Filip, tak zní jméno pejska, který se pro čtenářku Mílu stává noční můrou. Čtyřnohý mazlíček jejího přítele, ke kterému se nastěhovala, je totiž otravuje při sexu. Poradíš jí?

avatar

Příběhy čtenářek a čtenářů
Máš zajímavý příběh či názor? Pošli ho na kamoska@kamoska.cz

Hodně jsem zvažovala, jestli vám mám svůj příspěvek poslat, ale pak jsem si říkala, že za to nic nedám a třeba se ozve někdo, kdo má stejný problém jako já. Nevím, jak mám začít, ale asi nejspíš od úplného začátku, ne?

Čtenářka Míla (23): „Nadržený pes nás otravuje při sexu!“

Nejdřív bezva kamarád, teď noční můra

Když jsem poprvé viděla Filipa, pejska mého přítele, ihned jsme si padli do oka. Byl to roztomilý pejsek, který se ke mně tulil a vyžadoval si pozornost. Všechno bylo nejdřív bez problémů a já si užívala toho, že mám pejska, kterého jsem nikdy neměla. Vše bylo v poho do té doby, než jsem se k příteli nastěhovala. Poprvé, když jsme to dělali, totiž přiběhl Filip k nám, skočil na postel a začal to všude očmichávat (měl tendenci i tam). To ho přítel okřiknul. Pak seskočil dolů, vzal si svůj š*ustací polštář a jel jak blázen. Tomu jsme se v té chvíli smáli a se sexem jsme pak skončili. Jó, jen kdybychom věděli, že se to s Filipem bude stupňovat dál.

Žárlivý pes
Pro Mílu byl Filip kámošem, teď se ale pro ni stal noční můrou.
zdroj: vi.sualize.us

Náš sex jde pomalu do kopru

Když se to stalo po několikáté, přítel ho seřval a jednou ho šoupnul do obýváku a zavřel u nás dveře. Jenže… Filip začal výt, škrábal na dveře a hlasitě štěkal tak, že jsme museli dveře otevřít, aby na nás neměli sousedi kecy. Jenže to si zase vzal ten svůj polštář, funěl u toho, chtěl zas okolo nás lízt a my jsme se opět museli na sex vybodnout. Říkám vám, tohle vážně nejde! Navíc ten pohled… mám prostě z toho divný pocit, dělat to před psem a to pak končím. Jsem z toho zničená, mezi sebou se už dohadujeme a sex už jde pomalu do kopru. Jediné chvíle, když je o.k. je, když si ho vemou jeho rodiče. Jenže to taky nejde pořád. Nemůžeme vždycky říct: „hele, my si chce zap*chat, vemte si Filipa“.

Pejsek
I takové kouzelné stvoření může ve vztazích napáchat neplechu.
foto: thehaystackneedleonline.com

A co s tím dál?

Kolikrát jsem si říkala: „a co teď jako dál“? Svýho přítele miluju a nechci se s ním rozejít. Filipa dát pryč nechci a ani to po příteli nemůžu chtít, ale tohle mě víc než štve. To mám jako žít jak stará panna a přizpůsobovat se tomu, až bude doma klid, až se Filip uklidní? Nejvíc mě štve, že neznám důvod, proč to dělá, jen když mi to děláme. Jinak pořád spí v pelechu nebo se věnuje něčemu jinému, ale jen co mi jdem na to, v akci je už i Filip. Když jsem to říkala kámošce, jen se tomu smála. No jo a to bych chtěla vidět jí, jak by se smála tomu, že si to užívá s přítelem a do toho jí otravuje pes. Snažili jsme se to řešit i tak, že jsme na „to“ vlítli ve chvíli, kdy spal a to pozdě v noci. Filip má ale uši jak netopýr, slyší všechno a zase nám to kalupem běžel pokazit. Nevím, fakt už nevím, co s tím dál a jak bych byla ráda, kdyby alespoň někdo věděl, jak to řešit…

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • psiboudicka

    Priberte ho mezi sebe a po kopru nebude ani pamatka :)