Erotické pomůcky mají jedinečnou schopnost zpestřit náš erotický život, nicméně jejich nákup se rozhodně nevyplatí podcenit. Podle čeho vybírat a na co si při výběru hračky pro dospělé skutečně dát pozor?

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Erotické pomůcky pod lupou! Jak najít ty kvalitní a opravdu vzrušující?

Není pomůcka jako pomůcka

Nabídka erotických pomůcek je opravdu pestrá a na trhu se neustále objevují žhavé novinky slibující dosažení nezapomenutelných vrcholů. S rozmanitostí funkcí a tvarů však přichází také velké rozdíly v kvalitě. Podezřele nízká cena by měla být prvním varováním před nekvalitní pomůckou, dalším je bez diskuze absence základních informací a návodu, jak pomůcku bezpečně používat. Investovat do kvalitní erotické pomůcky se vyplatí nejen kvůli tomu, že taková pomůcka déle vydrží. Zapotřebí je zohlednit i možná rizika plynoucí z používání takové pomůcky při akci.

Zdraví na první místě

Nekvalitní erotické pomůcky mohou způsobit celou řadu zdravotních komplikací. Místo nevídané rozkoše tak člověka čeká v horším případě návštěva lékařské ordinace, kde rozhodně není zrovna dvakrát příjemné vysvětlovat, co se stalo. Materiály, ze kterých jsou levnější a neotestované pomůcky vyrobeny, mohou být závadné. Výsledkem jsou v takových případech různé alergické reakce, případně škodlivé vlivy na funkce vnitřních orgánů. Zvýšenou pozornost je zapotřebí dávat u erotických pomůcek vyrobených z PVC a gelu. Rozhodně by neměly obsahovat ftaláty, tedy látky negativně působící například na hormonální a reprodukční systém. To není zrovna ideální, navíc když si uvědomíme, že pomůcky jsou ve styku s hodně citlivými místečky. A podle čeho tedy erotické pomůcky vybírat?

Recenze jako skvělý zdroj inspirace

Nechcete-li se v záplavě vibrujících skvostů a dráždítek ztratit, rozhodně neprohloupíte, pokud vsadíte na ověřené recenze erotických pomůcek. Osobní zkušenosti a doporučení jsou při výběru často velkým rádcem, díky kterému se můžete snadno rozhodnout. Právě to je ten důvod, proč přinášíme několik tipů na opravdu povedené erotické pomůcky včetně podrobných recenzí, ze kterých se dozvíte veškeré další podrobnosti.

Co takhle se rovnou podívat na 5 nejlepších vibrátorů pro ženy? Pokud toužíte po rozmazlování, tento výběr si zamilujete.

Velké popularitě se v poslední době těší masážní hlavice. Jednou z nich je šikovná PowerBullet / PalmPower. Jak obstála v recenzi?

Vášnivým ženám by rozhodně neměl uniknout proslulý Womanizer, který slibuje orgasmus do 2 minut! Dokáže takový nelehký úkol splnit a jak vlastně funguje?

Jedním z nejpokročilejších vibrátorů na trhu je perličkový vibrátor DeLuxe. Jaké hodnocení tento kousek přinášející hromadu nezpochybnitelných kladů získal?

Pro vášeň bez zastavení

Erotické pomůcky by měl být zdrojem hodně zajímavých momentů a rozkoše. Aby tomu skutečně tak bylo, před nákupem erotické pomůcky nezapomeňte na uživatelské zkušenosti a do nákupu neváhejte investovat.

Reálné recenze a další zajímavosti ze světa hraček pro dospělé najdete na stránkách Lascivní.cz. Odměnou za opatrnost při výběru vám bude spokojenost, kvalita, absence zdravotních problémů a obohacení sexuálního života. A věřte, že to vážně stojí za to!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Juraj Liška

  Abych pravdu řekl, tak mě trochu štve to, že erotických pomůcek pro ženy je plný internet, ale o těch pro muže se mluví tak nějak málo. Vždyť i muži si chtějí hrát. Já si například zrovna pár měsíců zpět jednu takovou pánskou erotickou pomůcku koupil. Konkrétně se mi velmi zalíbila tato umělá vagína: https://www.super-penis.cz/umela-vagina-perfect-lovers-3-0-zivotni-velikost-teen/ Můžu vám říct, že se vůbec nedivím tomu, že na tom eshopu je to jeden z nejprodávanějších produktů.

 • Liliana5252

  Děkuju moc za radu ;)

 • Nikola

  Určitě něco na vyčištění, lubrikant a pak na roztažení např. https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/analni-hracky/analni-koliky

 • Liliana5252

  Nějaký typ na něco pro anální sex? :)

 • Nikola

  Zkoušela jste už třeba womanizer? nebo vajíčko?

 • Barbora

  Také v tomhle ráda experimentuji, už mám docela slušný arzenál vibrátorů od https://www.divokeopice.cz/vibrator/ , ale myslím že teď přejdu na nějaké jiné pomůcky. Co byste doporučili ?

 • https://www.xantea.cz Drogerie Xantea.cz

  Součástí sexu může být také kosmetika, no ne?! Mrkněte na tu kvalitní a britskou na https://www.xantea.cz :-)

 • CeskySex

  pojďte diskutovat o sexu na http://cesky.sex

 • hosteska Darča

  testování hraček = to bych si dala líbit. kde to můžu podepsat?

 • teste

  Díky za tip :) nevěděla jsem, že ještě píší (sledovala jsem je už dříve, ale zapomněla jsem na ten název) ukládám do záložek.