Ráda by ses podívala sama či s přítelem na nějaký erotický film? Ale běžné porno či erotické filmy tě nelákají? Nejsi jediná a není se čemu divit, tyto filmy totiž často postrádají jakýkoliv děj a nápad. Naštěstí však existují i filmy plné erotiky a sexu, které tě opravdu zaujmou. Nejedná se o klasické fláky, ve kterých je erotika servírována na lopatě. Filmy mohou jiskřit erotikou i vkusně!

avatar

Katka Š.

Některé filmy zkrátka stojí za zhlédnutí. Mají zajímavý příběh a jsou plné pikantních scén, která vytvoří atmošku.

Některé filmy zkrátka stojí za zhlédnutí. Mají zajímavý příběh a jsou plné pikantních scén, která vytvoří atmošku.

Deník nymfomanky

Hlavní hrdinkou filmu je mladá, atraktivní a vzdělaná Val. Val je však posedlá sexem, který má ráda s kýmkoliv, kdekoliv a kdykoliv. Její neukojitelnost se stupňuje, a tak se rozhodne skončit se svým perspektivním zaměstnáním a dá se na dráhu prostitutky v luxusním night klubu. Postupem času však odhaluje i negativní stránky této branže a k vystřízlivění ji přiměje až smrt blízké kamarádky. Film natočil v roce 2008 režisér Christian Molina, roli nymfomanky získala herečka Belén Fabra.

Lolita

Film o milostném vztahu profesora literatury Humberta a mladé dívky Lolity. Humbert se nastěhuje do domu, kde bydlí Lolita a její matka Charlotte, kterou si později vezme. Ve svatbě vidí především možnost, jak se přiblížit k Lolitě. Příběh nabírá na obrátkách po náhodné smrti Charlotty, po které se Humbert vydává s Lolitou na cestu po Spojených státech a vzniká mezi nimi milostný poměr. Humberta začíná postupně sžírat žárlivost, zatímco Lolita se stává čím dál vzpurnější a cyničtější a jejich vztah tak spěje k tragédii. Nejnovější filmovou verzi z roku 1997 natočil režisér Adrian Lyne a v hlavních rolích si zahráli Jeremy Irons a Dominique Swain.

Milenec

Film o milostném vzplanutí mladé francouzské dívky a bohatého Číňana, natočený podle románu Marguerite Durasové. Hlavním motivem je dramatický vztah plný erotiky. Zatímco Číňan je do dívky hluboce zamilován, ona mu dává najevo, že ho má jen pro peníze, i přestože k němu chová hluboký cit. Jejich vztah je i společensky odsouzen k zániku, dívčiny rodina Číňany opovrhuje a on je zaslíben sňatku s bohatou nevěstou. Film vznikl zásluhou režiséra Jean – Jacques Annauda v roce 1992 a v hlavních rolích hrají Jane March a Tony Leung Ka Fai.

Milenec lady Chatterleyové

Stejnojmenná kniha z roku 1928 anglického spisovatele D. H. Lawrence byla předlohou pro několik filmových zpracování. Českou verzi natočil režisér Viktor Polesný v roce 1998 a v hlavních rolí hrají Zdena Studénková, Boris Rösner a Marek Vašut. Film popisuje vztah milostného trojúhelníku: lady Constance, jejího ve válce zraněného a ochrnutého manžela Michealise a milence hajného Mellorse. Tento komornější snímek se může pochlubit nejen skvělými milostnými scénami, ale také svojí myšlenkovou hloubkou.

Smyslná orchidej

Film plný erotického jiskření odehrávající se v exotickém prostředí Rio de Janeira. Příběh vypráví o milostném poměru půvabné právničky Emily a jejího tajemného a smyslného milence Wheelera. Film byl natočen v roce 1990 režisérem Zalmanem Kingem a v hlavních rolích uvidíš Mickea Rourka a supermodelku Carré Otis.

Vášnivá Lola

Lola je dívka pohledná a vášnivá. Má však snoubence, který je staromódní a chce, aby zůstala pannou až do svatby. Lole se to ale nelíbí a rozhodne se podniknout vše proto, aby poznala ještě před svatební nocí, zda je její snoubenec dobrým milencem. Za tímto komediálně laděným filmem z roku 1998 stojí režisér Tinto Brass. Ten do hlavních rolí obsadil Annu Ammirati a Maria Parodiho.

9 a 1/2 týdne

Příběh milostného vztahu nesmělé Elizabeth a vášnivého Johna, jenž ji zasvěcuje do světa čím dál zvrácenější sexuality. Jejich erotické hry se stupňují a pokoření Elizabeth nabývá na intenzitě a vygraduje situací, kdy John přivede prostitutku a přinutí Elizabeth, aby byla svědkem jejich milování. Film natočil v roce 1986 režisér Adrian Lyne a v hlavní roli hraje Kim Basinger a Mickey Rourke.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář