Vykousnutí může být pro někoho příjemným zpestřením seznamování, pro jiného noční můra spojená s velkým stresem a strachem z neznámého. Pojď se na vykousnutí podívat detailně. Jak jsem totiž zjistila, tak poměrně velké množství dívek ani netuší, co vykousnutí ve skutečnosti obnáší a co tento pojem znamená.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Máš obavy z vykousnutí? Nevíš, co si pod vykousnutím máš vlastně představit? Je to jednoduché!

Máš obavy z vykousnutí? Nevíš, co si pod vykousnutím máš vlastně představit? Je to jednoduché!

Co je vykousnutí?

K napsání tohoto článku mě přivádí hromada komentářů pod exkluzivním článkem o líbání, kde se velké množství čtenářek ptá na to, co je vlastně vykousnutí? Vykousnutí je ve skutečnosti to stejné jako líbání. Jediný rozdíl vidím já v tom, že tento pojem je v drtivé většině používán pouze pro situace, kdy dojde na francouzský polibek, tj. líbání za použití jazyku. Zároveň ho někteří kluci používají pro případy, kdy k takovému líbání došlo prakticky náhodně a neplánovaně. Ukázková situace? Jsi na nějaké akci a seznámíš se s fajn klukem. Bavíte se, jiskří to a vy se začnete líbat. Vykousli jste se! Takový zážitek většinou rychle vyprchá a nekouká z něj šance na nějaký dlouhodobý vztah. Vykousnutí je tak spojeno s flirtováním a někdo ho bere jen jako zpestření. Asi bych to neměla psát, ale velké množství kámošek v mém okolí se vykouslo třeba i s více než 20 či 30 kluky, třebaže je jim maximálně 18 let. Svou roli zde často sehrál i alkohol. Pochopitelně vždy záleží pouze na tobě, zda-li se s nějakým chceš či nechceš vykousnout. Není to žádná povinnost ani trend.

Plánované vykousnutí

Pokud mladším a méně zkušeným dívkám ještě něco přidělává vrásky, tak je to situace, kdy předem znají přesné datum a čas vykousnutí. Z celé situace se tak může stát jeden velký stres z neúspěchu a z toho, že se před svým klukem ztrapní. V tomto případě bych odkázala na články o líbání, které dle mého názoru tuto příjemnou aktivitu hezky a podrobně popisují. Pokud bych to ale měla shrnout, vždy je důležité zachovat chladnou hlavu a řídit se intuicí. Líbání je o pocitech, nelze naučit za jedno odpoledne. Strach k novinkám zkrátka tak nějak už patří. Snažte se hlavně nic neplánovat, budete mnohem víc v pohodě a až to pak nečekaně přijde, nebudete mít ani čas přemýšlet nad hloupostmi, co akorát snižují sebevědomí.

Vykousnutí doslova!

Když jsem tak projížděla různé diskuze a komentáře, všimla jsem si, že někdo vykousnutí chápe jako líbání, při kterém dojde k opravdovému kousnutí. To pochopitelně může být někdy příjemné a je to jedna z technik polibku. Pokud však nemáš zkušenosti, rozhodně doporučuji zuby zatím nepoužívat. Jemné stisknutí rtu je vzrušující, ale chce to dostatek praxe a vhodnou situaci. Vykousnutí má zkrátka mnoho významů, ale vždy je při něm pouze o jednu věc – aby ti bylo příjemné a tys nemusela ničeho litovat.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • terka

  Ahoj potřebuju helpnout…….chodila jsem s jedním klukem a mezitim co se mnou chodil tak balil moji BFF . Už s ním nejsem teď chodí s 3 mima kamoskama a já nwm co mám dělat ….a pořád ho miluju….nwm co mám dělat :’(

 • Ann :*

  Ahoj.. Jenom k tomu napíšu takovej můj “příběh” .. S jedním klukem sme po sobě nějak pokukovali a on se mě jenou na fb zeptal jestli bych s ním nechtělka chodit.. :P Samozřejmě sem nadšeně soulasila .. pak asi na druhým rande sem tam přišla mi sme se pozdravili a můj kluk mě políbil a vykousli sme se.. Jo byla sem nervozní že mi to nepude.. ale jelikož sem to vůbec nečekala.. tak to bylo krásné nebyla sem vystresovaná nic.. doopravdy holky.. neplánujte si to.. je to tak mnohem lepší.. :) ))

 • +66

  Je mi 13..kámoška se na mě naštvala protože sem si vykousla s klukem kterej se jí líbí a chce s nim chodit ale s píš mezi mnou a jim to jiskří až trochu moc.. Co jí mám říct ? Prostě sme blbly a vykously si před všema no a co !

 • Esterka

  To máš pravdu :)

 • Peťan

  Lidi nebojte se toho ;) přijde to spontáně a chce to tak 2 minuty a budete sladění a už to půjde samo :) hlavní je být uvolněný a užívat si to .

 • http://nic Jirka

  Chtěl bych jenom říct že je mi 13 a nikdy jsem se nelíbal ale holky nebojte se toho .. já se vykousnu asi tak za pár dní to tak vidím .. stres mám ale když se uvolníte jde to samo :) ..

 • Maty

  Ten kdo se vykousne uz nikdy neprestanete.
  Ja se vykousavam s kamoskou jen tak protoze SEXUALITNI ZIVOT JE FINE :) ))))))

 • Kixie

  Souhlasím s Cassie – co to je kur*a za autorku?! Malý dítě, co píše o svých naivních sexuálních fantaziích?? Boha…

 • Jessie

  Ahoj! Chtěla bych se zeptat! Je podle vás normální ,když mi je 14,že jsem neměla ještě opravdový vztah a ještě nikdy se nelíbala? Kluci se mi líbí a mají o mě zájem,jen jsem jaksi ještě nepotkala toho “pravého” … Když se s kámoškama bavíme cítím se divně ,mají si tolik toho říct jen já stojím jako sloup a mlčím. Navíc já nejsem ten typ holek co jsou sebevědomé atd. jsem taková ta šedá myška :(

 • Luciana

  Lidno prosím muzes mi napsat na segry email ? MarianaGreengerova@seznam.cz prosím moc chtela bych se te na neco zeptat :) dekuju

 • Luciana

  Ahoj lindo jo je mi to jasny že to máme všichni v sobe jasny ale tak ? i tak mam strasnej starch zejtra mne to čekáá !!

 • Linda

  Aneni to jedno, jak to nazveme? Vždyť jste všichni pochopili, význam slova, který autora použila. Lucí vůbec si s tím nelam hlavu, taky jsem se vždycky bála, ale pak to přijde a ty budeš intuitivně vědět, co dělat. Do háje s nějakými technikami, každý to máme v sobě. Vážně, žádný strach.

 • Cassie

  VYKOUSNUTÍ?kdo ty články píše,osmiletá holka??

 • Luciana

  Moc se bojím se s nekym vykousnout prosím poradte mi co mam dela stim jazyk když sem se jeste z nikym nikdy nekousala :( predem dekuju za radu

 • Lucka

  Taky se mi to nelíbí, ale chápu, proč autorka tohoto článku tento výraz používá. Ostatně milování zní mile a hezky taky, přičemž to lze taky vyjádřit hromadou vulgárních slov

 • Deizy

  Je až nevhodné říkat jakkýmkoliv druhům líbání “vykousnutí”. Líbání zní mile a hezky, vykousnutí nikoliv. Copak si partneři vykousáváj rty, jazyky?