Přítel bude mít svátek, narozeniny nebo se vám blíží výročí? Lámeš si hlavu s tím, jaký dárek by pro něj byl tím nejlepším? S tím ti můžu lehce poradit! Tou správnou volbou je erotická masáž. Skoro nic tě to nebude stát, přítel bude v sedmém nebi a nakonec si jí užijete oba dva. Dozvíš se, jak navodit tu správnou atmosféru, ale hlavně co mají dělat šikovné ruce.

avatar

Katka Š.

Svíčky, voňavé oleje a šikovné ruce a tvůj přítel bude v sedmém nebi.

Svíčky, voňavé oleje, šikovné ruce a tvůj přítel bude v sedmém nebi.

Erotická masáž – příprava

Na erotickou masáž toho zas tolik potřebovat nebudeš. Určitě si ale sežeň svíčky a nějaký vonný masážní olejíček, doporučují se vůně růže, jasmínu nebo santalového dřeva. V pokoji zatáhni závěsy nebo počkej na večer, až bude tma. Zapal pár svíček (dej si ale pozor kde) a připrav se zejména ty. Aby měl přítel pocit, že je někde v salonu, obleč se jen do podprsenky a dlouhé látkové sukně. Soustřeď se na detaily – korálky na krku, náramky, prstýnek na noze. Nezapomeň si hezky nalakovat nehty, jelikož erotická masáž je založená – jak jinak – na práci rukou.

Jak se správně erotická masáž dělá?

Tady začíná menší problém – přesný návod na to, jak má erotická masáž probíhat, v podstatě nenajdeš. Je to tím, že každému je příjemné něco jiného. Řiď se hlavně intuicí a tím, co si myslíš, že by se partnerovi mohlo líbit. Nenechám tě ale na holičkách a pár triků ti poradím.
Přítele si polož na břicho na postel, na které by mělo být jen prostěradlo – důležitý je rovný povrch. Erotická masáž by se měla začít od zad. Ty totiž nejvíce trpí, stále je ohýbáme a zatěžujeme nošením věcí. Na záda nakapej trochu oleje a začni ho jemně roztírat směrem dolů. Masíruj vždy tak, aby tvé pohyby směřovaly od shora dolů, ne naopak! Soustřeď se zejména na svaly nad rameny, hezky je promačkej. Dále je důležitá oblast beder.
Ze zad se můžeš přesunout k pánskému zadečku. Pro většinu mužů je to velice citlivá a erotogenní oblast. Zadek mačkej a hraj si s ním, jakoby to bylo těsto, které potřebuješ pořádně zpracovat. Pokud sem tam nenápadně zajedeš rukou do rýhy mezi půlkami, vyvolá to ve tvém partnerovi nával vzrušení.
Partnerovy nohy jen lehce promasíruj, ale pokud není lechtivý, dobře se věnuj chodidlům. Tam má totiž bodové zakončení spousta důležitých orgánů našeho těla. Tabulku s podrobným popisem, kde se body nacházejí, si můžeš najít kdekoliv na internetu.

Erotická masáž – vyvrcholení

Aby to byla ta správná erotická masáž, musíš se věnovat také tomu nejdůležitějšímu místu. Popros přítele, aby se otočil na záda. Nebuď do toho ale moc hrr, nejdříve ho masíruj v oblasti třísel a podbřišku, abys ho pořádně navnadila. Pak můžeš přejít k lehké masáži varlat i penisu. Maximálního vzrušení u partnera dosáhneš tím, když budeš masírovat oblast tzv. perinea, mužský bod G. Jedná se o neochlupenou oblast, která se nachází u kořene varlat. Tímto může být erotická masáž dokončena, a jak se večer dál vyvine, je jen a jen na vás.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář