Přijde ti zpráva. A je od něho! Jenomže, co ti to proboha poslal?! Na displeji se před tebou zjeví obrázek jeho klobásky. Co teď? Je to vůbec normální?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Sexy SMSky a MMSky

Nejprve ze všeho bys měla přestat panikařit. Nic zlého se nestalo. Pravděpodobně váš vztah dospěl do fáze, kdy tvůj kluk chce zkusit něco nového. Sextování. Sex po telefonu trvá většinou dlouho, takže za něj kolikrát utratíš majlant a třeba se to ani nepovede. Pro ty, kteří neradi telefonují, to rozhodně není dobrá volba. Proto existuje další možnost a to tzv. sexting. Tato složenina pochází ze slov sex a textování (anglicky texting). Jde vlastně o to, že si dva lidé mezi sebou vyměňují sexy vyzývavé SMSky nebo spíše fotografie ve vyzývavých polohách a podobně. Děje se tak převážně pomocí mobilního telefonu.

Co dělat, když ti pošle fotku jeho klobásy?
Nebuď překvapená, pokud ti pošle svoji klobásku.
zdroj: reviews.in.88db.com

Úchyl na obzoru – nebo ne?

V dnešní době je naprosto v pořádku, pokud si spolu dva lidé rozumí natolik, že jsou ochotni si posílat erotické a vyzývavé fotografie. Není v tom nic úchylného. Na druhou stranu na to ale musí být oba připraveni a musí na to dojít až ve vhodnou dobu. To znamená, že když si píšeš s nějakým klukem, kterého neznáš a poprosíš ho o fotku a on ti pošle svého „frantíka“, pak rychle pryč. Teprve až po nějaké době jsou páry svolné odeslat nějakou ze svých intimnějších fotek svému protějšku. Protože i když jsi s ním často, tak to prostě někdy nestačí – a fotografie je lepší než nic, ne?

Co dělat, když ti pošle fotku jeho klobásy?
Umění nebo sexuální obtěžování?

Pozor!

Pokud by ses ale rozhodla do něčeho takového jít, pak by sis to měla dobře rozmyslet. Potom, co se páry rozejdou, se totiž často stává, že zveřejní intimní fotky toho druhého. Samozřejmě to vyvolá vlnu zájmu ze strany vrstevníků. Pro vyvěšeného to ale znamená veřejnou potupu. V mnoha zemích je sextování zakázané, protože přesně takovéhle zveřejňování polonahých náctiletých se považuje za šíření dětské pornografie. Proto, pokud bys snad sextování prováděla a s dotyčným se potom rozešla, rozhodně všechny jeho fotky smaž, aby nemohlo dojít k jejich zneužití.

Oko za oko

Samozřejmostí je, že pokud už nějakou takovou fotku dostaneš, že okamžitě nepoběžíš za kamarádkou, aby ses pochlubila, jakého to máš chlapáka. Určitě bys to také neměla někde rozhlašovat a toho kluka tím trápit. Pokud už v sobě našel takovou odvahu, aby ti odhalil své tělo, pak bys k němu měla mít úctu. Protože potom by se také mohlo stát, že stejným způsobem by se on mohl pomstít tobě.

Závěrečné shrnutí

Pokud obdržíš fotku jeho bimbase, podívej se na ní, zajisti, aby jí nikdo nenašel, nemluv o tom, nikomu jí neukazuj ani nešiř dál a až jí nebudeš potřebovat, smaž jí. Možná jednoduší postup pro tebe bude, když se fotkou jeho klenotu pokocháš a pak jí smažeš. Pak už nehrozí, že by jí mohl objevit někdo, komu nepatří.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář