Ach ten Facebook – každý ho miluje a většina lidí na něm tráví obrovskou spoustu času. I přesto se najde celá řada lidí, kteří proti této modro-bílé stránce bojuje. Na ne(štěstí) pro nás, i my se z takového obyčejného Facebooku můžeme dozvědět plno informací o komkoliv – třeba i o tom vysněném klukovi.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Pohledem na jeho profil můžeš zjistit celou řadu informací. Je dobré řídit se tím, co vyštracháš na fejsu?

Pohledem na jeho profil můžeš zjistit celou řadu informací. Je dobré řídit se tím, co vyštracháš na fejsu?

Bez zbytečných otázek

Určitě to každá z nás zná, ať už se jedná o vysněného kluka nebo o současného přítele, sem tam mu ten jeho profil pěkně projedeme a sledujeme všechny aktivity. Proč? Možná proto, že chceme zjistit něco víc – bez “zbytečných” otázek. Ptáte se, které věci o něm prozradí jeho profil?

Co na něj prozradí jeho fotky?

Ať už si toho kluka potkala na diskotéce nebo v kavárně, určitě ho na Facebooku začneš hledat podle fotek. A jakmile ho najdeš, nejsnadnější a první věc, která tě bude asi zajímat, jsou jeho další fotky. Ano, samotné fotky o klukovi dokážou prozradit hodně. Ukazují jeho alba různé obrázky, které s jeho profilem nemají nic společného? Např. auta, různé skupiny, 3D obrázky aj. Takový kluk o sobě zřejmě nechce moc prozrazovat a spíše bude tišší povahy. V takovém případě je nutné takového kluka moc neuhánět a počkat si na společnou reálnou chvilku. Jestliže tvůj kluk zahlcuje FB fotkami s jinými slečnami, objevují se zde fotografie z různých akcí – na kterých je většinou opilý, nemůžeš čekat, že bys jeho současný koníček v budoucnu změnila. Existuje ale i celá řada kluků, kteří mají v albech tisíce svých fotek – tak to budou zřejmě sebevědomí kluci, kteří mají rádi komplimenty, nebo naopak tací, kterým to sebevědomí chybí a potřebují si ho zvednout. Nejlepší určitě je, když narazíš na kluka, který o sobě moc neprozrazuje, ale zároveň se nebojí zveřejnit fotky se svou rodinou, přáteli, mazlíčka – jednoduše věci, které má rád a za které není nutné se stydět.

Jak často aktualizuje svůj status?

Zeptej se někdy sama sebe, jak často ho vlastně vidíš online? Žije spíše virtuální svět nebo ten reálný? Pokud aktualizuje svůj stav každých pár hodin, potom je nutné si položit otázku, co je v jeho životě tak fascinujícího, že má potřebu o sobě každých 15 minut mluvit? Je to vcelku vtipné. Příspěvky, ze kterých se dozvíš i to, co měl k snídani, nejsou na místě. Takový kluk by mohl po čase upřednostňovat spíše Facebook než tebe, nebo by naopak mohl všechny vaše problémy psát právě tam – to bys asi nechtěla viď? Pokud narazíš na kluka, který svůj stav moc neaktualizuje, pak jde o pana tajemného a je nutné si jeho osobní stránku odhalit osobně – takoví kluci jsou mnohem lepší než ti, kteří na FB napíšou všechno! Navíc, pokud kluk na FB nevisí denně víc než 2h, pak je tu jistota, že ho baví víc žít reálný život.

Jaká je jeho profilovka?

Pokud narazíš na kluka, který na své profilové fotce vyobrazuje sebe, pak je tu šance, že chce, aby o něj bylo zájem. Je však důležité si uvědomit, zda stojí o jednu dívku nebo o celý dav. Někteří kluci si do profilovky dávají fotku něčeho, co mají rádi. Povětšinou je to třeba nějaký sport – to je naprosto v pořádku. Pokud je to fotka, kde je jamajská postavička s “brčkem” v ruce, pak to o něm asi také dost vypovídá, že?

A kolik má přátel?

Počet přátel o lidech obecně něco vypovídá. Pokud ten kluk má opravdu nízký počet přátel, signalizuje to několik věcí. Buď na FB skoro vůbec nechodí, nebo si nepřidává tzv. “přátelé” a je rád jen za ty, které má opravdu rád a kterým může věřit. Raději bych doporučila se zajímat o kluka, který má takový běžný počet přátel, což je 50-200. Normální člověk totiž za své dobré přátelé nemůže považovat množství lidí jako je např. 500 a víc! Jestliže dotyčný kluk má okolo 1000 přátel, pak je jasné, že si přidá naprosto každého a stojí o velkou pozornost. Ne, s takovým klukem přeci nemůžeš nic mít. Nikdo totiž obecně nestojí o to, aby jeho osobní věci četlo takové množství lidí – navíc, pokud ho vůbec neznají. A ještě něco. Lidé, kteří si přidávají do přátel každého druhého, se prostě nudí a potřebují mít pocit, že ho všichni milují – tak to ale prostě není!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • kikiča

  Ahojky :D pochybuji o tom,že by se tenhle článek dal nějak využít ;-) :D Je to jedna hloupost za druhou :D Tím nechci nikoho urazit, jen mi přijde zbytečný :-) .

 • AnetNelly

  Scarlett,

  v článku není nikde uvedeno, že by se holky měly seznamovat přes FB. Pouze to jsou takové “vychytávky” aneb co o něm jeho profil prozradí, nic víc. A vzhledem k tomu, že v dnešní době má FB opravdu hodně holek, mohou něco z článku využít. Nic víc, nic míň.

  Hezký den

 • Scarlett Cishar Leab Cocain Hills

  tak tohle je mooc :D DDDD . jsem ráda, že facebook nemám. Vystačím si bez toho :D . a sakra holky to se chcete s klukem seznamovat přes facebook? vzpamatujte se :D D