Ne vždy sedne tvůj přítel všem tvým kamarádkám. Ale co když některé z nich nejenom nesedl, ale ona ho bytostně nesnáší?

avatar

Josefína Marchevková
Jsem milovnice dobrého humoru, červené barvy a sociálních sítí.

Znepřátelené strany – růžová versus modrá

Tvoje kamarádka, alias růžová, nemá ráda tvého kluka, alias modrého. A oba tě nutí, abys za ně vyřešila jejich problém. A ty máš z toho hlavu jak pátrací balón, každého zvlášť poslouchat, jak je modrý nesnesitelný a že nosí divné kalhoty nebo jak má růžová velký zadek a že se přiblble hihňá. Není příjemné to poslouchat, že? Tak vyraz do útoku sama a vyřeš tuhle svízelnou situaci dřív, než uvidíš i slunce růžové a stromy pokvetou modře.

Kouká kámoška na tvého kluka s opovržením?
Kouká kámoška na tvého kluka s opovržením?

Kdo s koho? Taste zbraně!

Každý má svoje klady i svoje zápory. Nikdo není dokonalý a nic není růžovomodré. Tvůj přítel je občas trochu hašteřivý a trochu moc sprostě kleje, ale na druhou stranu je prostě skvělý. Kamarádka zase roznáší drby, ale vždycky tě vyslechne, a pokud může, poradí. Oba na tebe podprahově působí a snaží se tebe, jako třetí stranu sporu, dostat na svou stranu, abys mu pomohla zbavit se nepřítele. Ale ty nechceš, máš ráda obě strany a rozhodně nechceš ani z jedné udělat pomyslnou Hirošimu a úplně ji odstranit ze svého života. Hlavní je nenechat sebou manipulovat a přesvědčit růžového i modrého kohouta na tvém smetišti, ať myslí také na tebe, na tvoje city a na tvoje potřeby.

Podejte si ruce a dohodněte mír

Nejideálnější by bylo, aby nastal mír a růžová i modrý by se rozhodli, že zkusí napravit škody a svoji nelibost překousnout. Přece jenom jim na tobě oběma záleží a chtějí být s tebou. A ty nechceš dělat dvě narozeninové oslavy, jednu v růžové a druhou v modré barvě. I když na druhou stranu, co je špatného na dvou párty? Kompromis je základem všech vztahů, tak to zkuste i v tomhle případě.

Růžové a modré teritorium

Když válka dopadne plichtou, není vítězů ani poražených, ale jen uražených, bude asi na tobě odteď začít dělit na modré a růžové území. Růžový páteční večer, jde se s kamarádkami na koktejl, modrá sobota ve znamení přítele a romantického pikniku v parku. Ale v pátek prostě s sebou modrého vzít nesmíš, protože by nastala růžová exploze.

Válka skončila, pojďme sčítat škody

Je dobojováno. Ať už to dopadlo jakkoli, vítězstvím, plichtou, řešení Hirošima nedoporučuji, všichni si můžete oddechnout. Teď už jen doufej, že si nějaká jiná kamarádka, nebo ta stejná, kterou si naštěstí nezavrhla, nenajde kluka, kterého nebudeš mít ráda ty.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář