Asi tušíš, jak moc příjemnou záležitostí, je orální sex pro většinu kluků. Byla by celkem škoda, kdybys tuto aktivitu v posteli svému příteli odpírala. Ráda bys mu to dopřála, ale připadá ti to nechutné? Pokud se ti orální sex vyloženě hnusí a neplánuješ s ním nikdy začít, snad raději ani nečti dál. Pokud máš však jenom strach z nepoznaného, ale dokážeš se překonat, čti dál.

avatar

Leona Plášilová
Aktivní blogerka a milovnice módy.

Nechceš mu ho vykouřit, protože ti taková představa přijde fakt nechutná?

Nechceš mu ho vykouřit, protože ti taková představa přijde fakt nechutná?

Správná hygiena – půl výhry!

Brát do pusy něco, čím tvůj přítel močí a ještě se tvářit, že si to užíváš? Pro mnoho holek nechutná představa. Tomu se ale dá snadno zabránit. Napusťte si před žhavou nocí společnou vanu a začněte s předehrou už tam. V největší nouzi ho můžeš laskat přes kondom, což má i jednu nespornou výhodu – zabráníte přenosu pohlavních chorob. Počítej ale s tím, že ne všem klukům to tak bude vyhovovat.

Jak vlastně správně na to?

Než jsem vůbec začala tento článek psát, poptala jsem se pár kamarádů, jak vypadal nebo jak by měl vypadat nejlepší orální sex jejich života. Naprostá většina se shodla na tom, že holky se jejich penisu často až moc “bojí”, nebo jsou přehnaně něžné. Jasně, romantická atmosféra má své kouzlo, ale pokud svého drahého chceš dovést do slastného vyvrcholení, budeš muset přidávat na tempu a intenzitě. Pozor! Tím nemyslím strkat si jeho chloubu až hluboko do krku a děsivě ho svírat. Opatrná buď i na své zuby, mohla bys svému příteli nehezky ublížit.

Komunikace leccos vyřeší

Je možné, že tvůj protějšek je zkrátka stydlín a nebude chtít o tomto tématu mluvit. Zkuste se domluvit alespoň na tom nejnutnějším – jak poznáš, kdy se udělá a co uděláte se spermatem (popřípadě kam ti ho nastříká). Zabráníte tak případným komplikacím. Pokud se na polykání sperma necítíš, věř, že stejnou radost mu udělá i když mu dovolíš, aby ejakuloval na nějakou část tvého těla (hlavně pozor na vlasy). O chuti sperma toho již bylo napsáno mnoho. Pořád ale platí ta nejčastější a nejosvědčenější rada – chuť se dá snadno ovlivnit například ovocem, jako je ananas, pomeranč nebo třeba vanilka. Se šlehačkou se toho dá také ledacos vykouzlit a rozhodně ti bude dobrým pomocníkem, pokud je ti chuť sperma nepříjemná. Jestli je ale tvůj přítel dlouhodobý kuřák, chuť jen těžko ovlivníš. Je totiž obecně známé, že kuřáci mají sperma více zahořklé.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • beran

    chtěl bych to zkusit vykouřit péro.

  • asdf

    Brát do pusy něco, čím tvůj přítel močí a ještě se tvářit, že si to užíváš?

    A holky asi močí čím?