Připadá ti taková otázka směšná? Není, skutečně některé páry už spolu nespí, ale důvodem rozhodně není to, že nechtějí. Upřímně řečeno, vztah bez sexu zřejmě nemá šanci na přežití. Potýkáš se stejným problémem a se svým klukem už spolu moc nespíte? Zjisti proč!

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Vztah může vydržet nějaký čas bez sexu, ale jeho absence způsobí časem problémy.

Vztah může vydržet nějaký čas bez sexu, ale jeho absence způsobí časem problémy.

Zdání klame

Čím je vztah delší, tím se může zdát sex nudnější, zvlášť pokud dvojice nemá moc velkou fantazii a pak přichází na řadu starý známý stereotyp. Existuje ale mnohem více zdůvodnění, proč si někteří přestanou sex užívat. Chtěla bys zlepšit svůj sexuální život i ty? Nevíš jak? Připravila jsem super tipy, díky kterému dostaneš drahého, ale i sebe opět do nálady.

Chybí něžnost

Jedním z důvodu, proč už tě sex nebaví, může být fakt, že to buď ty, nebo tvůj přítel děláte špatným způsobem. Například tě jeho techniky mohou bolet, jelikož při sexu nemusí být tolik citlivý – právě kvůli tomu se pak dívky většinou sexu vyhýbají. Určitě je ale i na vině nedostatek předehry, což může samozřejmě vyvolat pocit, že je sex nudný a vzápětí o něj oba dva ztratíte zájem. Takže, pravidlo číslo jedna – předehra, předehra, předehra. Někdy je předehra dokonce mnohem lepší než samotný sex, tak proč si ji pořádně neužít?

Problém je často jinde

Viníků může být ale i více. Například pokud mezi vámi vázne komunikace, může se to samozřejmě přenést i do sexuálního života. To samé platí i co se komunikace právě na téma sex týče. Oba dva byste měli být otevření, co se vám líbí a co ne. Právě díky tomu, že budete k sobě upřímní, se pak vyhnete problémům v sexu. Dívky často vyhledávají v sexu jisté emoční zapojení, tedy ho mnohem více prožívají emočně než kluci. Oba dva se zapojujte jak do předehry, tak do samotného sexu, tudíž nikdy nenechávej kluka, aby celou práci udělal sám, a ty jsi nehnula ani prstem – a to samé platí opačně i pro něj. Pak teprve vrátíte sexu to pravé kouzlo.

Překvapení potěší

Skvělý sex si ale nemůžete užít bez originálních technik, tudíž pokud budete neustále dokola opakovat ten samý způsob a tu samou předehru, holt vás to pak může začít nudit. Snaž se svého kluka překvapit a být občas kreativní, uvidíš, že to ocení.

Můj názor je jasný

Takže jak je to vlastně s tou otázkou ohledně sexu? Dokáže člověk mít vztah bez sexu? Ne, podle mě to nejde. Lidé jsou prostě tak “naprogramovaní”, aby se rozmnožovali a hlavně aby sexovali a pokud jeden z vás neustále abstinuje, dřív nebo později mu to začne prostě vadit. Nedostatek sexu ve vztahu značí problém, takže před ním určitě nezavírej oči a se svým klukem si o tom promluv. Nechceš přece, abyste se kvůli tomu nakonec rozešli, že?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://juchjuch@seznam.cz gAGA

    Muj pritel..no spis ten 2 pristel mam problem s erekci a jeho konktetni choulostive misto je PENIS… nevim do dnes co to znamena , ale je to vazne chci pomoc .. proze Gabriela s Bojkovi* je primo tenhle pripad