Mnoho dívek si z různých důvodů představuje situaci, kdy by bylo možné vrátit okamžik prvního styku a stát se opět pannou. Tento sen je ale v dnešní době již reálný. Umožňuje jej Hymenoplastika.

avatar

Karolína Hrubá
Rebelka, která jde do všeho naplno a před ničím se nezastaví.

Hymenoplastika je v dnešní době běžným zákrokem, který ti může zařídit většina plastických chirurgů nebo gynekologů s potřebnou atestací. Cena takového zákroku může dosáhnout výšky až několika desítek tisíc korun.

Panenství znamená pro některé ženy hodně, dokonce tolik, že jsou ochotné kvůli němu podstoupit i chirurgický zákrok.
Panenství znamená pro některé ženy hodně, dokonce tolik, že jsou ochotné kvůli němu podstoupit i chirurgický zákrok.

Nové panenství je záchranou pro muslimky

Nejvíce se o tento zákrok zajímají muslimské ženy, které žijí na území západních zemí. Ani zde totiž nejsou ochráněny místními úřady a hrozí jim od vlastní rodiny zapuzení či fyzické týrání, pokud by se dozvěděli, že žena přišla o panenství před svatbou. Obnovení panenství je pro ně v tomto případě jedinou záchranou.

Hymenoplastika nebolí!

Velmi překvapivým zjištěním je také to, že obnovení panenství je velmi jednoduchý zákrok, který trvá kolem hodiny a většinou se provádí při lokálním umrtvení. Veškeré detaily tohoto zákroku záleží na samotné pacientce a na způsobu, jak o své panenství přišla a proč jej chce obnovit. V některých komplikovanějších případech se Hymenoplastika provádí při celkové anestezii, pokud nejsou již patrné zbytky panenské blány a je potřeba vytvořit tedy naprosto novou blánu, která se upevní na místo, kde byla ta původní. Následná rekonvalescence je mnohem složitější a může trvat i několik týdnů, než se vše zahojí a panenská blána bude k nerozeznání od té původní. Pak je teprve možné mít sex. Společně s tímto „druhým – prvním sexem“ by žena měla znovu prožít vše, co je pro první sex typické – včetně bolesti a krvácení.

Obnovení panenství má dlouholetou tradici

Obnova panenství se kvůli náboženským a kulturním tradicím prováděla i v minulosti. Probíhalo to ovšem za velmi nehygienických podmínek, o absenci umrtvení nemluvě. Celý „zákrok“ probíhal za použití jehly, obyčejných nití a použití zvířecí blány, která se ženě všila do rodidel místo té její původní. Tento bolestivý způsob ale fungoval velmi dobře. Dokonce tak dobře, že se ještě dnes využívá v některých méně vyspělých zemích.

Ženy z muslimských zemí znají i jiné způsoby obnovy panenství.
Ženy z muslimských zemí znají i jiné způsoby obnovy panenství.
zdroj: 4.bp.blogspot.com

Jsou ženy, které se stanou pannou i desetkrát za život

Dalším způsobem, kterým se panenství obnovuje za hranicemi civilizace, je opakovaná obřízka. Určitě už jsi slyšela o totální obřízce, která se provádí ženám v některých kmenech afrických a muslimských zemí. Tato totální obřízka vytvoří z ženského pohlaví jizvu s miniaturní dírkou pro odchod tělních tekutin. Tím ale utrpení těchto žen nekončí. Při prvním pohlavním styku musí takto obřezanou ženu její muž nejprve rozříznout. Většinou použije nůž. Ale ani to ještě není zdaleka pro některé ženy konec. Existuje totiž také tradice, při které se taková žena po každém porodu znovu sešije a celý proces musí podstoupit znovu. V průměru taková žena porodí 7-10 dětí. A přesně tolikrát se stane opět pannou. Jedinou výhodu, kterou při tom má, je zákrok, který ji nic nestojí.

Je pro tebe panenství tak nezbytné?

Nyní tedy víš o všech způsobech, jak si můžeš nechat navrátit své ztracené nebo ukradené panenství. Hymenoplastika je zaručeně tím nejméně bolestným. Záleží na každé ženě, jestli se pro podobný zákrok rozhodne. Předtím by ale měla znát také všechny nevýhody, které to přináší. Pokud pomineme tu finanční – je opravdu tak nezbytné znovu zažít první styk opakovaně? Panenství je totiž také otázkou psychiky. Některé ženy trpí velkými psychickými problémy ze způsobu, jakým o své panenství přišly a Hymenoplastika pro ně může být řešením, jak získat své sebevědomí zpět a najít opět pozitivní vztah k sexu.

Chtěla bys být opět pannou? Žádný problém!
Pokud ti pomůže obnova panenství ke šťastnému životu, neváhej!

Hymenoplastika pomáhá, když je opravdu potřeba

Stejně tak, jako mnoho dalších novinek, má i Hymenoplastika své klady a zápory. Je sice bezbolestná, jednoduchá a rychlá, ale také drahá a bolestivé jsou pro změnu následky tohoto zákroku – neboli samotný první sex po zákroku. Co může takový zákrok udělat s psychikou? Jestliže je jediným důvodem pro Hymenoplastiku překvapení pro stávajícího partnera, existuje určitá pochybnost o užitečnosti takového zákroku. Pokud si totiž ani tentokrát nevybereš správného partnera, který tě o chirurgické panenství připraví, budeš tam, kde jsi byla – jen o pár desítek tisíc chudší.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář