Nechceš být nejen na blížícího se Valentýna sama? Vyzkoušela jsi již všechny možnosti, jak se seznámit? Mám pro tebe řešení. Je jednoduché, rychlé a zábavné. Ale hlavně, můžeš díky němu najít toho pravého.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Chceš rande? Zde je ultimátní návod na to, jak nebýt sama!

Jak se seznámit?

V dnešní počítačové době je seznámení s druhým pohlavím občas těžší, než by se na první pohled mohlo zdát. Ačkoliv na síti jsme všichni borci a frajerky, naživo se neodvážíme toho druhého ani pozdravit. Ale jak potom najít společnou notu? Jak oslovit někoho úplně cizího, když je problém pozdravit i někoho relativně blízkého? Zkus si najít kamarády nebo přítele ve svém domácím prostředí – na internetu. Internetová seznamka rozhodně není jen pro muže, i ženám přináší mnoho nesporných výhod. Víš, co všechno ti nabízí?

1. Můžeš být opravdu taková, jaká jsi

Ačkoliv naživo někdy máme nutkání předstírat, na seznamce si nemusíš na nic hrát. Nic neriskuješ a cílem je najít někoho, kdo tě bude milovat doopravdy takovou, jaká ve skutečnosti jsi. Mohlo by se zdát, že internetové prostředí je naopak skvělé pro to, aby sis vytvořila svoje nové já s novými zájmy a vydávala se třeba za Kleopatru. Je to ale klišé a dnes již na seznamkách není důvod vydávat se za někoho, kdo nejsi. Na internetu se nemusíš bát přiznat, že se ti líbí Karel Gott, nebo že pokaždé brečíš u Titaniku, nemusíš tu předstírat, že tě baví tvrdá muzika, i když máš raději klasiku. Tady tě nikdo soudit nebude.

2. Můžeš si vybírat

Dokážeš si představit něco lepšího, než je řada plná kluků, ze které si můžeš vybírat? Projdi si různé profily a když se ti kluk nebude líbit, nemusíš ho odmítat, jednoduše mu nenapíšeš. Výhoda je, že ty si vybíráš, ty jsi ta, co je na koni a která rozhoduje. Nemusíš se nikoho bát oslovit. A pokud by se ti náhodou dostalo odmítnutí, nemusíš si z toho nic dělat. Internetová seznamka ChciRande.cz je zkrátka ideální způsob, jak si vyfiltrovat partnery hezky předem. Registrace je naprosto zdarma. Vhodné kandidáty na seznámení můžeš vyhledávat podle různých parametrů, za všechny jmenuji pochopitelně pohlaví, věk a kraj, ve kterém se nachází. Třeba se někdo ideální nachází rovnou za rohem!

Registrace zdarma

3. Společné povídání

V dnešní společnosti si lidé mnohem méně povídají. Holky sice drbají kde co, ale když si potom mají smysluplně povídat s kluky, nastává problém. Bojíš se, co můžeš říct, co nemůžeš říct, děsíš se toho, jak se na tebe bude dívat, jak tě bude hodnotit, apod. Tváří v tvář je mnohem těžší říkat svoje názory, ale na ChciRande.cz, kde můžeš napsat jenom tomu konkrétnímu člověku, nebo si s ostatními povídat na hromadném chatu, je to mnohem snazší. Nemusíš ani přemýšlet nad tím, aby tvoje první zpráva byla nějak mega originální. Obyčejný pozdrav úplně stačí, zbytek je na tobě. Napsat někomu můžeš prakticky ihned!

4. První rande přes seznamku

Sama určitě dobře víš, jak někdy může být první rande s úplně novým člověkem trapné. Pořádně se neznáte, nevíte o čem si povídat,… v podstatě je první rande jen taková otrkávácí schůzka, na které zjistíte, kolik máte sourozenců, co dělají vaši rodiče, jakou posloucháte hudbu, nebo jaké máte rádi filmy. A po večeru plném nervozity zjistíte, že se k sobě vlastně vůbec nehodíte. Co si ale tyhle věci vyříkat na seznamce a ušetřit si tak zbytečné trapnosti? Poznáte letmo jeden druhého, a pokud si porozumíte, můžete se sejít v reálu.

Začni se konečně bavit

S určitou dávkou stydlivosti bojuje čas od času každá z nás. Začít bojovat se samotou a nudou můžeš snadno na ChciRande.cz. Kromě seznamování můžeš také vkládat fotografie, videa a třeba i zajímavé události. Začni se bavit a sama uvidíš, že ten pravý pro tebe se objeví. Chce to jen najít trošku odvahy. V mém okolí mám hned několik kamarádek, které si kluka našli právě prostřednictvím online seznamky.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář