Vůbec nejoblíbenější sladkost na světě ti zvedne náladu a navíc má i afrodiziakální účinky, což v případě erotických pralinek platí dvojnásob! Víš, jak si užít s čokoládou?

Čokoládové exkurze do historie

Mít pusu plnou kvalitní čokolády je zážitek, kterým pohrdne jen málokdo. Její název pochází od starých Aztéků, kteří ji už tehdy využívali k mnohým účelům – nejenom především jako výbornou sladkost, ale i jako afrodiziakum. Evropa si na objev čokolády musela počkat až do španělské kolonizace Ameriky. Podobně jako mnoho jiných druhů jídla přivezených z Ameriky, ani čokoláda Španělům z počátku příliš nechutnala. Přes počáteční neúspěch si ji však – jakkoli to může znít absurdně – oblíbili na španělském dvoře jako pokrm pro uhašení žízně. Od té doby byla velmi populární a přes Francii se dostala do celé Evropy.

Čokoláda má bohatou historii, zlepšuje náladu a povzbuzuje sexualitu!
Čokoláda má bohatou historii, zlepšuje náladu a povzbuzuje sexualitu!

Afrodiziakum není sprosté slovo

Afrodiziakum je prostředek k povzbuzení sexuální touhy, ale pozor – účinky afrodiziak si rozhodně nespojujte například s účinky populárních modrých pilulek či obdobných preparátů. Spojí-li se afrodiziakální účinky s lechtivým tvarem, vzniknou erotické pralinky! Originální dárek, který probudí fantazii a nastartuje chuťové buňky.

Erotické pralinky jsou sladký a velmi originální dárek, kterým rozhodně překvapíš.
Erotické pralinky jsou sladký a velmi originální dárek, kterým rozhodně překvapíš.

Pašácký čokopenis i sladká ňadra

S erotickými pralinkami se přesvědčíš na vlastní kůži, jak takové afrodiziakum vlastně funguje. Ručně vyrobená pralinka ve tvaru poprsí z hořké italské čokolády může být začátkem velmi zajímavého experimentu. Alkoholová náplň navíc určitě odstraní případný stud při lechtivém mlsání. Neláká tě bujné poprsí? Penis z bílé čokolády si můžeš nechat pomalu rozpustit v ústech, nebo ho můžeš drsně zakousnout. Je jen na tobě a tvém postelovém partnerovi, jak si chcete erotické figurky z čokolády užívat. Na výběr jsou prakticky všechny druhy čokolády, jenž může vychutnat ve výhodné mix edici několika pralinek.

Mix edice je ručně vyrobená přehlídka erotických pralinek z různých druhů čokolády.
Mix edice je ručně vyrobená přehlídka erotických pralinek z různých druhů čokolády.

Sladký tip pro hříšný večer

Láska prochází žaludkem, to je jasná věc. Po dobré večeři však vždy přijde chuť na sladké. Nachystej vám malý dáreček v podobě erotických pralinek, které můžeš servírovat přímo do postele. Vzrušující mlsání vás nejen pobaví, ale při správné atmosféře rozhodně i vzruší. Čokoláda a myšlenky na sex jsou k sobě blíže, než si možná myslíš.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář