle ubožáček ubohý ať si napíše Victorii, ale hlavně ať už neotevírá pusu, protože to jsou opravdu perly hodné blbečkovi co vůbec neví co mluví. !

 • Nikola

  zrovna crea jsem měla depku,… že na rozdil od minuleho roku (43kg) Mám 51,… a nyní tohle… tak velice díky……-_-

 • Zuz

  Já tě potkat tak tě zmlátim….

 • Miruš

  To je vůl :-D Jsou holky jak tyčky,ale se svou výškou mají přes 60kg..hlavně, že koukne a pozná.. :-)

 • Ales

  to je ten nejvetsi kokotek, o kterym jsem slysel…. jeste ze nechces deti, nevim zda by svet unesl jeste jednoho takoveho debilka… jinak doufam ze kazda holka na svete si toto precte a az te potka, tak ti maximalne flusne do obliceje…

 • XY

  Podle mě je to troll a hrozně vás potrolil všechny :D

 • smrad

  ten kluk neřekl nic špatnýho vy mravokárci. řekl svůj názor a já s ním někdy i souhlasím dys vidím na ulicích co chodí za machny nacpaný v legínách xD

 • Avi

  Souhlasím! :-D Nekrmte troly…. :-D

 • 109 kilový kanec

  Co je to za trapáka ? :D

 • Vera

  Victoria má 45 kg – takže na tom ho bohužel neutáhnete.
  Vzhledem k dnešním “trendům” mě napadá krom toho, že je to opravdu slabomyslný člověk i to, že je to prostě troll a baví se teď výsostně nad tím, jak se tu všichni rozčilují.

 • Ailin

  Jestli to teda není nějaká “rádoby sranda” a fejk, tak tedy opravdu nechápu proč se vůbec dělá a publikuje rozhovor s duševně nemocnými lidmi. To leda tak vypovídá o úrovni tohoto webu.To nemyslím jako urážku, bohužel si o tom pubescentálním chlapci opravdu myslím, že je psychicky labilní nebo trpí nějakou jinou a dost vážnou duševní chorobou. Nebo se v sobě nějakým způsobem snaží potlačit nepřiznanou orientaci.

  Nevím jak vy ostatní, ale názor někoho takového by mě v životě nenapadlo brát vážně nebo se podle něj dokonce nějak řídit. Tomu člověku to v hlavě přeskočilo a když se vám to v hlavě takhle “porouchá”,už s tím prostě nic neuděláte. Vždyť ten člověk je retardovaný a je odsouzený žít s těmito myšlenkovými pochody. Jestli někoho takového bude v životě chtít nějaká holka, tak leda nějaká, která se léčí na psychiatrii. Nikdo normální s takovým člověkem nechce komunikovat, natož žít. To, že měl holku “na vážno” tři měsíce mě neskutečně pobavilo, ale vzhledem k tomu, že byl dotazován narušený člověk, snažila jsem se nesmát.

  Prosím tímto “Kámošku”, aby se vynasnažila zlepšit úroveň sebe, tedy tohoto webu. Přece jen chodí tu mladé dívky a ne každá umí rozeznat rozdíl mezi normálním člověkem a duševně chorým.

 • kristusek

  Vy si z něj všichni děláte srandu, ale co je vlastně jeho ideálem? Vyzáblé hubené stvoření s absencí ženských tvarů. Takže v lepším případě bude jednou na lolitky, v horším na dvanáctiletá děvčátka.
  Ale v každém případě bych ho tipoval na devatenáctiletého neukojeného panice:-p

 • B

  Ještě, že nechce děti, kdyby se tohle mělo rozmnožovat… :-D

 • Trinity

  Zlato, mám 55 kg, kluka a jsem šťastná. Tuk “navíc” mi dodává energii pro zvládání stresu. Takže….vlastně mě vůbec nezajímáš.

 • co ti je do toho ?

  už jen přezdívka “Kenny” o něčem vypovídá že ? :) .. třeba já patřím mezi ty vyžraný prasata..ale je mi to naprosto u prdele..miluju jídlo a jídlo miluje mě :) takže Kenny..najdi s nákou 180cm a 50kg kostru, která se při “tom” zlomí vejpůl..:*

 • C.

  Pardon, ale co je tohle za shit?

  Záleží na tom, kolik holka měří. Kdyby holka se 190 cm vážila pod 50, tak by měla vážné zdravotní problémy. Jasně, třeba u holky se 150 cm je to normální, ale jinak? Ne.

  Třeba já měřím kolem 160cm (ještě rostu), vážím asi 50 kg a všichni říkají, jak jsem hubená.
  Mozek byl stvořen k tomu, aby se používal, tak ho používej, milý Kenny. ;)

 • Nika

  Po přečtení článku jsem dostala hlad. Zaskočím s přítelem na pizzu a pak si pořádně zaprcáme…. pro Kennyho sci-fiction. Přeji všem hezký víkend :)

 • Kacka

  Mor a šváby na něj!!! Ten asi v životě neslyšel nic o BMI (Body mas index), že??? Jak vůbec může takový kraviny vypustit z huby a ještě za nima stát? Tohle opravdu vypovídá o jeho INTELIGENCI (jestli nějakou pobral) to chce srovnávat např. 150cm holku s 190cm holkou aby měly obě 50kg? No mluví to opravdu samo za sebe. Mám skoro 180cm a 55kg. Od mala nemůžu přibrat a jsem z toho NEŠŤASTNÁ! Co bych za to dala mít aspoň 60kg, pro mě a mého přítele je dieta SPROSTÉ SLOVO, a to myslím smrtelně vážně… (v mém případě samozřejmě). To bych musela být tlustý prase taky, jestli to myslí vážně, ať se na mě přijede podívat jestli jsem tlustá!! A jak už zmínila jedna dáma níže, KOSTI JSOU JEN PRO PSA!

 • Baruš! :-!

  Jop mám 55kg…mám prsa, zadek, boky–>všechno je tam kde to má být! :P ..a nevadí mi to…Sem spokojená…takže Prase si jedině ty -.- :*

 • K

  Jsi blbej a nebo blbej? Idiote . Určitě ty jsi strašně moc dokonalej.. “SPRÁVNOU HOLKU , MÁ BEJT ZA CO CHYTIT!” ;)

 • Santusák

  Sport ano, s tím souhlasím. Však většina by musela hladovět, aby se dostala pod 50 kilo.

 • Nikki

  Z dietního umění je mi k blití. Z namyšlených chudáčků je mi k smíchu. Jsem nemocná a i když nežeru tak nehubnu. Vrcholově jsem sportovala a potkat tebe, člověka, který by mě nechal kvůli nemoci bo mi narostl faldík, věř, že bys rána nedodýchal :) přeji ti potkat jednou slečnu, která by byla takový maniak i já :) který by ti dala takovou po čuni, že by o tebe ano ta nejošklivější slečna kolo neopřela :)

 • Tovisák

  Souhlasím s tím týpkem :-D spousta holek nezřízeně žere a pak se divěj že sou jak bečky !!! Chce to SPORT VY LÍNÝ KRÁVY :-D

 • Anonim

  No myslím si že to bude tlustý prase, který nikdo nechce a tak stupidní myšlení jsem snad v životě neviděla. Podle tohodle “fešáka” je snad prase každá od 15-16 let cca. Holky měli by jsme se sebou něco dělat a děti jedině adoptovat, aby jsme nepřibrali :D D. Dement.

 • trš

  co to je za koko** ??!!!!

 • Lucka L.

  Kenny až se zamiluješ tak tě nebudou zajímat kila :) a když říkáš že nikdy, tak aby jsi nedopadl jako moje kamarádka :D je o dost starší než já a říkala že není na zajíčky, NIKDY :D a pak s jedním byla :D tak pozor aby si se nezamiloval do PRASETE jak ty nám říkáš :D to by si pak nemohl ani vylézt na ulici aby si nebyl terčem posměchu :D

 • Bára

  Kamaráde tak ty si fakt ubohý :D ..Když holka bude menší a bude mít těch tvých vysněných 50 kg tak taky bude mít menší jak ty říkáš panděro!! A taky pro tebe bude tlustá?? Ty by si se měl jít nechat mozkově vyšetřit, protože tohle není normální víš ono když má člověk obrácenou štítnou žlázu tak to, aby přestala tloustnout stopnout opravdu nejde, ale to ty neznáš, protože si to nezažil a nevíš jaký to je. víš jak je lidem kteří na to trpí? Nevíš!! Pro žívají to nejhorší v jejich životě co je kdy mohlo potkat.. Za další nechat přítelkyni kvůli tomu že byla v depresích a víc jedla promiň, ale to mi opravdu přijde jako totální demence.. Lituji tě! Normálně tě zcela opravdu lituji si ubožák nad všechny meze, který nemá konce!! A do konce ti chci říct jednu věc chtěla bych tě vidět jak ty nosíš v břiše 9 měsíců dítě, aby si věděl sám osobně jak snadný je kila nabrat, ale jak těžký je shodit!! Mysli si co chceš, ale s tím to u žádné neobstojíš ;) .. Ps: Musela by být totálně blbá jako ty sám!!!

 • Mauglí

  Umělá kunda se vejde do těch jeho 50 kilo nebo když by si sehnal nafukovací slečnu, tak by byl spokojenej :-D

 • Mauglí

  Kenny je zřejmě pedofil, protože 50 kg je nadváha pouze u dětí, tak ať shnije v pekle, dement! Nebo by to mohl být nekrofil, taková vysušená mrtvola asi moc neváží… Popřípadě by to mohl být jen nějakej vtipálek, co po dlouhejch večerech nemá co dělat a dělá si tady z vás srandu.

 • Alena

  podle logiky tohoto člověka je “každý chlap, který má míň než 20 cm impotent” …je to dement nižšího věku :)

 • Troller

  nechŤ pošle fotku postavy atd.. jestli si to vůbec může dovolit říkat :D i já můžu říkat, že všechny jsou šeredy, pokud nevypadaj jako megan fox.. a já tak samozřejmě vypadám (trololo)

 • MAjka

  Jasně, není hezkej pohled na holku v o číslo měnších kalhotech, ale nemusíme jí hned říkat prase že?Každopádně, každej se tu ohání, že stím nikterá nic nedělá, ale uvědomuje si taky někdo, že ta holka může být nemocná? Trpím na štítnou žlázu a můžu se dřít v posilce jak chci, ale prostě se po 70kg nedostanu… a to jím pravidelně, pravidelně cvičím a jídelníček mám pestřejší než kdokoliv si dokáže představit! Jím jen lehká jídla, vesměs zeleninu, ovoce… nic tučného či sladkého… A mimochodem, ono na vyzáblé kostřičky potažené kůží, na ně taky není zrovna nádherný pohled :)