“Tak to ho asi nemiluješ, když jsi ho podvedla!” Pryč jsou doby, kdy se tímhle heslem řídila většina vztahů. Možná i ty jsi přišla na to, že si čas od času prostě potřebuješ vyhodit z kopýtka a s někým se zaplést. Ale nikdy to nemyslíš vážně. Žádné city. Teda, alespoň to tvrdíš. Svého kluka přece miluješ a on miluje tebe. A tvé bezcitné úlety jednou za čas nikomu neublíží. Je to však určitě jenom úlet bez citů?

avatar

Leona Plášilová
Aktivní blogerka a milovnice módy.

Chceš se nechat ovládnout sexuálním pudem a zapomenout na to, že máš jinak vztah?

Chceš se nechat ovládnout sexuálním pudem a zapomenout na to, že máš jinak vážný vztah?

Mužské ego zabito

Říká se, že chceš-li svého kluka cíleně zranit, tvým největším pomocníkem bude nevěra. Ano, kluky skutečně nedokáže nic zasáhnout do srdce víc, než když se dozví, že jsi je podvedla s někým “lepším”. Najednou si začnou připadat naprosto nedůstojně a hledají na sobě chyby. Pokud jde navíc o vážný vztah, nebude možná ani chtít chybu přisuzovat tobě. Prostě se uzavře do sebe a bude přemýšlet, co bylo špatně. Tímto článkem tě rozhodně nechci lákat do spárů nevěry, ani ti představovat její výhody. Na druhou stranu se dá chápat, že jsi mladá a závazky od tebe zatím nikdo neočekává. A tak si chceš jednou za čas nezávazně užít. Jestli tedy bez občasného povyražení na diskotéce nedokážeš přežít, základním pravidlem pro tebe bude, abys všechno co nejlépe utajila.

(Ne)veřejné tajemství

Čím méně lidí vás uvidí, tím rozhodně lépe. Vůbec nejvhodnější pro tebe bude, když si s tvým vytouženým cílem dáš sraz někde trochu mimo hlavní dění (zase ale pozor na nebezpečné týpky!). Vyhni se také všem fotografům a kameramanům, kteří často podobné akce doprovázejí. Ani nevíš, jak snadno se pak tvůj úlet na internetu prokecne! Zapomeň na hlasité vyprávění o tvém žhavém víkendu ve třídě nebo v autobuse. Nikdy nevíš, který z jeho známých se nachází v tvé blízkosti.

Pozor na city

Důležité je, aby jsi se na dotyčného citově nevázala. To se snadno řekne, že? Zkus využít nějakého z nadcházejících triků. Rozhodně s tím klukem omez další veškerý kontakt. Nemluvím teď o žádosti o přidání mezi přátele na Facebooku, nýbrž o fyzickém kontaktu. Vyhýbej se mu, nemysli na něj. Docela složitá je pak otázka, zda dotyčnému klukovi říct, že jsi zadaná. Pokud je to kluk, kterého třeba trochu znáš a víš, co od něj čekat, neboj se mu to říct. Možná to přilepší vám oběma. Jestli ho ale neznáš a věříš, že by byl schopný ničit tvůj současný vztah, raději se o tom nezmiňuj.

Nevěra jako náprava vztahu?

Na konec jedna malá kuriozita. Ve světě začínají vznikat agentury, které svým zákazníkům zprostředkují naprosto diskrétně milenku nebo milence. Teď ale pozor, nemyslí to totiž vůbec zle! Hlavním motto těchto podniků totiž říká, že taková milostná aférka má velmi pozitivní dopad na váš vztah a jeho sexuální stránku. A potvrzuje to dokonce přes 30 % jejich zákaznic.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • MAt

  Vynikajici navod, jak z dospivajicich holek udelat rozpolceny sociopatky a z jejich pritelu agresivni paranoiky. Mejte trosku ucty k druhemu cloveku a budte radeji single, kdyz nedokazete udrzet frndu v kalhotkach!

 • http://www.girlsport.estranky.cz Sapruška

  No nevím nepřijde mi to jako nejlepší nápad …

 • K.

  Další pro normální holky bezvýznamnej článek o tom, jak co nejlépe podvádět kluka..Dnešní dobu nechápem.. :)

 • Alča X

  Fakt nechápu, proč tyhle články o nevěře řešíte. Pokud mi něco vadí, tak je to názor Kláry, která zmiňuje něco vtloukání kravin puberťačkám do hlavy. Pochopí někdo konečně to, že puberťačky jsou vlastně úplně normální holky, které se chovají tak, jak to cítí – ne podle toho, co si přečtou na webu nebo v časáku. Kláro, nedělej z holek telata. Stálé vztahy jsou jsou v nižším věku jasná ptákovina, nevěru by si měl člověk vyzkoušet, stejně jako zklamání, zamilovanost a úlet. Pak už je jen na každém, jestli najde rozum. Pokud chci úlet bez citů (jak se mně ptá nadpis tohohle článku), tak si to tady přečtu a třeba najdu nějakou zajímavou radu. Pokud nechci, přečtu si něco jiného a nemelu jen tak pantem o puberťačkách.

 • Klára

  a zas další s prominutím sračka… co to těm puberťačkám vtloukáte za kraviny?! Podle tebe je normální ve vztahu lhát a něco zatajovat? Dobře, jednou za čas se i ve stálém a láskyplném vztahu stane nějakej ten úlet, ale neříct o tom tomu druhýmu? Asi by mě tak užíralo svědomí, že bych to ani nedokázala neříct. A pokud vás ten druhý zná a je aspoň kapku tolerantní, tak se s tím nějak vypořádá. Lepší než lhát a jednat takhle nefér… Náš partner je přece ten, před kým by člověk mít tajnosti neměl, ne?! Alespoň v normálním vztahu…

 • Lulu

  Je to smutné, jak stále se naše kultura stává tolerantnější k nevěře. Souvisí to i s tím, jak se všude prosazuje sobectví, to že když se mu někdo líbí, tak přece mám nárok si s ním užít – a co na tom, že tak zrazuju důvěru partnera, který mě miluje! :( A přijde mi to takové ponižující k lidem obecně, jako že musíme podléhat svým pudům a neumíme se ovládat a proto je třeba se s tím smířit.
  Věta z článku: “Na druhou stranu se dá chápat, že jsi mladá a závazky od tebe zatím nikdo neočekává” – Jestli teda opravdu nemáte tolik sebeovládání, abyste dokázali být věrní, tak tedy radši nenavazujte opravdové vztahy a věnujte se jenom těm aférkám bez závazků, kde obě strany vědí, na čem jsou (nepovažuju to za dobrou věc- viz dále, ale asi pořád lepší než podvádět svého partnera ve vztahu).
  Ovšem když si někdo na střídání partnerů zvykne, o to hůř potom dokáže být ve vážném vztahu věrný, proto jsem nikdy nechápala teorii o tom, že je dobré “užívat si” před tím, než se člověk usadí se stálým partnerem. Právě naopak, protože už bude mít návyk na promiskuitu… Zatímco pro toho, kdo byl zdrženlivější a počkal si na toho pravého, spíš bude přirozenější být partnerovi věrný.

 • Mučača

  drsnější článek, ale i když jsem nikdy nebyla nevěrná, docela ho chápu a mám hromadu kámošek, kterým by se podobný text hodil