Každý kluk miluje překvapení. Zvláště ty od své milované přítelkyně, která ho překvapí něčím, na co nezapomene. Zkus ho proto jednou místo sledování filmu překvapit něčím mnohem příjemnějším, co ho opravdu nenechá v klidu a čím se zařadíš mezi jeho dívku snů. Dopřej mu Tantrickou masáž celého těla!

avatar

Lucie van Koten Kunešová
Modelka a autorka knihy JakNaModeling.cz

Tvoje tělo se může při tantrické masáží absolutně odprostit od hranic, které muselo dříve respektovat.

Tvoje tělo se může při tantrické masáží absolutně odprostit od hranic, které muselo dříve respektovat.

Kouzelné spojení

Ať už s ním chodíš jen pár týdnů nebo i několik let, postarej se, aby na tuhle noc nikdy nezapomněl a měl na ní ještě dlouhou dobu divoké vzpomínky. Tantra je starodávné indické umění, které uctívá tělo, duši člověka a hledá spojení mezi nimi. Zároveň plně rozvíjí a otevírá intimitu, pracuje s energií a sexualitou. Dává nám uvědomění, kdo jsme a jací opravdu jsme. Pokud zvládneme tuhle první lekci – hledání sebe sama – pak můžeme skrze Tantru hledat svou spřízněnou duši a dosáhnout tak jednoty a spojení srdcí s druhým člověkem.

Seznámí s vlastním tělem

Že Ti to zní jako román z červené knihovny? Kdepak – takhle daleko se žádný román nedostal. Tantrické zážitky jsou totiž nepopsatelné, nedají se vyjádřit slovy. A proto stále tolik lákají. V posledních letech se rozšířily dovolené spojené s tantrickými zážitky, mezi partnery je vítán jako dárek i poukaz na tantra masáže, kde se především díky dotekům maséra seznamuješ se svým tělem a díky nimž zažíváš více radosti ze sebe samé, spirituality i vrcholného sexuálního zážitku.

Nic levného

Pokud chceš zažít opravdu profesionální Tantra masáž, není to laciná záležitost. Masáž pro dva může vyjít i na 10 000 Kč. Proto se chop iniciativy sama, odhoď všechny své předsudky a strachy z nahoty a masíruj svého drahého dle svého instinktu, jeho přání a podle svých erotických představ. Můžeš se nechat inpirovat knihami, které Ti například ukáží na dotek velice citlivá místa po těle. Kvalitní vztah potřebuje nejen lásku, ale především intimitu a tu právě touhle masáží mezi vámi posílíš.

Síla lásky

Představ si, jak moc ho miluješ – i přes jeho chyby a strachy. Miluješ ho pro jeho jedinečnost, úchvatnost, smysl pro humor, pro jeho něhu i úsměv. Nech v sobě na chvilku tuhle sílu lásky proudit a až ji ucítíš i ve svých rukou, začni se ho dotýkat. Dotek je brána rovnou do našeho nitra. Miluj jeho tělo a dotýkej se ho i rty a nech proudit lásku mezi vámi.

Pořádná divočina

Možná Tvůj kluk nezná Tantrické masáže, ale tentokrát pocítí, že je není jen obyčejná masáž. Pocítí, že ho obdivuješ a můžou bít kroupy, hromy a blesky a on se přesto bude cítit jako znovuzrozený a milovaný. V ten moment jste totiž otevřeni blízkosti a lásce. A právě láska zaplní celou místnost i celý život neuvěřitelnou extází…

Více článků o partnerských vztazích a modelingu najdeš na blog Život podle Lucie

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kateřina

    Podle toho co jsem slyšela se tantře také musí trochu rozumět – proudění energie, uvolnění a trocha praxe asi taky nebude na škodu. Na tantra masáž se dokonce pořádají kurzy od hodinových až přes celodenní.