Přemýšlela jsi někdy o tom, proč se kluci chovají jako blázni? Ve skutečnosti za to můžeme my, není to však myšleno špatně. Pro kluky jsou ženy prostě neodolatelná stvoření. Krom základních pudů, pro ně existují četné magické věci, díky kterým po nás muži stále touží více a více.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Přemýšlela jsi někdy o tom, proč se kluci chovají jako blázni? Ve skutečnosti za to můžeme my, není to však myšleno špatně. Pro kluky jsou ženy prostě neodolatelná stvoření. Krom základních pudů, pro ně existují četné magické věci, díky kterým po nás muži stále touží více a více. Pokud se i ty ptáš, které věci na nás zbožňují, ráda tě s nimi seznámím. Pak možná zjistíš, na co víc dbát a co vypustit.

Chceš vědět, z čeho se mu rozbuší srdce a co na tobě tak obdivuje? Sonda do mužské duše je tady!

Chceš vědět, z čeho se mu rozbuší srdce a co na tobě tak obdivuje? Sonda do mužské duše je tady!

Úsměv

Na světě už bylo tolik anket a hlasování a všichni muži a mladí kluci se shodli na tom, že na ženách ze všeho nejvíce milují úsměv, ze kterého jejich srdce jednoduše taje. Muži se proto snaží dělat pro svou přítelkyni takové věci, které ji rozesmějí – tím pádem ji uvidí se usmívát. Takže v takovou chvíli nebudeš veselá jen ty, ale i on.

Smích

Jak jistě víš, každá z nás má někdy špatné dny a jediné, co nás kolikrát hodí alespoň trochu do pohody je něco vtipného, veselého, jednoduše to, u čeho se upřímně zasmějeme. Právě díky takové maličkosti dokáže být každý den hezčí, a to platí i co se mužů týče. Smích říká lidem, kdo jsi a jak se cítíš, a to především případě, bude-li tvůj smích upřímný. Pokud se ptáš, proč se to mužům tak líbí, odpověď je jednoduchá. Smích na ženách připadá mužům sexy a uklidňující. V případě, že tě rozesměje on, má fantastický pocit z toho, že ti udělal radost.

Vůně

Možná jsi netušila, že právě vůně dokáže muže přivést doslova k šílenství. Pokud používáš parfém nebo toaletní vodu, která se tvému příteli či idolovi líbí, vyvoláš v jeho mozku pocity vzrušení a navíc si tě bude lépe pamatovat. Pakliže kdekoliv ucítí stejný parfém, je více než pravděpodobné, že si vzpomene právě na tebe, a to už za to stojí.

Čekání

Tak tomuhle se možná budeš skutečně divit. Většina mužů tvrdí, že nechápají, proč se ženy a dívky tak krášlí, ale ve skutečnosti je to tak, že jim to dělá radost. Když muž ví, že se oblékáš a krášlíš právě díky němu, vyvolá to v něm dobré pocity sebevědomí. Navíc je hrdý na to, že právě on bude viděn s tou krásnou slečnou – a to už za to čekání stojí!

Miluji Tě

Když řekneš klukovi “miluji tě”, ať je to poprvé, nebo poněkolikáté, znamená to pro něj něco zvláštního. Pro muže je to jako droga, když to slyší od ženy, do které jsou oni sami blázni. Nezapomínej však, že tímto slovíčkem není dobré plýtvat na každém, říkej to pouze tehdy, budeš-li si tím opravdu jistá.

Jsi tak roztomilá, když se zlobíš

Tak právě tohle může být poněkud vtipné. Muži totiž ve skutečnosti zbožňují, když se jejich partnerka zlobí většinou kvůli drobnostem, připadá jim tak neskutečně roztomilá. Žena vždycky nadělá povyk a když je všechno řečeno, oni se omlouvají a plakají, že byli zlobiví, je to takové vzájemné hraní, ale neskutečně sbližuje.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.sexseznamka.net Honza

    Já tedy čekání než se holka namaluje moc nezbožňuju. A to když se zlobí taky ne …