Muži dámské nohy milují a přijdou jim vzrušující. Proto není divu, že si našli zalíbení také v dámských chodidlech, které pro ně mnohdy představují objekt sexuálních hrátek. Rádi se s nimi mazlí, hladí je, líbají a pohrávají si i s prstíky. Někdy však jejich náklonnost k chodidlům může přerůst ve foot fetiš, což může být pro jejich drahé polovičky neúnosné.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Sundat si lodičky a dráždit partnera chodidly? To je pro někoho docela silná káva, ale jak se na to tváříš ty?

Sundat si lodičky a dráždit partnera chodidly? To je pro někoho docela silná káva, ale jak se na to tváříš ty?

Pohled ze strany žen

Jsou ženy, kterým stimulace jejich chodidel nevadí. Naopak je to pro ně vzrušující záležitost, která má v sexu své místo. Jiné ženy však mužskou lásku k jejich chodidlům hodnotí negativně a tato praktika se jim zdá nechutná a nikdy by na ní nepřistoupily. Přitom v malé míře může být laskání chodidel velmi příjemnou záležitostí, jelikož právě chodidla mají spoustu nervových zakončení, které mají spojitost taktéž s vzrušením. Jisté je, že prvotní vyzkoušení rozhodne, zda je tato praktika příjemná či nikoliv.

Muži a chodidla

Většina mužů však dámská chodidla miluje. Přijde jim velmi vzrušující, když i jim mohou předat svou něžnost a hezky si s nimi pohrát. Dámská chodidla jim přijdou roztomilá a jsou pro ně jasným sexuálním zpestřením. Což dokazuje také fakt, že muži zbožňují, když jejich partnerka využije svá chodidla na hru s jejich penisem. Zkrátka chodidla aktivně zapojená do sexuálních hrátek jim přijde jako skvělý nápad, který přinese do sexu zase něco nového, v tomto případě tzv. foot job.

Co ty a laskání chodidel?

Pokud je na místě hygiena chodidel a oba partneři nemají proti této praktice námitky, je laskání chodidel příjemná věc. Ovšem sranda někdy může skončit ve chvíli, kdy se náklonnost k chodidlům přesune k foot fetiši, který druhou polovičku může opravdu odradit. Pokud je to jen čistě běžná obliba k chodidlům, dokáže se partner vzrušit i tak, aniž byste do hrátek zapojili hru s chodidly. Pokud je to foot fetišista, přestává být pro něj hlavním cílem klasický sex a vše, co se k němu váže. Jediný cíl a prostředek k jeho uspokojení jsou dámská chodidla, a pokud v sexu nejsou, ztrácí veškerou chuť. To může pro vztah a především sex znamenat obrovský problém, tedy vyjma případů, kdy se na tom oba dohodnou a vyhovuje jim to. Řešením, jak foot fetišistu umírnit, je návštěva sexuologa a v případě kdy nedojde k léčbě je řešením rozchod a nalezení vhodnější polovičky.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • martin

    Zajímavý,ale tak trochu kontroverzní článek,což hodnotím jako muž se silnou náklonností pro ženská chodidla. Rozhodně si nemyslím,že většina mužů miluje ženská chodidla,spíše to vidím na minoritu,protože mnoho mužů chodidla prostě nezajímají,nevidí v nich erotickou ženskou oblast na jejich těle…protože pokud je tak vnímají,pak už se jedná o adoraci k ženským nohám,neboli foot fetish.Je to vrozená záležitost (soudím podle sebe) a má mnoho podob.Ty extrémní jsou už opravdu forma partialismu,kdy není muž schopen sexu bez zapojení chodidel partnerky. Vaše rada navštívit sexuolooga a jít se léčit, je jako z éry Sigmunda Freuda,který foot fetish vnímal jako skutečnou deviaci…naštěstí tato doba je dávno pryč a většina názorů Freuda je vymýcena jako zastaralá. Rozchod jako řešení,pokud se “foot fetišista” nepůjde léčit …to mi zase připomíná nucenou léčbu sexuálnich deviantů…muž s foot fetishem je na úrovni “úchyla”. Chtělo by to spíš více tolerance a ženské empatie,né medikamenty a potlačování sexuální energie! Podle vědecké studie staré několik let je v celosvět měřítku asi kolem 2 procent mužů s foot fetishem,podle jiné dokonce bezmála 10% …mezi nimi je i Pitbull,E.Iglesias nebo Q.Tarantino …a nikdo z nich se jistě ze své vášně pro krásné ženské nožky vyléčit nechce….stejně tak já ne