Přemýšlela si někdy o tom, co říkají hvězdy o erotických vášních tvého milence? Má například kluk narozený v létě jiné sexuální představy než kluk, který se narodil v prosinci? Podívej se společně se mnou na erotické vášně všech znamení zvěrokruhu a využij informace ve svůj prospěch. Zároveň neváhej napsat do komentářů, jestli charakteristiky jednotlivých znamení odpovídají tvým zkušenostem z praxe!

avatar

Evril Štádlerová

Objev erotické vášně jednotlivých znamení horoskopu a neváhej se podělit o svoje zkušenosti z praxe.

Objev erotické vášně jednotlivých znamení horoskopu a neváhej se podělit o svoje zkušenosti z praxe.

Beran (21. 3. – 20. 4. )

Kluk Beran je docela vztahovačný a potřebuje neustále slyšet lichotky, proto ať tě radši ani nenapadne kritizovat jeho sexuální schopnosti. V posteli je vášnivý a vytrvalý. Je také pro každou špatnost. Není dobré si s ním jen tak zahrávat, když už – tak chce všechno.

Býk ( 21. 4. – 20. 5. )

Ve vztahu k druhému pohlaví uznává rovnoprávnost a otevřenost. Je ale docela i žárlivý, což považuje za svoji slabost. Takzvané ženské triky na něj moc nezabírají. Když dojde na sex, probouzí se v něm jeho dobyvatelské a průzkumnické vášně a je to on, kdo v posteli vládne.

Blíženec (21. 5. – 21. 6. )

Svůj objekt dokáže navodit a vzrušit pouhými slovy. Rád se miluje za světla a se zálibou se při něm pozoruje. Má velkou fantazii a miluje nejrůznější erotické hry. Nemá ráda dominantní protějšky a naopak ocení, když ho dokážeš překvapit pokaždé něčím novým.

Rak (22. 6. – 22. 7. )

Milenec Rak se vyznačuje tak trochu sobectvím a velkou dávkou sebevědomí. Rád je tím, kdo zasvěcuje do tajů erotiky a má hlavní slovo. Je mistrem dokonalé a rafinované předehry. Nedělá mu ani problém několikahodinový sex.

Lev (23. 7. – 23. 8. )

Kluk Lev je vůdčím typem a zbožňuje obdiv. Rád dobývá a při sexuálních radovánkách vyžaduje podřízenost. Dlouhou předehru od něj nečekej, zato velkou výdrž a vášeň ano. Sám rád flirtuje, ale na tebe bude velmi žárlit. Miluje orální sex a svůdné prádélko.

Panna (24. 8. – 23. 9. )

Pokud hledáš něžnosti a oddanost, je pro tebe kluk Panna ten správný. Na první dojem se jeví jako nesmělý až trochu puritánský. Při sexu upřednostňuje misionářskou polohu a domácí a romantické prostředí. Případnou nevěru jen tak nepřekousne, může prahnout i po pomstě.

Váhy (24. 9. – 23. 10. )

Jeho charisma je těžké nepodlehnout. Uspokojení partnerky je pro něj samozřejmostí. Rád střídá polohy a praktiky a bohužel i přítelkyně. Je třeba říct, že nežárlí. Rád při sexu pozoruje nejen sebe, ale i ostatní.

Štír (24. 10. – 22. 11. )

Tenhle temperamentní kluk miluje svoji svobodu. Láká ho dobývání nedostupných a stejně založených holek jako on, je ale také dost majetnický. Nepotrpí si na dlouhé předehry a nic pro něj není tabu. Je vášnivý, živočišný a má neuvěřitelnou výdrž.

Střelec (23. 11. – 21. 12. )

Střelec je v sexu velmi vynalézavý, ve vztazích nevázaný a přelétavý. Jeho upřímnost ho nabádá i k tomu, že svojí nevěru leckdy také přizná. Rád používá erotické pomůcky a také se mu líbí vysoké podpatky a podvazky. Může ho lákat i skupinový sex.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1. )

Kozoroh, přestože je poměrně plachý, má jakési vnitřní kouzlo, jenž ho činí neodolatelným. Svoje milostné techniky piluje postupem času k dokonalosti, experimenty ale moc nevyhledává. Je empatickým milencem a sex je u něj spojen s citem a s věrností.

Vodnář (21. 12. – 20. 2. )

Jestli se dá o někom říct, že je v posteli opravdu nápaditý a nesobecký, je to právě Vodnář a to samé vyžaduje i od své partnerky. Velký důraz klade na předehru. Společné porozumění je pro něj základem vztahu a předpokladem pro plnohodnotný sex. Líbí se mu především výjimečné a exotické protějšky.

Ryby (21. 2. – 20. 3. )

Kluk narozený ve znamení Ryb je rád sváděn a přitahují ho dominantní partnerky. Dokáže se zamilovat během minuty. Milostné hrátky dokáže jak pěkně oddalovat, tak i prodlužovat – sex si prostě chce užít co nejdéle. Mezi jeho libůstky u opačného pohlaví patří vysoké podpatky a chodidla s výrazně nalakovanými nehty.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • hililicous

  vodnář pasuje

 • Janina

  já teda nemam sobeckýho Raka… :o )

 • n.v.

  ryba u mého přítele tedy vůbec nepasuje :D

 • ,)

  Ryba pasuje,až na tu myslím poslední větu,že se mu líbí chodidla s výrazně nalakovanými nehty,to ještě nemám ‘ odzkoušené ‘ ,)

 • http://profil.lide.cz/littleWillie/profil/ Vilda Malej

  Na Střelce to perfektně sedí.

 • Lucy

  a na mé zkušenosti zas nepasují na KOZOROHA :D !!

 • Karakuška

  Andy, jsem na tom upe stejne 8)

 • Andy

  Tak Beran na mé zkušenosti nepasuje :)