Připadá ti, že veškerá láska mezi tebou a tvým klukem z ničeho nic jen tak vyprchala? A ty se v noci budíš s tím, kde teď asi je a co dělá? Přemýšlíš, zda jsi stále jeho číslem jedna, jestli je tu snad nějaká druhá slečna v jeho životě, nebo je nakonec gay? Nesmíš však vyšilovat předčasně.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Připadá ti, že veškerá láska mezi tebou a tvým klukem z ničeho nic jen tak vyprchala? A ty se v noci budíš s tím, kde teď asi je a co dělá? Přemýšlíš, zda jsi stále jeho číslem jedna, jestli je tu snad nějaká druhá slečna v jeho životě, nebo je nakonec gay? Nesmíš však vyšilovat předčasně. Tvoje kámoška tě seznámi s několika znameními, že tvůj milý možná něco skrývá.

Chová se tvůj kluk divně? Možná má jen špatnou náladu, možná ti ale můžeš být i nevěrný. Jak to poznáš?

Chová se tvůj kluk divně? Možná má jen špatnou náladu, možná ti ale můžeš být i nevěrný. Jak to poznáš?

Je jako ze žurnálu

Vypadá to tak náhle, až tě to samotnou překvapuje, že tvůj kluk vypadá stejně úžasně jako tenkrát, kdy jsi ho viděla poprvé? Pokaždé to nemusí znamenat něco závažného, hold teď když uvažuješ o tom, že by tě tvůj kluk mohl opustit, připadá ti možná trochu víc atraktivnější, než dříve. Proč? Povětšinou toužíme po věcech, které nemůžeme mít. Nepanikař ale, může to být, jak už jsem řekla, jen tvůj strach z toho, že by tě mohl opustit. Na druhou stranu, pokud v poslední době až příliš dbá na svůj vzhled, kupuje si nové šaty, začal cvičit, vonit se deodorantem a soustředit se více na své vlasy, holit se, může to něco znamenat. Zatím ale zůstaň v klidu a pozoruj více jeho chování.

Náhlá vzdálenost

Může ti časem připadat, že už se svým klukem netrávíš tolik času jako dříve. Jo, možná to bude nedostatkem tvého času, možná tím jeho. Je třeba se nad tím pořádně zamyslet, pokud tráví v poslední době více času s klukama, je to jen možná proto, že mu chybí kamarádi, mužská společnost a takové to “klučičí blbnutí”. Na druhou stranu pokud ti připadá, že se jen trapně vymlouvá a vyhýbá se ti, může tu být problém. Jak vlatně poznáš takovou výmluvu? Jednoduše, čím se dřív směšně vymlouval ve škole, aby se jí vyhnul, se teď vymlouvá tobě, buď proto na pozoru. Jestliže se vymlouvá častějí a častěji, není zde omluva. Protože pokud kluk holku opravdu chce, je schopen kvůli schůzce s ní zrušit takřka vše a jestli jsou jeho výmluvy naprosto nepochopitelné, je na čase se zaměřit na další věci!

Změny nálad

Jeden den je milý, druhý náladový a třetí zase příliš laskavý? Tak tenhle kluk něco tají! Jestliže jsi na svého kluka milá i když se snažíš jakékoli spory vyřešit v klidu, ale on se do stejné vlny nedostane, zřejmě mu je jedno, jestli se na něj naštveš, nebo ne. A až se se svým miláčkem dostaneš k tématu “nevěra” a on vybouchne, měj na paměti jedno. Každý kluk, kterému na tobě záleží, se bude bránit jakýmkoli způsobem, jen aby jsi věřila, že je ti věrný. Jestliže se ale tvůj miláček se s tímhle popisem naprosto neztotožňuje a místo toho, aby tě uklidnil jen křičí a uráží se, pak to značí dvě věci. Za prvé, buď nemá co dokazovat, protože je naprosto věrný, nebo pokud máš dvě předešlá znamení (oblékání, vzdálenost) jako každodenní chod, je něco špatně.

Telefon jako jeho pravá ruka

Zatímco vzpomínáš na ty večery, kdy se k tobě tvůj kluk v noci tull, v současné době se zavírá v koupelně s tím, že mu volala babička nebo mamka? Tak to ani náhodou, protože takové hovory by určitě vyřešil v klidu před tebou. Jestliže tě v poslední době jeho věčné večerní hovory nebo SMS budily, je možné, že si brzo vypne tóny a zapne jen vibrace. Dalším podezřelým chováním může být to, že si začne mazat všechny odchozí a příchozí hovory, které by mohli jeho tajemství snadno prozradit. Chystáš se podívat kolik je hodin, ale po ruce je jen mobil tvého miláčka? Zatímco ho uchopíš do ruky, tvůj milý vylítne, jako by jsi v ruce držela bombu? Hmm, tak tohle už je na pováženou!

Upozornění

Je samozřejmé, že ty a tvůj kluk máte kamarády, kteří se o váš vztah zajímají a sem tam se zeptají, jak vám to klape. Problém nastává tehdy, pokud tvůj milý začne každému tvrdit něco jiného. Svým kámošům řekne, že je to nic moc a těm tvým, že je to v pohodě. No připadá ti tohle normální? Nemusíš se ale bát, že by vaši přátelé byli z vosku. Je jasné, že je těžké určit, kdo je upřímný, ale jestliže nebude ve vašem vztahu něco v pořádku, ti praví tě na to učitě upozorní. Mezi další známky nejistoty patří třeba věčné putování očima po místnosti, místo aby se díval do těch tvých. Jsou tu samozřejmě i ty “přehnané”, mezi které patří například rtěnka na jeho oblečení či je z něj cítit jiný parfém, než ten tvůj.

Změny v ložnici

Vždycky vás společný sex bavil a on najednou přijde s tím, že bych chtěl vyzkoušet x nových poloh a praktik? V druhém případě nemá najednou na sex energii, čas a ani chuť? Vymlouvá se, že je unavený? Velké změny v sexuálním životě mohou být známkou toho, že nejsi jediná, se kterou si hraje.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář