Ahoj, jmenuji se Renata a chtěla by s vámi podělit o mou zkušenost, která mě provází přibližně dva roky, a nevím, jak z ní ven. Je to pro mě hodně těžké a nemám se komu svěřit, tak snad anonymní zpověď mi aspoň půlku toho těžkého kamene ze srdce shodí a třeba se dočkám i dobré rady. Jde o to, že spím s kamarádčiným tátou…

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Čtenářka Renata zažila vzrušení i strach a nyní prosí o radu. Dokážeš jí poradit správně?

Čtenářka Renata zažila vzrušení i strach a nyní prosí o radu. Dokážeš jí poradit správně?

Začalo to nečekaně

S mojí kamarádkou Danou jsme se potkaly na střední. Staly se z nás rychle dobré kamarádky a pravidelně jsme se navštěvovaly. Ona znala mé rodiče a já se zase její. Když jsme chtěly, nebyl problém u sebe přespat. Všechno bylo fajn, jenže… najednou mi byla přítomnost jejího táty hrozně příjemná a začala jsem se těšit na to, až ho zase uvidím. Bylo to zvláštní. I ty jeho pohledy nebyly prázdné. Zpočátku jsem si říkala, že si to jen namlouvám. Měla jsem za to, že je to jen můj puberťácký dojem, že zrovna JÁ bych se mu líbila. Přeci jen on byl pěkný chlap a já běžná „nicmoc“ středoškolačka. Tak jsem se skálopevně přesvědčovala, že se nic neděje a nic se stát nemůže. Přeci jen byl starší…, táta mé kamarádky… Táhlo mě to k němu čím dál víc. I myšlenky jsem soustředila na něj a pak se to stalo…

Všechno bylo nádherné

Asi se to tak mělo stát nebo to jen byla blbá náhoda? Byl víkend. Máma mé kamarádky byla na noční. S Dančou jsme byly domluvené, že večer vyrazíme na pařbu. Měly jsme se sejít u ní. Šla jsem k ní, zazvonila a v tom otevřel on. „Mám ti vyřídit, že pro Danu si přijel její kluk a odjeli spolu pryč. Mám vyřídit, že se omlouvá a že si to brzy vynahradíte.“ Stále jsem jak opařená. Ona měla kluka, já ne. „Cože???, tak si jedeš se svým frajerem a mě necháš na ocet, hmm dobrý“ pluly mi myšlenky hlavou. „Nechceš jít dál?“ ozvalo se od něj. Začala jsem být nervózní. Určitě znáte ten pocit motýlků v břiše a vzrušení. Vešla jsem dovnitř a nemohla jsem si pomoct… „určitě se něco stane“, říkala jsem si… Seběhlo se to ráz na ráz. Chytil mou hlavu a začal mě dravě líbat. Začali jsme se osahávat. Cítila jsem, jak mu v kalhotách tuhne. Já vlhla a nemohla jsem se dočkat, až k tomu dojde. Rozepl si kalhoty, chytl mou hlavu a začala jsem mu ho kouřit. Pak se i on věnoval mé lasturce a vylízal mě až k orgasmu. Po tom všem jsme spolu začali šu***. O milování se asi mluvit nedalo. Bylo to vášnivé a drsnější. Přesto to bylo fantastický. Všechno proběhlo bez ochrany (bohužel), ale udělal se mi do pusy. Nakonec jsme se po tom všem rozloučili, hezky mi dal polibek a řekl „super lolitko, už se těším na příště“. Stýkali jsme pak i dál a trvá to až dodnes. Pokaždé je to tak krásné, nechci to ukončit, ale co dál?… :-(

Dočkám se pochopení?

Těžko říct, co si v komentářích pak přečtu. Možná že jsem šlapka, kráva, blbka … a nevím co ještě. Kéž bych se dočkala rady, co dál. Vím, že dělám chybu. Spím s člověkem, který je táta mé hodně dobré kamarádky a jehož manželka se ke mně chová jak k dceři. Zrazuju je a ubližuju i sobě. Stal se pro mě jak návykovou látkou. Nic hezčího jsem nepoznala a nechci to opouštět. Ale zase nechci ani zrazovat a ubližovat. Nechce se mi hledat záplata tohohle, jako další jiný kluky, co se chovaj jak debílci. Jenže kdo nepozná, asi nepochopí… :-( . Svěřit se nemám komu, hnali by mě. A když bych to udělala, ztratím nebo zradím tolik lidí, které mám ráda. Holky, poradíte?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Radoun

  O nic nejde tělo sex potřebuje . Těšim se až mi dcera bude vodit kamarádky !!!

 • saša

  Já tě chápu… Líbí se mi jen muži, kteří jsou dost staří na to, aby byli mým otcem. Navíc vyspat se starším je lepší než nějaký mladší, který ti to ani neumí pořádně udělat. Označení ”lolitko” může být myšleno i hezky, takže ti debilové, co ti radí, ať se s ním rozejdeš nemusí mít pravdu.

 • Andre

  Souhlasím s Kubou, ty jsi jen manipulovaná k sexuálním fantaziím tohoto muže, který podvádí a lže nejen své manželce, ale i vlastní dceři. Pro něj je to určitě vyhovující, protože po letech manželství jistě rád sexuálním hrátkám s o polovinu mladší dívkou věnuje. Ty jsi taky podvedla kamarádku, a pokud se o tom dozví – jistě ji to silně ublíží. Ublížíš ji nejen ty, ale i pravda o otci. Vaše intrika je vhodná zfilmování, ale i přes to se to stává. Myslím si, že pokud ti bylo 14, když jste prvně spolu spaly – tak pán musí jít za mříže. Pokud 16 – je to na hraně. Jestli je ti 18, tak už jsi víceméně svéprávná a čin není trestný. Musí se ti však projasnit i to, že jsi jen zneužívána a rodinu-dětí s tebou neplánuje. Nemůže si dovolit fakt, že udělá rodinu s tebou a odpustí vlastní dceru. Jsou v tom i mnohem horší, a hlubší věci, o kterých ti neřeknu… myslím si, že ti to víc uškodí, než pomůže. Jediné s čím mohu poradit je opravdu více prozkoumat radu Kuby, protože líp to neřekneš) Prostě máš celý život před sebou, a nejlepší léta a trávíš je prostituci se starým paprdou. Promiň, ale šu… kamarádky dcery je fakt prasárna, a navíc tě jen zneužívá pro sex, jako malou holku… ani se ti nikdy nevyznat v lásce, nebo vysvětlil proč “spolu” jste. Pokud ti však takový vztah imponuje a libí, můžeš nadále lhát všem, vč. vlastní rodiny i sebe. Fakt mně moc mrzí, že ses do toho dostala. Ale to, že už hledáš pomoc a podporu – je velký krok. Držíme ti palce, ale jsi už dost chytrá na to, aby ses rozhodla správně. Nejprve je třeba vyvětrat hlavu, ale rozhodovat se podle sebe. Mně pomáhá si sám skočit do kostela, třeba jen na pár minut a mít ticho v hlavě. Nemusíš se modlit, stačí jen být chvilku v klidu.

 • evelyn

  na muže, který podvádí svou manželku a lže dceři se může spolehnout??? :D :D :D :D

 • mňamka

  Mno, je těžké se ovládnout, když je hormonální bouře v plném rozpuku sil a není nic a nikdo, kdo by tě podpořil. (Dokonce se to rýmuje:) ). Víš, možná se ti to bude zdát zvláštní, ale jestli někoho odsuzuji, tak je to především On. Kde začít? Z tvého vyprávění – pokud je pravdivé – vyplývá a krystalizuje nezodpovědný (neřeší rodinu ani antikoncepci) egoistický (sex, sex, sex a žádná něha atd.) hajzl, který využívá toho, že se ti líbí a možná i toho, že nejsi ještě sebevědomá zralá ženská, která ví, co chce i co ne a umí si za tím stát. Zdá se mi dost primitivní, a tak je asi nucen okolnostmi “jít do lolitek”. Už jen to oslovení ponižuje, víš. Tohle je asi třeba si ujasnit – chceš plnohodnotný rovnocenný vztah nebo někoho, kdo nechce a ani nemůže ti toto poskytnout? První měsíc či dva jsou nejhorší, ale když to vydržíš ho nevidět – věř mi, budeš časem ráda! Nevím, proč tolik popisuješ sexuální praktiky nebo jsou pro tebe tak prvořadé? Asi jsem jinak nastavena, ale nedokážu si tu situaci plně představit – abych se s někým vyspala, potřebuji i emocionálně a racionálně s daným mužem souznít. A stalo se mi to a jednalo se o ženatého! A oba jsme došli k tomu, že jediné (a kruté) řešení je se nevidět a nevím jak jsme to vydrželi, ale rok jsem procházela totálním zoufalstvím. Jenže co jeho manželka a děti? Zkus se na to podívat z jejího hlediska, jak by bylo tobě, kdyby ti to některá o cca 20 let mladší ženská později udělala? Rozhodně tím vstupuješ do jejich vztahu a intimity, i když je mnohem větší díl na něm (ty přeci nemáš vztah s jeho ženou, že:), i ty jsi za tuto situaci odpovědná.

 • Mi Lia

  Ahoj, chápu co řešíš, ale neboj se toho tolik. Jestli se ti to líbí a jemu taky, tak proč si to odepírat. Jde přeci jen o sex. Kdybys ho nějak milovala a hrozilo by, že by kvůli tobě opustil rodinu, tak to je jiná, ale takhle. Jen si užívej a on s tebou. Je to skvělý!

 • Kuba

  Milá Renato,
  asi to je sice paradox, že odepisuju já – kluk, ale vzhledem k tomu, že se snažím něco najít přítelkyni, jsem narazil na tvou zpověď. Pokud je to ta úplně nejlepší kámoška, tak sama svému otci neuvěří, že s tebou spal. A i kdyby to “propíchl”, tak z toho bude mít problémy zase jen on sám, neboť mu jeho žena zamává bílým kapesníčkem a tradá pryč. Je sice úžasné, že sex s ním je super, nic méně to je to jediné… On ti nedá tu něhu, lásku, pochopení, obejmutí apod. To ti d jen tvůj přítel, který s tebou bude chodit venku, držet tě za ruku a nebude ti říkat lolitko. Ono už tole něco vypovídá.
  Myslím, že něco vypovídá i jeho charakteru, pokud je schopen svou rodinu takhle podvádět, asi moc toho charakteru nemá. Já se taky čas od času kouknu po nějaké jiné holce, například je ohlédnu na ulici, ale svědomí a charakter by mi nedovolili, abych klamal svou milovanou. Jsem s ní už skoro rok a nejednou jsme měli krušné chvíle, ale miluju jí a ona mne. Tohle ti ten člověk nedá.
  Moje rada: Ukončit a hned, ale jemně, aby nakonec ti ten týpek něco neudělal. Vše udělat v naprosté tajnosti a nekoukat na debílky ve škole, ale najít chytrýho a pěknýho kluka, co to má v hlavě srovnané.

  Doufám, že jsem ti alespoň nějak pomohl.
  Kuba

 • Kristý

  Tak tohle znám moc dobře, protože taky mám staršího, o víc let než je normální ale nikdy mi to moc nevadilo, jsme spolu už 3 roky, a rozhodně to není jen o sexu. Na začátku to bylo úžasný, moc jsem ho chtěla ale teď už ani tolik ne, vyprchalo to, člověk potká někoho jiného, a navíc se docela často hádáme nevím ani jestli ho ještě miluju ale někdy mi přijde že vůbec :( Takže to jestli s nim budeš to je jen tvoje věc, ale hlavně pozor aby to neprasklo, u nás zatim ne, ale někteří lidi už o nás vědí no. Může to vydržet ale je jasný že to je “hra na schovávanou” než plnohodnotný vztah :( a když je ženatý o to je to horší :(

 • http://tvck-sims-2.blog.cz ivana

  bála bych se, že kdybych byla ve stejné situaci jak ty a řekla bych mu že je s tím konec, že to naschvál řekne tvojí kámošce. Pokud si myslíš že ne tak to určitě ukonči, protože on tě nemiluje, je to jen o sexu a on to nebre vůbec jinak, proto je zbytečný ztrácet tímhle čas a pak se o to víc trápit:)

 • Daniella

  A když si to pročítám znovu přijde mi to jako ukázka z nějaké erotické povídky :D To, že tě vylízal apod., si myslím, že většina z nás nepotřebuje vědět.

 • Daniella

  Tak já asi budu jediná, ale mě to prostě přijde odporné. I kdyby se mi líbil táta mojí kamarádky, NIKDY bych si s ním nezačala! Už jen kvůli tomu, že to je dost nefér vůči té kamarádce. Jak by se líbilo tobě, kdyby tvůj táta podváděl tvoji mamku s tvojí kamarádkou, která by se to snažila všemožně zatajit? Řekla bych že moc ne…ukonči to dokud je čas a najdi si rovnocenného přítele, který tě nebude mít jen na sex. Promiň, ale řekla bych že ten tvůj vysněný tě má jen na tohle, prostě si chce zvýšit sebevědomí. Dřív či později to stejně zkončí, takové vztahy nemají budoucnost. Kdybyste se jen scházeli a nesexovali jste spolu, vydžela bys to tak? A on? Pochybuju. A jak jedna slečna popisuje výše: Tys nenásledovala srdce, tys následovala jenom chtíč, kdyby ses řídila srdcem, pochybuju, že by ses s ním hned vyspala. Láska není o sexu.

 • j.

  Rada je jednoduchá – nekompromisně mu říct, že s tím chceš skončit a (alespoň na nějakou dobu) přestat chodit ke kamarádce domů. Myslím, že nemá smysl v tom pokračovat, budeš se akorát trápit, budoucnost to nemá absolutně žádnou (doufám, že si nenamlouváš, že tě má na něco víc, než jen sex) a jen tím zraňuješ a zrazuješ spoustu lidí, včetně sebe. Bude to chtít čas, ale zapomeneš. A budeš mít ponaučení do příště, že občas by se mělo i přemýšlet, než jen myslet sobecky rozkrokem.

 • http://www.hogreta.blog.cz hogreta

  Já jen trošku nechápu ten podrobnější popis, co jsi mu dělala a co on dělal tobě, myslím, že si to umíme představit, nepotřebujeme to vědět tak podrobně:-D. Ale to je jedno.

  Co na to říct? Není tě za co odsuzovat, následovala si své srdce, svoje pudy, svoji touhu. Jedna věc je jasná – buď ztratíš jeho a nebo ji. Musíš si ujasnit, kdo z těch dvou je pro tebe důležitější – a podle toho se pak chovat. V tomto případě si myslím, že pokračovat ve vašem vztahu-nevztahu s otcem kamarádky je zbytečné, nemá to budoucnost. Udělat za tím vším tlustou čáru a udělat tak rázný konec jakémukoli kontaktu s ním by asi bylo nejsprávnější. Ale asi ne nejjednodušší. Každopádně ti držím palce, aby ses nakonec rozhodla správně:)

 • Tereza

  ”Kdo nezažije, nepochopí..” to je hodně vystihující, ale kdyby se mi s tímhle svěřila má kamarádka (ne ta,která by spala s mým tátou), řekla bych Ti, ať s tím skončíš. Pravda vždy vyjde najevo ať už chceš nebo ne. Je to hodně těžké vzdávat se něčeho, co nás nějak naplňuje a co milujeme. On má rodinu a ty jsi jen jeho pobavení. Ať už uděláš cokoliv, nejvíc ublížíš jen sobě a nebude to bez následků. Ukonči to sama, než to udělá on nebo než na to někdo přijde.

 • Janča

  ahoj, přiznávám, že to může být asi vzrušující zážitek ( život máš přece jen jeden, tak si ho užívej :-) ) , ale zamysli si. Kdyby to doopravdy bylo to, co chceš, možná by si neměla výčitky svědomí. Zpravidla by se člověk měl řídit tím, co mu říká jeho srdce, sama sem nikdy nechápala, co tím kdo myslí, ale už je mi 25 a časem sem pocopila, co ta věta znamená. Být tebou , našla bych si kluka , kterýmu na tobě bude záležet. Láska není jen ten sex, ikdyž sex je fajn, co si budeme povídat. :-) Milování v tom pravym slova smyslu je mnohem nádhernější a vzrušivější. Ber tohle jako takovou vzrušivou etapu života a udělej krok vpřed.:-) hodně štěstí…

 • http://-- Jana

  Hele myslím že je jenom s tebou kvůli sexu .. =( promiň ale je to tak pomalu si hledej kluka a bud stále s ním ale až se zamiluješ do toho druhého zapomeneš je to sviňárna ale je to řešení

 • Tea

  Já být tebou, tak v tom pokračuji. Jestli se ti ten chlap líbí a to, co prožíváš je fantastické, skvělé, úžasné; jdi do toho. S kámoškou nadále udržuj přátelské vztahy a snaž se, aby to neprasklo. Přece jenom muži jsou důležitější než kamarádky. Kamarádky jsou slepice, které všechna tajemství vyžvaní, ale na muže se můžeš spolehnout. Takže ti držím palce, přeji hodně štěstí a doufám, že ti to s tím pánem vyjde.