Tomášovi je teprve 22 let a už ve svém věku překvapuje zvláštním přístupem k holkám ve věku dvaceti let a výš. Dvacetileté dívky jsou pro většinu lidí mladé, atraktivní i žádané, kdežto Tomáš je považuje za staré a nepřitažlivé. Zajímá tě, jak takový věk posuzuje? Mrkni na šokující rozhovor, který jsme s Tomášem uskutečnili.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Pokud už máš za sebou dvacáté narozeniny, nebude o tebe mít Tomáš zájem.

Pokud už máš za sebou dvacáté narozeniny, nebude o tebe mít Tomáš zájem.


1) Ahoj, myslím si, že tenhle rozhovor bude pro naše čtenářky velice překvapující a pravděpodobně nebudou vycházet z údivu. Ve svém věku máš totiž o holkách zvláštní smýšlení. Mohl bys čtenářkám povědět jaké?
Ahoj, to ano máš pravdu, a kdyby mohly tak mě asi ukamenují za můj názor, že holky ve věku dvaceti a víc let jsou pro mě staré. Vybírám si jenom věkové kategorie pod dvacet. V žádném případě bych nechtěl být s holkou, které je víc, než já uznávám. To by mi přišlo odporné. To jsou s velkým prominutím rachotiny.
2) A nepřijde ti to trošku zvláštní, když tobě samotnému je nad dvacet? To bych mohla i o tobě říct, že jsi starý.
Děvče, řeknu ti to stručně. Kluci zrajou, holky stárnou.
3) Mohl bys mi říct, jak si k takovým závěrům došel? Osobně mi holky ve věku dvaceti a výš nepřijdou staré ba naopak. A nevím, kde jsi přišel k tomu, že kluci stárnou a holky zrajou. Ono to totiž může být obráceně i rovnocenně nemyslíš?
Jak jsem k tomu došel? Díky zkušenostem. Budeš se divit, ale měl jsem holky i starší, pak stejně staré i mladší, takže mohu posoudit. Prostě mi přijde, že v těch dvaceti nastane zlom, stárnou a ztrácí se ta mladost a pěknost. Hnusí se mi, když mají pytle pod očima, vrásky a další defekty. Pod tou dvacítkou jsou holky jiné, takové mladinké a toho se nechci vzdát. A co se týče toho zrání a stárnutí, jasně, může to být v očích jiných jinak, já uznávám tohle.
4) Neřekla bych, že každá holka okolo toho „kritického“ věku má tvé vyjmenované problémy. Je to hodně individuální a klidně se může stát, že i holka pod dvacet může mít to, co ty nechceš. Když už, nebylo by lepší řídit se podle vzhledu než věku?
To těžko, nebo jsem žádnou takhle poškozenou sedmnáctku neviděl. Ale to je jedno. A na co mi asi bude koukat se na vzhled, když během roku začne babkovatět? Takhle vím, že když je jí patnáct, mám několik let času, abych si užil jejího opravdového mládí a pak hledal jinde, kde to zas nějakou dobu potrvá a…

5) No nevím, ten tvůj postoj je opravdu zvláštní. Ty holky za to „stárnutí“ nemohou. Nicméně zeptám se, kdybys našel dejme tomu nějakou patnáctiletou slečnu, byl by sis s ní nějakou dobu a bláznivě ses do ní zamiloval, opustil bys jí, kdyby jí odbylo dvacet?
To neříkám, ale nemůžu za to ani já. Ten věk je prostě něco, co fakt netoleruju. Nevím, jak bych se zachoval, to nikdo nikdy neví, ale teď mohu říct – ano, opustil bych jí. Víš, je to asi k nepochopení, ale ten věk je něco, co je pro mě překážkou.
6) A jak myslíš, že to uděláš v budoucnu? Vždyť i ty sám budeš stárnout a jednou třeba budeš pro holky dědkem ty a nebudou o tebe projevovat žádný zájem.
Prostě to budu dělat jako do teďka. Až přijde ten nevhodný věk, najde se další mladá holka. A myslím si, že to bude stejné, i když mě bude víc. Tolik holek prahne právě po starším partnerovi, takže nouze nebude :-) .
7) Ty si nějak fandíš. Teď se zeptám, co by tedy ta děvčata měla dělat, aby podle tvého názoru nestárla?
Patlat na sebe omlazující krémy, dodržovat životosprávu a zvážit plastiky. Plastiky jsou perfektní věc, když se to nepřežene. Hned pak ty holky vypadají lépe a začít by se mělo s péčí už v raném stádiu.
8 ) Mě tedy nepřijde ideální jít na plastiku už třeba v devatenácti. Výjimkou jsou opodstatněné důvody. Myslím si, že odstrašujících případů plastik je až až. Teď bych se tě ráda zeptala, jak holkám rozchod oznamuješ? Řekneš jim to natvrdo nebo lžeš?
Já plastiky v nízkém věku uznávám a záleží pak na každém. No buď si něco šetrného vymyslím, ale stalo se mi, že to ze mě vylítlo, protože byla otravná jak komár. Tím, že jsem jí řekl, že je stará rozbulel jsem jí, pak umlčel a měl jsem od ní pokoj.
9) Tak to od tebe hezké nebylo a muselo to být pro ni těžké, slyšet na sebe takový názor. Netřeba snad ani komentovat. Ale co kdyby se náhodou stalo, že by svůj pravý věk umlčela a ty jsi neměl sebemenší tušení, že si hraje na mladší? Co bys dělal pak?
No upřímně ti můžu říct, že jsi mě tak trochu dostala. Nevím, ale asi bych to poznal, a když bych byl na vážkách, kouknul bych se do občanky. Jinak ale opravdu nevím. Ovšem když bych to zjistil, bylo by zle.
10) Rozhovor je již u konce a jen doufám, že snad třeba jednou tě nějaké dvacetiletá slečna v tvém přístupu změní. Na závěr se zeptám, co vzkazuješ čtenářkám?
Jo škoda, rozhovor mě bavil :) Kámošky dám vám dvě rady. Zaprvé o sebe hodně pečujte, jinak vám kluci utečou a za druhé se snažte, aby rozdíl mezi vámi a vaší maminkou byl větší. Je to odstrašující, když holka, která je od své maminky o třicet let mladší, vypadá jak stařena nebo jako její sestra. Nazdar baby :-) .

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • veronika

  Tento článek mě zaujal. Jenom se potvrzuje, co mají dnešní kluci (skoro děti) v hlavě. A vsadila bych se, že tento člověk vyrůstal v rodině, kdy otec opustil matku kvůli o 20let mladší ženě. Nebo v horším případě nesnáší svoji matku, protože se chová jakoby jí ujel vlak ve 45 letech růžové minisukýnki a milenec o 15let mladší jak ona.
  Kdyby byli všichni chlapi jako on, tak naše civilizace vymře.

 • Nast

  V 40letech budes chodit s 15letou divkou?:DD Budes navzdy pannic:D

 • Nast

  Je mi lito ale jsi opravdu postizeny:)).

 • Katka

  Margotka:
  A jedním z těch debilních lidí jsi hlavně TY

 • Margotka

  Jak vidím z příspěvku pode mnou tady se to tu debilníma lidma jen hemží :-D Jj jasně teď lžu :-D když řeknu,že žádné kriteria nemám :-D nikdy bych nepřiznala,že kriteria mám NIKDY :D :D:D:D:D:D:D:D

 • Tester

  Vzdyt holky maji stejna kriteria pri vyberu kluka,akorat to zadna verejne neprizna.

 • Michaela

  Nevím,přijde mi že chlapec má strach ze stárnutí.Tak si to kompenzuje tak že si hledá “lolitky”.

 • Lucii

  Milan: Tak si zajdi k lékaři, měl by ses začít léčit. Asi trpíš nějakou úchylkou, naivní jsi ty, když si myslíš, že až ti bude třeba 30,40, že o tebe ty mladé slečínky budou mít zájem :) Řekla bych, že nemaj už ani teď.

 • ajaj

  Teď je to ještě dobrý, ale až mu bude kol 40, začne to být divný. Ale možná má nějakou úchylku, možná trpí hebefílií. Prostě je na dospívající holky.

 • jn, trochu úchylný to bude, až mu bude 40, doteď dobrý

  Ale možná má nějakou úchylku, možná trpí hebefílií. Prostě na dospívající holky.

 • Milan

  Jste tady opravdu vsechny tak naivni? Ja nejdu do holky pokud je ji vic nez 18. Proste me takovy nezajimaj.

 • Kámoška.cz

  Ahoj kámošky,

  na web určitě vybírám záměrně takové rozhovory, které umí rozdmýchat diskuzi. Bohužel poměrně často mi od kluků chodí tak sprosté maily a komentáře, že vyfiltrovat z té hromady názorů něco použitelného a rozpracovat to do podoby rozhovoru, není snadné. Někteří lžou, jiné se chtějí jen pochlubit a někteří ze strachu přestanou reagovat. Anonymně dokáže být na internetu každý za krále. Tako jako tak ale není důvod si něco podobného vymýšlet, když v naší společnosti existuje celá řada exotů, co mají chuť svoje názory veřejně prezentovat :-) .

  Díky za přízeň a doufám, že se mi bude i dále dařit zpracovávat ožehavější témata.

 • Belatrix

  Nevěřím, že ten člověk existuje, je to vymyšlené. Ale pobavilo mě to :-)

 • Lucii

  Já si myslím, že tyto rozhovory jsou smyšlené, aby vyvolali rozpor mezi čtenáři. Pokud ale něco takového existuje, dejte mi na \”to\” kontakt, protože by mě zajímalo jak taková zrůda vypadá :) Pokud se opravdu na světě najde někdo jako on, tak to potěš pán bůh. Člověk, který něco takového tvrdí, to nemá v hlavě v pořádku. Pochybuju, že si takhle bude blbnout až mu bude třeba 60. To na něj budou mladé holky koukat jako na pedofila a úchyláka. Takže si myslím, že pán asi nosí růžové brýle :D Jen tak mimochodem… holky nestárnou, holky zrajou, holky zkrásní, to spíš tady bych řekla že pán stárne a za pár let bude vypadat jak stoletý děd s křížkem po funuse. Sni dál chlapče, jen pro onfo je mi 18 – zapadám do tvé kategorie :D D Fakt jsi mě pobavil :D

 • Pája

  Kde tyto lidi sháníte? Co rozhovor, to perla :D ale nebudu se rozčilovat, naštěstí žádnýho takovýho hňupa v mým okolí nemám :D

 • Margotka

  Ty vole , ty si kokot. Strašný. To snad ani není pravda,že na světě jsou takoví kokoti. Tyto názory nejsou o nic lepší než toho debila,který si myslí,že holka nad 50kg je tlustá :-D Ty jo nestačím se divit co po světě chodí za arogantní kokoty a že už jich tolik jen po ČR. Hej neděláte si z nás nahodou srandu :D protože to snad ani není možné :-D