Mark Twain jednou napsal, že v smutku si vystačíme i sami se sebou. Ale když chceme prožít plné štěstí, musíme se o něj s někým podělit. A měl pravdu! I ty můžeš zatočit se smutnou samotou a najít si muže bez zbytečného stresu.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

HÁDANKA: Kde na tebe čeká muž snů a dárek k tomu?

Nemáš pravdu!

Myslíš si, že seznámit se je v dnešní době extrémně složité? A že nový vztah hledají na online seznamkách jen ubožačky a úchylové? Tak to tě zklamu, nemáš pravdu. Doba je sice rychlá, ale jednoduchému seznámení a hledání nových kontaktů nahrává aktuální situace jako nikdy dřív. Nové lásky na internetu či v mobilu už nehledají jen pochybní lidé a velká hromada podvodníků, jak tomu bývalo v době prvních chatů. Lásku a pochopení nehledají už jen stydliví kluci, ale už i ženy všeho věku. Profily si zakládají studentky, svobodné matky, manažerky velkých firem i důchodkyně! Ty se k nim můžeš přidat a snadno najít někoho, kdo bude přesně vyhovovat tvým představám o ideálním partnerovi.

Najdi partnera a získej tablet zdarma

Skvělým důkazem toho, jak může být hledání nového partnera lehké, je online seznamka Bombaa.cz. Hravá a vždy připravená najít ti někoho, s kým si budeš rozumět. Je úplně jedno, jestli hledáš jen vzrušující flirt, nebo toužíš rovnou po vážném vztahu s vyhlídkou na založení rodiny. Stačí zadat několik základních údajů a kliknout na tlačítko. Hned na tebe vyskočí zástup nápadníků (pochopitelně rovnou s fotkou), ze kterého můžeš vybírat. Na seznamce Bombaa navíc nyní probíhá opravdu exkluzivní akce tablet za registraci, kdy každá 100. registrace v pořadí splňující podmínky, získá zdarma tablet.

Tablet za registraci

Jak se představit?

A když už jsme u té registrace, je určitě vhodné zopakovat si základy seznamování a uvádění informací o sobě samé na internetu. Ze zkušenosti mohu doporučit maximální upřímnost! Je zbytečné psát, že jsi blondýnka s mírami 90-60-90, když to není pravda. Možná tě překvapí, že ideálem krásy je pro každého muže někdo jiný a ani takové modelkovské míry nejsou garancí toho, že k sobě někoho najdeš. Navíc se neseznamuješ s cílem jen si tak psát, ale doopravdy se jednou sejít a seznámit. Třeba to teď tak necítíš, ale co bys dělala s online vztahem založeným na lži? Nic, jen bys ztrácela čas! Profil na Bombaa.cz může být plný informací, díky kterým tě osloví jen ti, se kterými si můžeš rozumět. Neváhej a něco o sobě napiš. Nemusíš vše, ale určitě není důvod hrát si na slečnu tajemnou.

Seznámení čeká za dveřmi

Nežijeme v devatenáctém století, první krok dnes může udělat už i žena - třeba TY! A jak muže na internetové seznamce oslovit? Věř, že nemusíš být originální, doopravdy stačí pouze napsat krátký pozdrav a položit otázku na to, co dalšího tě zajímá. Vaše další konverzace ti ukáže, zda-li je dotyčný ten pravý a nic pak nebrání tomu sejít se někde venku. Ten, kdo sedí doma v koutě, naříká na samotu a nehledá, pravděpodobně ani nikoho nenajde. Nebuď takový případ!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Ondra

    BOMBAA je českou mutací největší evropské seznamky, což samo dobře vysvětluje vysokou kvalitu produktu.

    Ale je opravdu pro náročné? No, nevím, co si pod slovem “”náročný”" představíte vy, ale 3 hodiny po registraci jsem byl v kontaktu s jednou lékařkou, manažerkou menší firmy a daňovou poradkyní. Uroveń vzdělání členek, které jsem zatím viděl, mi přijde oproti ostatním portálům velmi vysoká a uživatelé aktivní, s chutí se seznámit. Řekl bych, že toto se dá bez problémů označit za seznamku pro náročné.