Pokud sleduješ Show Jana Krause na Primě, určitě ti neuniklo, že jedním z posledních hostů byla Dominika Myslivcová, která nezapomněla zmínit, že velmi ráda radí holkám, jak na kluky. Na celý rozhovor se ostatně můžeš podívat, stejně jako na video, ve kterém ti Dominika poradí, jak kluka sbalit a oslovit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Pokud sleduješ Show Jana Krause na Primě, určitě ti neuniklo, že jedním z posledních hostů byla Dominika Myslivcová, která nezapomněla zmínit, že velmi ráda radí holkám, jak na kluky. Na celý rozhovor se ostatně můžeš podívat, stejně jako na video, ve kterém ti Dominika poradí, jak kluka sbalit a oslovit. Je vidět, že Domča byla doopravdy pohotová a ani Jan Kraus ji svými dotěrnými dotazy nedokázal příliš rozházet.

Dominika možná měla pravdu s tím, že se Jan Kraus občas tváří docela kysele.

Dominika možná měla pravdu s tím, že se Jan Kraus občas tváří docela kysele. (zdroj: TV Prima)

Jak na kluky?

Zajímá tě, jak celý rozhovor Dominky s Janem Krausem probíhal. Neváhej a podívej se na celé video z vysílání 4. března, Domča přichází na scénu v čase 32 minut. Pochopitelně došla řeč i na to, že Dominika velmi ráda a často radí jak holkám, tak klukům. To ostatně dokazuje i elektronická kniha Jak na kluky, kterou si nyní můžeš stáhnout za pouhých 45 Kč. I ty můžeš klukovi ukázat, že pro něj můžeš být víc než jen kamarádka.

Jan Kraus se tváří kysele

Dominika dokázala, že umí velmi pohotově odpovídat a právem radí všem, kteří mají nějaký problém s tím,  jak sbalit kluka, tak například se vztahy obecně. Jana Krause se rozhodně nezalekla a myslím si, že pouze malá část hostů dokázala ostřílenému a často kousavému moderátorovi odpovídat s takovou elegancí a nadhledem, jako se to povedlo Dominice. Show Jana Krause můžeš sledovat každý pátek večer na televizní stanici Prima.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.romcaala.blog.cz Ála :-*

  Show Jana Krause se mi líbila ale z Domči si dělal srandu ale a´t se jí daří přejůů!

 • Lrrr

  Myslím že Kraus z ní spíš udělal přede všemi pěkného hlupáka….

 • Kámoška.cz

  Knihu napsala přímo Kámoška.cz – viz info O autorce – http://www.jaknakluky.cz/kontakt

 • Kiki

  ty hele, tu knižku napsala Domča nebo kamoska.cz?