Přináším vám unikátní zpověď lovce lolitek (jak on sám sebe nazývá), kterého jsem pozvala na kafe a dala mu několik otázek vyloženě na tělo. Matěje znám už několik let, protože chodil na stejnou školu a na mě to zkusil, když jsem byla v prváku. To, že je na mladší holky, věděla snad celá škola. Za těch pár let se u něj nic nezměnilo a on poskytl rozhovor pouze pro stránky Kámoška.cz. Jsi zvědavá a máš si dát na Matěje pozor?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Lolitka = přezdívka pro mladší, snadno dosažitelné a často velmi naivní dívky

Lovec lolitek = muž, který balí mladší, snadno dosažitelné a často velmi naivní dívky

Tváří v tvář lovci

1) Ahoj Matěji, po dlouhé době tě zase ráda vidím. Ohledně tohohle rozhovoru jsem ti už psala e-mail, takže asi tak nějak budeš vědět, o čem je řeč. Jsi připravený?

Noooo, tak nějak tuším :-) . Každopádně se mě ptej na všechno, co jen chceš. Já zase odpovím jen na to, co budu chtít. Vždyť to znáš. Nerad bych se nějak extra proflákl, když ten tvůj web čtou vlastně jenom lolitky, nebo ne?

2) Dobře, budu s tím počítat. Web Kámoška.cz je určen hlavně mladým dívkám a ženám. Počítám s tím, že tato zpověď by pro ně měla být takovým varováním před bídáky, jako jsi ty. Můžeš se tedy čtenářkám nějak ve zkratce představit a říct, co z tebe dělá toho již zmiňovaného lovce?

Tak to je teda dobrý! Tak jmenuji se Matěj, je mi 26 let, bydlím v Praze, dělám do hudby a kromě sportu mě baví sex, což je vlastně taky takovej sport. A co ze mě dělá toho lovce? Tak jsem komunikativní, snažím se chytat trošků štýlo a řekl bych, že nevypadám úplně špatně. Ty hodiny v posilce se vyplácí, nemyslíš?

3) Upřímně je znát, že o sebe pečuješ. Myslíš si, že právě z tohoto důvodu se ti daří balit mladší dívky. Jak vlastně popíšeš tzv. lolitku?

No jasně, že váháš! Některý říkaj lolitko každý mladší holce, což já rozhodně nezastávám. U mě je lolitka hezká a velmi naivní holka ve věku od 15 do nějakejch 17 let, co objevuje svět, začíná aktivně žít v posteli a má zkreslené představy o vztahu, soužití a životě vůbec. Dalo by se vlastně říct, že je blbá a snadno se namotá na filmový řečičky, hezkej vzhled a nějaký zázemí. Starší kluci lolitky automaticky přitahujou, protože jim daj něco, co si ty usmrkanci v jejich věku nemůžou dovolit. A to nemyslím jen finančně.

4) Děkuji za vyčerpávající popis Matěji, ale i tak si tak nějak myslím, že rozpoznat takovou lolitku není úplně jednoduché. Vždyť musíš dívku poznat, povídat si s ní a teprve pak si můžeš být jistý tím, že vyhovuje tvým parametrům, nebo ne?

To jseš vedle kočko, ale věřim, že pro někoho může bejt rozpoznání lolitky složitý. Já se podívám a vidim. Jsou jich plný diskotéky, tramvaje, Mekáče a tak. Je děsně snadný je rozeznat, vždycky tak zvláštně a vystrašeně koukají na svět kolem. Takovou holku stačí oslovit a vše je jasný. Bejt lolitkou je skoro jako diagnóza.

5) To mě popravdě dost překvapuje. Skoro se zdá, že každá mladší holka je pro tebe naivka a blbka. Co tě na nich tedy pak tak moc přitahuje?

Au, budeš do mě takhle šít dál? To jsem přece neřekl, ale je jich dost. Pochopitelně jsou i mladý holky, co jsou fakt chytrý, maj přehled a čekaj na nějakýho zasmrádlýho prince. To ale není moje cílovka. Co mě na lolitkách přitahuje? Ženský v mém věku už koukaj moc na budoucnost, chtějí vztah a v horším případě rovnou ušít haranta. Všechno řeší a tak. Lolitky tohle nedělaj, ty jsou vděčný za večeři a kino. Pokorný jak Asiatky. Kecal bych, kdybych nezmínil taky skutečnost, že maj prostě mladý a pevný tělo nepodléhající gravitačním a pomerančovejm vlivům. Na matraci si je člověk může skvěle zaučit. Navíc ukončit s nima vztah je easy. Nedělají problémy (když nejsou EMO nány) a do měsíce si tak jako tak najdou jinýho borce, co má hezčí tričko, nagelovanější vlasy a značkový trenky.

6) Nestačím se divit, vyrážíš mi úplně dech! Jak tedy takové seznamování s lolitkou probíhá a nemáš třeba nějaké výčitky svědomí?

Záleží na situaci, důležitý je nezamilovat se. To se mi ale tak nějak nestává, u takhle mladý a naivní holky člověk nemůže počítat se vztahem a nějakým porozuměním. Jdu do toho pro zábavu a dělá to dobře na ego, takže bych to doporučil každýmu znuděnci se sexuálním apetitem. Výčitky nejsou, ta holka přece nemůže počítat s tím, že z takový povrchní známosti se vyklube manželství a láska na celej život. To ona ale ani snad nechce, když je jí třeba 16 roků. Jinak na balení lolitek je jednoduchej recept – nějaká romantika, nějakej drink, nějaký sladký řeči, demonstrace svýho společenskýho statusu a ze začátku dostatek pozornosti.

7) Úplně bych s tebou nesouhlasila, tvůj přístup mi přijde dost krutý a dovedu si dost dobře představit, že zážitek s tebou dokázal od dalšího seznamování s kluky odradit dost mladých dívek. Zde nenajdeme společnou řeč, takže raději přejdu k tomu, jak moc úspěšný lovec vlastně jsi?

Otázka na tělo, to se mi líbí holka :-) . Nevedu si žádnou evidenci a několika mejm kámošům nesahám ani po kotníky. Jsem totiž docela dost vybíravej, ale jsou to desítky. Není to 20 kousků, ale ani 90. To by ti mělo stačit. Společnost na dlouhé večery nějak aktivně nevyhledávám

8 ) Čekala jsem, že takto odpovíš, takže mě to nepřekvapuje. Představ si, že máš srdce a já jsem typická lolitka. Co mi poradíš, abych ti nenaletěla?

To není až tak těžké představit si :-) , pokud jde tedy o tu lolitku. S tím srdcem to beru jako podpásovku, vždyť sama víš, že s Mončou jsem byl přes dva roky a klapalo to. Holky by neměly věřit všemu, co jim starší kluk nakecá, to je základ. Neměly by ve skutečnosti věřit nikomu ze začátku. Starším klukům a chlapům jde u těhle mladejch holek prostě jen o sex, nehledaj lásku a tyhle princezničky se jim hodí jen jako módní doplněk. Nedělejte si teda zbytečně iluze, pak uvidíte, že budete v pohodě a taková známost vám třeba i bude vyhovovat a můžete si z ní odnést něco do budoucna. I když se cítíte dospělé a rozumné, tak ten chlap má několik let náskok a umí v tom chodit.

9) Koukám, že rada nad zlato. Doufám, že tě žádná z našich čtenářek v blízké době nepotká. Setkal si se s tím, že by to někdy fungovalo i opačně? Že by starší holky vyhledávaly mladé kluky?

Překvapuje mě, že se ptáš ty mě??? Není to až tak časté u mladých holek, hledají spíše starší partnery, ale takové ty paničky si na zajíčcích a koloušcích sakra ujíždí. I já jsem se setkal s tím, že mě pár takových šelem snažilo někde na akci sbalit, ale není to moje liga.

10) Máš pravdu, to mě nejdříve nenapadlo. To by bylo z mojí strany a k rozhovoru asi vše, takže ti děkuji za snad upřímné odpovědi a už se taky trošku uklidni Mates :-) .

Není zač a s tím rozhodně nepočítej! Zdravím všechny lolitky a dejte si na mě pozor, jen tak mě bavit rozhodně nepřestanete.

Shrnutí

Lovec lolitek se mi u kafe slušně rozpovídal a všechny čtenářky Kámošky měly opět možnost podniknout expedici do hlubin mužské duše. Osobně moc nevím, co si o rozhovoru mám myslet. Na jednu stranu se snažím Matěje pochopit, ale na druhou si moc dobře vzpomínám na dobu, kdy mě samotné bylo nějakých 16 let a právě jeden starší kluk mi zlomil srdce. Asi to nebyl lovec lolitek, ale převahu měl na 100 %. S odstupem času si až člověk uvědomí, jak se sebou nechal manipulovat a jak ho láska zaslepila. Co si o Matějovi myslíš ty a byla jsi i ty někdy lolitkou?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • borec

  je to krypl, já mám 20 let a jsem panic. A tohle hovado má holek moc. Žádám pro něj trest smrti

 • paolíno

  proč balit jen lolitky ženský jsou vypatlaný v každým věku.nejvíc dostupný jsou ty vdaný protože teprve po té co se vdaj rády dávaj více mužům.čím víc dětí maj tim více milenců chtějí.jsou tak snadnou kořistí.čím to asi je

 • Beruna

  ještě horší je,když si začne svoje ego takhle zvyšovat 40 ceti letý ženáč s 5 ti letym dítětem na který kašle.jsou uplně vyřízený z jeho vytuněného auta když si jich 5 naloží a pak si před benzínou dávají energak a cigáro a z toho že jim koupí pár hadříků nebo pozve na večeři..po měsíci jí vystřídá za kámošku a ta první se přecpe práškama na spaní a na facebooku řeší jak ho nenávidí..Týpek je ale na vrcholu blaha jak je žádanej a cool že ho chtěj takové kočičky a hrdě se s nimi všude ukazuje..ano i po 20 ti letém manželství které sice už nefungovalo,teda ono nikdy moc nefungovalo díky jeho chuti na zálety :-)

 • Lukas

  Holky mojí generace měly ještě trochu rozumu v hlavě, ty, který jsem poznal a třeba s nima u chodil, to měly v hlavě kolikrát srovnaný tak, jako to má málokterá dnešní dvacítka. Nezačínaly si s klukem jen tak, aby byly IN, neřídily se při výběru kluka podle stylu jeho oblečení nebo podle toho, jakou hudbu poslouchá. Nebyly citově zaostalý a otupělý. Dneska je to samá ANIME, EMO a já nevim jaká móda a přitom když ty mladý někde poslouchám na ulici jak se baví, tak kolikrát by si nedokázaly život bez facebooku ani představit a nedokážou se přitom spolu ani normálně pobavit a řeší jenom blbosti. Neříkám, že moje generace byla dokonalá, ale ta dnešní mladá generace má strašně vymytý mozky americkou kulturou, buď přes internet nebo přes filmy v televizi a žije strašně konzumně. Samozřejmě podle pár jedinců neházim všechny mladý do jednoho pytle, určitě někteří budou normální, ale podle svých zkušeností můžu říct, že se ta mentalita mladých někdy totálně vymyká logice. Jinak tenhle lovec taky není samozřejmě svatoušek – už má podle mně věk na to, aby si založil rodinu a nevybuřoval se jako nějakej puberťák, ale našel si zralou holku do života.

 • Lukas

  Říkejte si co chcete a klidně mě kamenujte, ale tenhle “borec” krásně využívá někdy i totální blbosti náctiletých holek ke svýmu vlastnímu prospěchu. Je mi 23 let a jsem toho názoru, že holky mojí generace nebyly jako náctiletý ještě tak hluboko poznamenaný dnešní americkou či jinou kulturou, a nebyly ještě tolik vypatlaný jako ty dnešní, aby se oblíkaly podle nějakýho stylu a šly tak tupě se stádem jiných holek, právě jako ty dnešní holky. Samozřejmě se to nemusí týkat všech mladých!

 • Pipi

  Líp bych to neřekla.

 • Mizuki

  Ahojky hojky je ni 15 a blbá rozhodně nejsem s lovcem sem se už setkala a odkopla sem ho až tak do dálky že se při odchodu z toho obchodu ještě nespamatoval co sem mu řekla. Opravdu se nenechám unést nějakou prastarou a klišé frází, já osobně se oblékám jako anime neboli ghotic lolitka ale opravdu je to jen protože se mi tenhlr styl líbí

 • lovecjeborec

  Já si myslím, že báječně vystihl tyhle lolitky a také můj názor na ně. Jako by to bylo interview se mnou. Nevím, proč ho tady holky uráží. (možná otrefené husy?.D). Pokud máte řidičák, jsou hotové z toho, že je vyložíte před skupinou slepiček, pardon, kamarádek. Na pařbě na takovou stačí mrknout a je hotovo. Alespoň si má pak ráno dát co na “fejsbůk” jaká to byla kalba a muchlovačka. Navíc polovina z nich je posedlá jejich pubertálním trapnokultem: mít-do-15-alespoň-10-kluků, protože-jinak-jsem-asi-úplně-trapná, takže vám jdou do postele sami.

 • Miya

  .. ale holky vezmete si, ze se to nekdy hodi….. kdyby nebylo takovych, tak si neuzijete poradnej nezavaznej sex.. nevim jak vy ale ja to treba obcas potrebuju, zaradit si a pak si rict ahoj… a jednu vyhodu tihle “lovci” maji, vetsinou to s nema opravdu stoji za to :P :D

 • Sabča

  No to mě potěš.. Taky jsem takhle jednou nalítla nebo nalítla, bylo to zcela dobrovolný, bylo mi to jasný, ale nemohla jsem si prostě pomoct no.. Bylo mi jasný, že mě chce jen do postele, ale fakt jsem mu nemohla odolat. Bylo mi 17 a jemu 39.. Ale jakou jsem pak měla depku.. Jsem byla trdlo,no

 • Santania

  jsem ve věku “lolitek, ale nemyslím si, že bych byla jednou z nich. mám teď kluka, kterej je o čtyři roky starší. Jo občas používá ty “fráze”, jenže já se ještě nerozhodla jestli “to” budu brát vážně. Sice dělá občas narážky na to, že by mě rád viděl nahou, ale to dělaj i kluci, kteří jsou kámoši. Tady o “lovci lolitek” si myslim, že není zvíře, ale lovec a chová se podle toho. Řídí se asi tímto “proč to děláš?” “protože můžu” A upřímně i mě občas dělá problémy neřídit se tím taky.

 • Martin

  Je v Praze nějakej klub kterej je ideální na “lov lolitek”? Karlovy Lazně? to je spíš pro cizince-cizizinky nebone? Zlatý strom?? a ještě dost drahej klub ne? :) Nikdy jsem nebyl ani v jednom zatim tak nevim…Taky bych si potřeboval zlepšit trochu ego po tom co se mi všechno stalo… :) Tím nechci říct, že holka co mi bude milovat a bude mladší ji odkopnu… jen zatim nevim o klubu kde by byly jen mladší snadně dostupnější holky… Dík za odpověď!

 • Bellla

  nooo, nevím co říct :D Ale je mi z toho špatně :D

 • Maruuš

  Chci kontakt na toho kluka!:DD Ale je mi 18 :( :D D

 • Kristý

  Tak mě bude za měsíc 18 a chodim už 3 roky s o dost starším přítelem, (věk snad raději ani psát nebudu) sice se občas rafnem ale takhle mi to vyhovuje… a rozhodně mu taky nejde jen o sex…

 • Terka

  Mě je 18 a chodím s 28letým klukem a nemyslím si, že by mu šlo jen o sex. Všichni chlapi nebo kluci nejsou takoví..

 • Mandy

  Příběh, který bere dech..ale pěkně se čte:) Naštěstí “takový” není každy druhý chlap..nezbývá nic, než si vážit těch chlapů, co takový nejsou a výhybat se těm, co takový jsou!:D

 • http://stupid-and-useless.blog.cz Jenny

  Lukáš:
  Máš pravdu, podle mě by v dnešní době potřebovalo psychiatra mnoho lidí, ale všem to přijde normální… Dnešní svět je zkrátka jiný, než bych si přála. Ale to nic nemění na mém názoru. Jak už tady zaznělo, je to bídák…

 • Mishel

  Ubohej chlap, který si snaží zvýšit svoje mužské ego tím, že nabaluje mladý holčiny, ptž ty větší by chtěli víc než to.. vztah. a těch se moc dobře zbavit nedá. ale nějaké té 15leté holce stačí říct že si nejsou souzeý, že potká někoho lepšího a tak dále.. prostě kecy;) .. takovejmdle bych uřízla péra a den nechala na náměstí bez kalhot aby je všichni viděli jako odstrašující případ!;)

 • http://facebookblog.eu/ve-francii-zakazali-facebook/ Janičkas

  Je to bídák, ví že ženy v jeho věku by o něj ani nezavadily a tak to zkouší na mladší.

 • Kristý

  Souhlasím s Jenny, podle mě je to blbec on sám, loví mladý holky který mu naletěj, ale jo můžou si za to sami jsou naivní a zaslepený. Ale stejně je to od něj hnusný. Takovýho jako je Mates máme ve třídě a říká si “nadsamec” :D :D a jde mu taky jen o sex a co na to říct? Snad jen mu přát aby chcípnul na ajdu a nelámal dalším holkám srdce. Ale co si budem povídat tihle jsou jen dva z mnoha :( :(

 • sofí

  Mám kámošku která je taky trochu lolitka a je fakt že s ní stačí bejt 10 minut venku a už jste obklopený 20ti letejma nadržencama. A hned slyšíte typický keci typu “Nevadí tvýmu klukovi že seš sama venku” atd. Mě je 14, a cítím se v přítomnosti těhle kluků blbě, jenže nejhorší je když nás pozvou dom a kámoška tam de a chce abych šla s ní…

 • Lukáš

  Pro Jenny:
  Nemyslím si, že by tento tzv. “lovec lolitek” potřeboval psychiatra, přeci jen nikomu tím neubližuje, spíše jim pomáhá. Čím dřív má v tomto případě lolitka zkušenost s takovým grázlíkem jako je tento lovec, tím dříve se poučí a začne si více vážit “hodných mužů”, ačkoliv to se dle mého názoru ve většině případů nestává a žijí dále svůj typicky naivní život – život lolitky.

 • http://stupid-and-useless.blog.cz Jenny

  Jen odpad lidské společnosti. Doporučovala bych mu psychiatra, neboť využívat mladých naivních dívek k tomu, aby si dokázal své mužství, je nenormální, spíše ohyzdné.
  Nenarážím však na zpracování rozhovoru, žel jeho kvalitu kazí dle mého názoru duševně narušený “lovec lolitek”.

 • Denisa

  Tohle jsem přečetla jedním dechem. Celkem síla, co se skrývá v hlavě některých. Článek se mi líbí, je to takové ponaučení. Ne všichni jsou takoví, ale teď jak to poznat, že jo? :-/ Samozřejmě, holky ve věku 15-17 chtějí staršího kluka, ale myslím, že 26 let už je dost.

 • http://www.facebook.com/pages/RUZOVA/269720591879 Mischel

  Mates je sympatak…=D Chtelo by to ten kontakt=D…. Myslim si ,ale ze v Praze neni zdaleka jediny…=) ;)

 • Kámoška.cz

  Chceš se stát jeho další obětí, nebo ho kopnout do rozkroku :-) ?

 • Labezza

  Nějaký kontakt na Matese? :D

 • Naomi

  Hm… Nevěřit chlapům… Ale je fakt, že mladé holky bývají hodně naivní a lehce se poznají, které jsou ty blbky a vychytralí chlapi je umí brilantně sbalit a zatáhnout si je do postele… Proto mám ještě jednu radu – nespat s chlapem dřív, než si s ním budete jisti – čekání i několik měsíců ještě žádnou nezabilo a navíc se přesvědčíte, že vás miluje a nechce vás jen do postele, protože pak počká.
  Když fakt holka uvěří hloupým kecům, několika dárečkům, nechá se oblbnou večeří a jeho hezkým vzhledem a hned mu skočí do postele, pak je jen její blbost, že si rozbije hubu.
  Sice takový kluci jsou nechutní, ale když jsou ty holky ještě blbější, tak co z toho… Všichni se jednou poučíme…