Četla jsem tady hodně příběhů, tak jsem se rozhodla taky přispět. Jmenuju se Simča, je mi 16, jsem z Ústí nad Labem a mám tak trošku úchylnýho přítele :-) . Jemu je skoro 20 a potkala jsem ho klasicky na diskotéce, pak jsme si psali na fejsu a teď spolu chodíme. Sex jsem pořádně poznala až s ním, ale nikdy bych nečekala, že po mně bude vyžadovat něco jako je pissing.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Můj přítel má sexování stejně tak rád, jako ho mám ráda já. Akorát jsem netušila, že bude chtít takovou věc.

Můj přítel má sexování stejně tak rád jako já. Akorát jsem netušila, že bude chtít takovou věc. (zdroj: weheartit.com)

Co z těla vychází, rozkoš provází!

Stávající přítel není můj první kluk, už dřív jsem skoro čtvrt roku chodila s jedním, se kterým jsem o to i přišla. Byla to good lukce, naučila jsem se takový ty základy a zkusila si, co obnáší s někým chodit a třeba i sexovat. S tímhle klukem budu v srpnu už rok a moc ho miluju. Věnuje se mi, chodíme na akce a i ten sex je super. Už několikrát mě šokoval, když po mně chtěl nějakou novinku :-D , třeba když jsem nevěděla, jak ho vykouřit. Pak chtěl zkusit i nějaký kravinky ze sexshopu a já se převlékla třeba za ďáblici, to byl fakt úlet!!! Až před týdnem přišel můj kluk s tím, jestli bych se na něj mohla vyčůrat. WTF??? Fakt jsem se nestačila divit a on mě začal přesvědčovat. Prej když mě viděl u nich doma na hajzlíku čůrat, tak ho to děsně vzrušilo a chce to zkusit!

Zlatý déšť je prý běžná záležitost

Jako věděla jsem, že lidi na sebe normálně čůraj někdy a o pissingu jsem si i něco četla, ale nikdy jsem nechápala, co na tom ten borec nebo ženská vidí. Přišlo mi to fakt blbé. Slíbila jsem miláčkovi, že si to teda nechám projít hlavou. Doma jsem zasedla k nótu a na webu si pustila nějaké videa. Něco docela ušlo a nepřišlo mi to tak děsný, když to nešlo o močení na ksicht nebo nějaký děsný maso u svázanejch otroků. Četla jsem si, že muže na pissingu nejvíc vzrušuje pohled na vagínu, to teplo stékající po těle a někdy i ten smrad. Wow, fakt jako hustý. Bála jsem se taky o hygienu, ale moč je prej u zdravého člověka úplně okey a nic nehrozí. Vybavená informacema jsem se rozhodla o celý záležitosti přemýšlet ještě trošku víc. Asi mě to začalo zajímat.

Nejsi žádnej močohlt?

Viděla jsem na netu, jak si lidi v sexu dělaj různý věci, stačí se podívat na ten porno slovník. Když jsem to pak porovnala s tim čůráním, tak mi to snad nepřišlo ani tak děsný, pořád jsem ale měla přirozený obavy. S miláčkem jsem si sedla a začla rozebírat to, jak by to teoreticky mělo probíhat celý. Taky jsem se ho ptala, co ho na tom bude vzrušovat a jestli to nedělá nějak pravidelně, víte jak. Prej ne, je zvědavej a chce to zkusit. Výsledná strategie byla taková, že on si lehne nahej do vany, já si nad něj stoupnou a vyčůram se mu na břicho. Pak všechno hned spláchneme a bude to v cajku.

Ve vaně

Všechno bylo domluveno a my šli na věc. Hej, to si nedovedete představit, jak jsem byla nervózní. Vypila jsem předtim asi přes litr Fanty, aby se mi vůbec chtělo. Ten můj si lehl nahej do vany, dělal si to rukou, já si nad něj stoupla nahá a začla se snažit. Byla jsem úplně zaseklá. Po asi pěti minutách trapasu a mojí snaze se se z toho vyvlíknout nás napadlo pustit trošku sprchu, že se jako při zvuku vody uvolnim, asi víte ne. A ono jo, začla jsem svému klukovi močit na břicho a koukala, co to s ním dělá. Bylo mi děsně trapně, byla jsem celá rudá, ale jeho to vzrušovalo. Cítila jsem se jak prase a jak nejlepší přítelkyně na světě v jeden moment, hehe. Přítel se sice neudělal, ale říkal, že se mu to děsně líbilo. Že prej si to můžeme někdy zopakovat. Já jsem na to zareagovala tak nějak nejistě a teď přemejšlím dál, jestli mu tuhle jeho úchylku nějak dopřávat pravidelně. Se mnou to nic nedělá, ale asi k tomu nemam žádnej extra mega odpor. Chci, aby byl spokojenej. Holky, co byste mi v mojí pozici poradily? Mám třeba strach, že bude chtít, abych mu pak třeba močila i na hlavu nebo do pusy, což se mi pochopitelně dost příčí. Tak díky za radu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Karel

  Je mi z tebe víc špatně než z čehokoliv jiného.

 • Alias

  Na čůrání po patnerovy není nic špatnýho, semeno holky taky někdy spolknou a nepřijde jim to nechutný a přitom to je podle mně mnohem nechutnější ale beru to z pozice muže a pokud se sex občas něčím nezpestří,tak je to nuda a partner hledá jinde,takže dámy pozor na to, nestačí jenom ze sebe občas udělat madračku!!

 • Hellena

  No asi jsem blázen ale my jsme s manželem za 6let společného bydlení zkusili snad úplně všechno ale třeba to s prominutím sraní na někoho( nemyslím jen obrat ale fakt kálení ) jsme se zřekli hned na začátku . Ten piss byl asi dvakrát ve sprše ale to bylo tak že mě tak dobře pomiloval až jsem měla mokrý orgasmus a dokonce jsem se po tom dalším a dalším ( v jedné hodině třetím v řadě ) počůrala . Byla jsem rudá jak rak a on se smál . Prý chlazení vrtáku :-) )) nakonec proč ne? Jsme zdravý a milujem sex ve sprše :-) ) jinak stále fandím všemu při čem se manžel nebo já pořádně uděláme a mě vlastně nikdy nic nenechá chladnou třeba že to není úplně ten můj šálek :-) pokud by mi dneska řekl vzrušuje mě to tak proč ne? Pokud nejde o nic horšího :-)

 • Shaman Insomniac Shan

  Moč jako taková je naprosto sterilní, takže záležitosti ohledně hygieny a zdravotních rizik jsou naprosto mimo. A když někomu vadí zápach moči nebo snad chuť (i když většině zájemců jde jen o doprovodný audio-vizuální efekt), tak se musí před započetím akce pořádně propít vodou, čajem nebo vínem. Bacha na pivo – po pivu jsou chcanky naprosto hnusné. Ale všechno se dá řešit. V porovnání se zájmem o kadění (které je vysoce infekční) jde o naprosto neškodnou prasárničku, která může sexuální život člověka jen zpestřit.

 • Zedisdet

  Zensky vy ale nadelate. Kazdej mame nejakej ten fetis nebo drobnou uchylku. Me traba vzrusuje kdyz ma holka na sobe silonky ale podnimi je na ostro, na a? Taky mohl po tobe chtit mnohem horsi veci. Musis si uvedomit ze pokud to nedostane u tebe ,tak pujde k jine(vlastni skusenost). Takze pokud ti to vylozene neni proti srsti doprej mu to treba jednou za mesic ,bude klid a jeho ani nenapadne to hledat jinde.

 • Lištička

  Ahoj, můj přítel po mě chtěl to samé a moc se mu líbilo, když jsem mu vyhověla. Mě zase vzrušovalo přitom koukat na jeho výraz a tak jsme si to několikrát zopakovali, je to úplně normální praktika a i když to kluci někdy nepřiznají, hodně z nich takováhle představa vzrušuje. Když se dodrží hygiena (např. provést to ve vaně), nejde o nic nechutného.

 • Jan

  Kdo nechce – nemusí, atmosféra či dohovor a předsudky. Morální je misionářská pozice? Splození potomků v úplné tmě? Co nenajde doma hledá jinde? Odsoudit se dá vždy s patřičným komentářem vše a zarputile obhajovat majoritní tradice, zvyky a morálku . Právo volby ..chci, nechci..skusím to ? Myslím, že láska nemusí mít hranice a když ano…rád zaplatím clo .Můj hlas dávám svobodnému rozhodování a “hloubání” lidké sexuality . Zlatý déšť neodsuzuji a při souhře partnerů předpovídám méně promiskuity, stálost a hlavně vyjímečný prožitek .

 • Kixie

  Osobně souhlasím s Hankou… Číst tenhle článek mi bylo proti srsti – mám jistý cit pro jazyk a jakákoli novodobá mluva dnešních mladejch mi obrací žaludek naruby.

 • Kikinka

  Ahoj,no tak zpočátku mi to přišlo nechutné,ale pak jsem nad tím chvíli uvažovala,a řekla jsem si že bych se zachovala asi stejně jako ty….:)…Každý je jiný a každý m´á něco,nebo ne?? No tak asi tak jinak přítele pozdrav (jo a jsem ráda že ten muj s ničím takovým zatím nepřišel)…:D

 • Slečna B.

  No, jen co jsem to četla, tak se mi zvedal žaludek…tohle bych teda nikdy neudělala (ikdyž, nikdy neříkej nikdy :-D ). Nechutný, ale tak co, každý máme svojí úchylku ;-)
  P.S. Magda, Váš příspěvek se mi zdá poněkud dost hrubý…co bylo to bylo ne? Je fajn, že jste měl/a takovouhle zásluhu na té trati, ale že byste je musela hned hnát do koncentráku…to je trošku úlet, nemyslíte? Bůhví, co děláte doma Vy!

 • Bublina

  fuuj..tak to bych teda nedělala, nemohla bych podporovat takovýhle miláčkovy úchylky :D

 • http://www.aluska.org Alue

  Já bych se ozvala, přece nebudeš dělat jen to, co on po tobě chce, jste v tom oba, takže i na tobě záleží. Když ti to nedělá dobře, raději to řekni, já osobně bych do toho nešla ani ve snu :)

 • Werča

  Čest práci, soudružko Magdaleno!
  (doufám, že to bylo myšleno ironicky, protože takový lidi se hledají, až se najdou… :-/ )

  Když se ti to nelíbí, tak to klukovi řekni. Měl by to pochopit.

 • Magda

  Tedy nevím, co jste to za lidi. Já jsem prožila protektorát, jezdila jsem na Stavby mládeže – třeba část Trati mládeže vznikla mýma rukama. Byla to krásná doba našeho členství ve svazácké organizaci (ČSM) a něco podobného nikoho z nás nenapadlo. A tak se Tě ptám: Co by na to asi řekl autor Rudé záře nad Kladnem ? No pověz – co by Ti na to řekl? Že jsi cuchta, prase a patříš do polepševny. Co z této mladé generace vyroste ? Co po vás zůstane ? My budovali Novou huť Klementa Gottwalda, kde se dodnes taví ocel. A co zůstane po Tobě ? Kaluž moči na břiše úchylného smrada. Oba bych vás vypráskala a poslala do tábora nucených prací. Tam by Tě podobné roupy přešly, nestydo jedna…

 • Jindřík

  No tak je fakt že všechno má nějaký svý meze – vocať pocať že jo…jednou chce aby ses na něj vyčůrala a příště bude chtít abys ho pokakala =DDD

 • Hanka H.

  Ne, já se o svou sexuální úchylku dělit s cizími lidmi nechci. A i negativní názor je názor, a ne rejpání, takže uber;)

 • Ála

  A jakou úchylku máš ty Hanko? Rejpat do lidí?

 • Hanka H.

  Ježiš, to je teda styl psaní. Jinak nechápu co řešíš, jenom pissing, každý máme svou úcvhylku, někteří na to akorát ještě nepřišli. Tobě to nic neudělá a jeho to potěší, bože děvčata….

 • http://happy.blog.cz/ Slečna K.

  No musím říct, že ta představa jak čůrám na přítele se mi nelíbí… ale kdyby to přítele vzrušovalo a chtěl by to asi bych se zachovala jako ty… (ach, jak člověk se k vůli lásce mění :D ). Určitě být tebou nedělala bych to pravidelně.. navrhla bych mu to třeba při zvláštních příležitostech (výročí,svátek,narozky atd..). A určitě by jste si měli udělat meze, protože když se ti něco příčí tak to nedělej jen mu to včas řekni :)