Obřezaní kluci mají dlouhou výdrž. Pojď se přesvědčit, že strašák v podobě obřízky s představou bolesti, krve a mučení malých chlapečků, může mít své výhody.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Obřízka

Nechci se zde zaobírat obřízkou, jako takovou. O samotném výkonu a příčinách je na internetu mraky článků. Chtěla bych spíš vyzdvihnout výhody a zaměřit se na zkušenosti dívek a kluků s obřezaným penisem.

Obřízka
Mnohé z nás straší představa rituálního obřezávaní malých chlapců.
zdroj: blogs.laweekly.com

A jaké jsou tedy výhody obřezaných penisů?

Účinná prevence

Vědci ve Washingtonu zjistily, že u ošmikaného muže je menší riziko přenosu viru HIV do organismu. Navíc před nedávnem potvrdili, že tento drobný chirurgický zákrok na pánské chloubě chrání dívky před proniknutím viru HPV, způsobujícího rakovinu děložního čípku.

Hygiena

Ženy ocení hlavně čistou, žádný zapáchající tvarůžek za ráfkem, prostě jen, hladký a čistý nástroj, který vybízí k lízání a laskání.

Je libo oloupaný?
Obřezaný penis je pro dívky jako oloupaný banán, takový hladký, čistý a slaďoučký.
zdroj: blogs.laweekly.com

Delší výdrž

A co víc, díky obřízce můžeš zapomenout na nevyžádané rychlovky s předčasnou ejakulací. Tím, že žalud zůstává stále odhalený, sníží se jeho citlivost a sex bude neuvěřitelně dlouhý. Zde se dostáváme k hlavní otázce, jak vlastně cítí rozdíl muži. Je pro ně dráždění penisu stejně intenzivní? Na to jsme se jich právě zeptala.

Jirka 28 let

Obřízku mám už asi 7 let a nemůžu si ji vynachválit! O 100 % lepší hygiena, ale ten sex je fakt mazec!!! Dokážu se kontrolovat, jak dlouho chci, žalud se malinko zvětšil (a ego jak jinak s ním, ale to nejpříjemnější je to, že teď prostě cítím nádherné tření a partnerka taky!!! Předtím prý cítila jen to, že tam je, pak už jsem si šoupal ve vlastní kůžičce… Dnes cítí i ten nejmenší pohyb.

Daniel 24 let

Hygiena bezkonkurenční! Soulož také super a při orálu nepopsatelný pocit!

Pavel 18

Obřízku nemám a myslím, že v tom nebude rozdíl.

Pravda je někde uprostřed

Výsledkem jsou rozporuplné názory, každý si bude vychvalovat to svoje a pravdu se asi nikdy nedozvíme.

Obřezat ano či ne?

U nás se obřízka provádí pouze ze zdravotních důvodů. Pokud by tvůj miláček zatoužil po estetické úpravě svého fešáka, lze tento zákrok provést na soukromých klinikách a připravit si bude muset něco okolo dvaceti tisíc. Já sama jsem s obřezaným klukem nikdy nespala, tak nemohu soudit, jestli je pocit tření intenzivnější, ale pokud právě ty máš zajímavé zkušenosti, tak sem s nimi.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • lukon4485

    Obřízka není prohra ani výhra. Je to jen něco jiného.