Ráda zkouším nové erotické pomocníky, které mi dokážou obohatit sexuální život. A jistě si vzpomínáš na mou otevřenou recenzi se simulátorem orálního sexu Sqweel, kde jsem ti popsala své dojmy. I tentokrát se chci s tebou podělit o novou a velmi zajímavou zkušenost s dalším šikulou na baterky, jenž se jmenuje Pretty Love Rolling Fun Oral Sex Simulator. V celém článku ho však budu označovat jen jako orální simulátor Pretty Love, aby ses do všech těch pojmů nezamotala. Mrkni se na mou zkušenost.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Orální simulátor je erotická pomůcka, která má velmi hbité a zatraceně šikovné jazýčky. Dáš si to?

Orální simulátor je erotická pomůcka, která má velmi hbité a zatraceně šikovné jazýčky. Dáš si to?

Vždy připraven

Při prvním pohledu se zdá, že se jedná o „vytuněného“ Sqweela. Orální simulátor nepostrádá hbité jazýčky, které mohou mít až šestistupňovou rychlost a to už je opravdu jízda :-) . Pokud si myslíš, že to samotnými jazýčky skončilo, jsi na omylu. Orální simulátor Pretty Love totiž navíc obsahuje tenký přesto velice šikovný vibrátor, který má za úkol věnovat se bodu G. Vibrátor je navržen tak, aby příjemně stimuloval pochvu a dosáhl ke géčkovému bodu. Vibrování má až 12 rychlostí, takže vyhoví i těm méně citlivým i více náruživým slečnám. Orální simulátor Pretty Love mě potěšil svým ergonomickým tvarem, díky němuž se pomůcka lépe drží a snadněji se ovládá. Jedná se tedy o komfortní sexuální pomůcku. Pro jeho výkon jsou nezbytné čtyři baterie a nutné je říci, že jej nelze používat ve vodě. Orální simulátor Pretty Love bohužel není vodotěsný.

Moje slastné zkušenosti

Na vyzkoušení simulátoru jsem se opravdu těšila a byla jsem zvědavá, jak můj experiment dopadne. Nejprve jsem pro jistotu použila trošku lubrikantu na klitoris a spustila jsem menší rychlost jazýčků. Orální simulátor Pretty Love se už v počátku velmi dobře ovládal, což mě opravdu potěšilo. Po téhle přípravě jsem začala rychlost jazýčků navyšovat, abych docílila zvlhčení. Nechtěla jsem svou vlhkost pochvy dohánět lubrikantem. Tuto práci jsem tedy přenechala rychlým jazýčkům. Pocity s rotujících jazýčků byly nepopsatelné, přesto nesmírně vzrušující. Místy se zdálo, že stačí už jen chvilka a docílím orgasmu, přesto jsem se to snažila korigovat tak, aby došlo i na zapojení vibrátoru. Nadešla ta chvíle. Vibrátor jsem jemně zasunula a spustila nízkou úroveň vibrování, kterou jsem postupně navyšovala. Netrvalo to dlouho a hra jazýčků i vibrování mě přivedla k výbuchu mokrého orgasmu. Určitě v tom sehrála roli právě nová a nepoznaná erotická pomůcka, ale bezpochyby i notná stimulace klitorisu a G-bodu zároveň. Co víc k mé zkušenosti říct? Určitě to, že orální simulátor Pretty Love si našel u mě své místo a předčil má očekávání… takže brzy “naviděnou” malý šikulo :-) .

Mé závěrečné doporučení

Pokud máš orálního sexu nedostatek a prahneš po něm, bude pro tebe orální simulátor Pretty Love to pravé. Stejně jako v případě, kdy máš problémy dosáhnout běžného i mokrého orgasmu. A samozřejmě může posloužit i jako velmi dobrý trenér tvého orgasmu. Díky nastavitelným rychlostem si můžeš vše řídit podle svého, přivést k výbuchu slasti a zažít něco vskutku… woooow!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Tesiynda

    Věřím, že ta hračka je solidní dráždit, protože základem je upravený stimulátor Sqweel (kdo umí používat Google, jistě si ho najde) + je doplněný o vibrační anální/vaginální řetěz. Už samotný “skvíl” na nejvyšší rychlost je pěkná potvůrka, natož s těmi vibracemi.

    Osobně bych však uvítala Pretty Love se stejným držátkem, ale aby vibrující část byla určená na klitoris – takže kratší a nahoře. Do něj bych klidně i 1600 investovala…

  • Kolafa

    Tomu neverim, ze to muze bejt lepsi, nez jazykem :P