Sny jsou přirozenou součástí našeho života. Odráží se v nich to, na co přes den intenzivně myslíme a co na nás dlouhodobě působí. Sny se objevují v páté fázi spánku, která nese označení REM a je doprovázená rychlým pohybem očí. Sny zabírají až dvě hodiny spánku každou noc. Pokud se ti do nich občas zapletou i erotické sny, neděs se, naopak si to užívej. Jejich výhodou je, že v nich můžeš dělat cokoliv a ráno si nemusíš nic vyčítat.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Erotické sny

Taky už si někdy měla tak krásný sen, že si se nechtěla probudit?

O čem sníš ty?

My, holky máme podle průzkumů erotické sny každou pátou noc. Mohou mít nejrůznější podobu. Nejčastěji sníme o sexu se svým současným partnerem, ale nezřídka se v nich objevují i jiní kluci – bývalí, kamarádi nebo šéf atd. Často taky sníme o sexu se ženou. Obvyklým motivem v erotických snech je znásilnění a sex s úplně neznámým člověkem. Ve snech si často vybavujeme i to, co bychom chtěly zkusit, ale bojíme se nebo z nějakého důvodu nemůžeme.

Jak to mají kluci?

Kluci si erotické sny prý dopřávají každou druhou noc. Zdává se jim o sexu s přítelkyní, kamarádkami, herečkami, nebo dokonce se všemi najednou. Jejich erotické sny jim často nabízejí i orální sex a anální sex, který ve snech holek nefiguruje vůbec. Kluci sní o sexu na veřejnosti i o masturbující partnerce. Zdají se jim také násilnické erotické sny, ve kterých mají vždy převahu. Objevují se i tzv. mokré sny, které vrcholí polucí.

Mají erotické sny nějaký význam?

Erotické sny často skrývají témata, která ve skutečnosti ani nemusí mít erotický význam. Zdálo se ti někdy o sexu s kámoškou? Určitě tě takový sen dost překvapil. Nejspíše však vyjadřuje sílu vašeho kamarádství a vzájemnou důvěru. Nebo i přesto, že máš přítele, si noci ve svých snech užíváš s bývalým? Pravděpodobně ti mozek tímto snem chce říct, že jste si mezi sebou ještě všechno nevyřešili, anebo měl prostě něco, čím tvůj nový přítel nedisponuje, a tobě to chybí. Pokud sníš o sexu s někým novým, může takový sen vypovídat o tom, že podvědomě toužíš po změně monotónního způsobu života. Takové erotické sny ovšem mohou také signalizovat, že bys potřebovala změnu ve svém milostném životě :-) . Nebo jsi dokonce viděla ve svém snu souložit svého kluka s milenkou? Určitě bys jí nejradši vyškrábala oči a jeho kopla do určitých míst. Zapřemýšlej, třeba se ve skutečnosti ve svém vztahu potýkáš s nejistotou, váháš, jestli to s tebou přítel myslí vážně a hledáš důkazy, které by tvoji nejistotu potvrdily.

Významů každého snu může být více, pravý význam bys však měla hledat ve svém podvědomí. Takže dobrou noc a sladké erotické sny!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Pipi

  Tady asi někd neví, že skoro žádný sen si mozek po probuzení nepamatuje. To znamená, že zdát se vám to mohlo třeba včera v noci, ale už o tom ani nevíte :P

 • Jakub

  no hele já jsem chlap a ten popis ero. snu u chlapu mě teda moc nesedí :D ero. sen jsem měl asi naposledy před víc jak půl rokem, ani nevim :D teda dost mě to vadí xD

 • anonymus

  Jsem muž,ale že bych měl takovyhle sny kazdy den to rict nemuzu

 • Jirka

  Tohle se mi nelíbí, jsem proti všem sexuálním praktikám. Jsem velice ko(n)zervativní. Více takových článků prosím. Chválím redakci i ostatní podobně postižené. Erotické sny mám, každý den několikrát, protože hodně spím. Ataky piji pyje. Pijte se mnou, míru zdar! Pic, kokoti :) )